SM???

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

Rima
Posty: 24
Rejestracja: 2010-04-12, 14:36
Lokalizacja: Wwa

Postautor: Rima » 2010-05-12, 21:03

Myszona pisze:Lepiej zdrowym być, więcej nic


Masz 100% racji i mam ogromną nadzieję, że jestem zdrowa, że to coś innego niż sm.
Z drugiej strony, mam coraz więcej różnych sensacji w lewej nodze - ostatnio doszło mi zesztywnienie stawu skokowego od strony podbicia, ból pod kolanem i wrażenie przykrótkich mięśni się pogłębia. Czuję też gorąco w lędźwiowej, lewej stronie kręgosłupa i tak jakby coś mi się działo z kością w pośladku. Wkurza mnie to... :evil:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-05-13, 11:40

Rimo a badali Ciebie pod kątem rwy kulszowej?, mi to tak wygląda i podobne daje objawy.
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Rima
Posty: 24
Rejestracja: 2010-04-12, 14:36
Lokalizacja: Wwa

Postautor: Rima » 2010-05-13, 12:25

Renia, nie wiedziałam o tym. Tzn znam osobę, która cierpi na rwę, ale ona, jak ma napad tej rwy, to nie może chodzić.
Z drugiej strony te moje męki zaczęły się od bólu mięśni szyi, które schodziły powoli w dół, tzn lewa ręka (akurat w tym czasie znaleziono u mnie torbiel w lewej piersi i lekarka powiedziała mi, że ręka może boleć od niej) i potem kłucie w lewej łydce, pośladku, mrowienia , drętwienia, zesztywnienie mięśni i na koniec zesztywnienie stawu skokowego i bóle pod kolanem i udem, kość w pośladku i kręgosłup. Odczuwam też mrowienie w lewej ręce, w palcach, od czasu do czasu (już sama nie wiem, czy nie ze stresu). Czy to naprawdę może być rwa?

Rima
Posty: 24
Rejestracja: 2010-04-12, 14:36
Lokalizacja: Wwa

Postautor: Rima » 2010-06-27, 15:50

Nie odzywałam się jakiś czas, bo jeszcze nic nie wiem na temat tego, co mi dolega. Jestem już po wizycie u poleconego przez osoby z forum neurologa, który potraktował mnie wreszcie jak człowieka, dokładnie zbadał i dał skierowanie na mr głowy i rtg kręgosłupa szyjnego. Powiedział, że mam "dziwne" objawy i że wg niego nie jest to sm, bo nie mam odruchów piramidowych, no ale trzeba to jednak sprawdzić. Przy badaniu znalazł mi też mocno bolący przy ucisku punkt z tyłu głowy.
Mr mam 6 lipca i bardzo się denerwuję. Im więcej czasu upływa, tym bardziej jestem przekonana, że to sm... Bolą mnie mięśnie, najbardziej lewej strony ciała, ale też i prawej, najbardziej mięśnie lewej strony szyi. Boli mnie śródstopie, kiedy chodzę i cały czas mam takie dziwne wrażenie bólu w tyle pośladka, blisko kręgosłupa, kiedy pochylam głowę do przodu. Boli mnie też lewe ucho, byłam u laryngologa, który stwierdził lekki stan zapalny, ale ja mam wrażenie, że jest to bardziej nerwoból. Jak to ucho połączyć z okiem, które na szczęście już mnie raczej nie boli, to wychodzi na to, że to może być trójdzielny, a to podobno często przy sm... No i cały czas robię błędy literówki, a jestem przekonana, że dobrze piszę. Mam też straszne problemy z pamięcią, normalnie Alzheimer.
Trzymajcie za mnie kciuki ;-)

koczi230
Posty: 1808
Rejestracja: 2009-08-04, 21:57
Lokalizacja: Lublin

Postautor: koczi230 » 2010-06-27, 17:49

Hi.
Bandziemy trzymać kciuka,ino skrobnij jak i co... ;-)
co w duszy,to i w oczach

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-06-27, 18:02

Rima, 6 lipca już niedługo ;-) Są tacy, którzy czekają miesiącami.
Również będę trzymała kciuki, a w połowie lipca napisz, jakie są wyniki.
Pozdrawiam cieplutko i trzymaj się :-)
Obrazek

Rima
Posty: 24
Rejestracja: 2010-04-12, 14:36
Lokalizacja: Wwa

Postautor: Rima » 2010-06-27, 18:07

Skrobnę, oczywiście. Tak, rzeczywiście nie czekam długo, ale chyba miałam szczęście, bo wskoczyłam na miejsce kogoś, kto przede mną z badania zrezygnował.
A jutro mam rozmowę kwalifikacyjną na studia doktoranckie, ale nie wiem, czy w takiej sytuacji ma to jakikolwiek sens. Jakoś straciło to dla mnie znaczenie, chcę być "tylko" zdrowa...

