Trudności z połykaniem

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
róża
Posty: 1924
Rejestracja: 2010-06-07, 20:08
Lokalizacja: woj.śląskie

Postautor: róża » 2010-08-17, 16:34

nie wierz we wszystko co gadaja lekarze tylko cierpliwie czekaj na dalsze badania bo po co się zawczasu dołować .Trzymam za ciebie kciuki -pozdrawiam.
"Zdrowie nie jest wszystkim ale bez zdrowia wszystko jest niczym ...." ks.Jan Twardowski

kasia_dede
Posty: 73
Rejestracja: 2010-08-16, 17:03
Lokalizacja: woj. śląskie

Postautor: kasia_dede » 2010-08-21, 13:17

A ja miałam tak że pierwszy MRI przy zapaleniu nerwu wzrokowego było bez zmian, ale po 3 msc, kiedy doszły problemy z nogą i ręką w MRI były już zmiany demienilizacyjne, choć ocenili je wtedy jako obraz niecharakterystyczny. Wtedy padła diagnoza jako sM do obserwacji. Po roku był kolejny rzut i wtedy napisali SM kliniczne pewne.

miiszka
Posty: 10
Rejestracja: 2010-08-11, 07:34
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: miiszka » 2010-08-21, 23:00

tak, ja zdaję sobie sprawę, ale zmieniłam podejście. porobię jeszcze testy na różne infekcje. ale wiem, że to wyjdzie ujemne. z objawów zostało tylko to złe połykanie i trudności z moczem. mam trochę zawrotów głowy i bóle w biodrze i lekkie bóle wzdłuż ścięgien. i trochę takiego uczucia ugniatania. ale ogólnie dużo lepiej. i odeszło też to uczucie ogromnego zmęczenia. jest lepiej po miesiącu ciągłych objawów. wiem, że to nie jest ze stresu bo akurat jest lepiej kiedy wróciłam do pracy a to jest moje źródło stresu więc to odpada. no chyba, że kompletnie sfiksowałam. w takim razie już nie ręczę w ogóle za nic. nie będe chodzić po neurologach i prosić o pukcję, żeby mieć pewność bo mam ich dosyć. jeśli to SM to