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-06-27, 18:15

[quote="Rima"] Jakoś straciło to dla mnie znaczenie, chcę być "tylko" zdrowa...[/quot


Rimo, będziesz zdrowa zobaczysz, musisz tylko uzbroić się w cierpliwość
i zaufać lekarzowi, napewno wie co robi. Wszystko co robisz ma sens.
Trzymam mocno kciuki i serdecznie pozdrawiam :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-06-27, 18:15

Rima pisze:A jutro mam rozmowę kwalifikacyjną na studia doktoranckie, ale nie wiem, czy w takiej sytuacji ma to jakikolwiek sens.


Zaraz dostaniesz po ... ;-) oczywiście, że jest sens !
Jutro czekam tutaj na Twój wpis po rozmowie , bo jak nie, to... :-) :lol:
Obrazek

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 52
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2010-06-27, 18:18

Rima, trzymam kciuki ( ja mam szpital + MRI 7 lipca), daj znać co i jak. Nie rezygnuj z planów i marzeń, wierz mi, żadna choroba nie jest tego warta.
Pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

Rima
Posty: 24
Rejestracja: 2010-04-12, 14:36
Lokalizacja: Wwa

Postautor: Rima » 2010-06-27, 18:19

Dzięki, dziewczyny za słowa otuchy, chyba bardzo tego potrzebuję, a nie bardzo mam z kim rozmawiać o całej tej sytuacji.

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-06-27, 18:23

Ja też jutro czekam na Twój wpis i uśmiech.., bo jak nie, to.... ;-) :-D
głowa do góry, dostałaś pozytywnego-forumowego kopa i...
do roboty :-)
Z nami rozmawiaj :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-06-27, 18:26

Rima pisze:a nie bardzo mam z kim rozmawiać o całej tej sytuacji.


Tutaj możesz to robić, ba! nawet musisz ;-) Wszyscy tu trzymamy kciuki za ludzi ambitnych i ponadprzeciętnie silnych, a Ty właśnie taka jesteś :-)
Wieczorkiem posłuchaj ulubionej muzyki no i przygotuj powalająco- dystyngowany strój na rozmowę kwalifikacyjną ;-) Potem to już z górki :lol:
Obrazek

Rima
Posty: 24
Rejestracja: 2010-04-12, 14:36
Lokalizacja: Wwa

Postautor: Rima » 2010-06-27, 19:44

tuja pisze:
Rima pisze:a nie bardzo mam z kim rozmawiać o całej tej sytuacji.


Tutaj możesz to robić, ba! nawet musisz ;-) Wszyscy tu trzymamy kciuki za ludzi ambitnych i ponadprzeciętnie silnych, a Ty właśnie taka jesteś :-)
Wieczorkiem posłuchaj ulubionej muzyki no i przygotuj powalająco- dystyngowany strój na rozmowę kwalifikacyjną ;-) Potem to już z górki :lol:


Postaram się, tuja :lol:

Baardzo Wam dziękuję za miłe słowa, miałam poczucia, jak czytałam forum, że tu jest bardzo miło, mobilizująco i wspierająco - grupa wsparcia. Dam znać jutro po rozmowie, i, jakby co, dam upust swoim żalom i lękom tutaj:)

Całuski, cukiereczki i ciasteczka dla wszystkich :lol:

Rima
Posty: 24
Rejestracja: 2010-04-12, 14:36
Lokalizacja: Wwa

Postautor: Rima » 2010-06-30, 09:52

No więc melduję się ponownie:)
Rozmowa poszła mi dobrze, tzn mam wrażenie, że dobrze wypadłam i chyba komisji spodobały się moje "plany badawcze." Wyniki będą w przyszłym tyg.
Dziękuję raz jeszcze za dodanie otuchy i kopa na rozpęd:).


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 211 gości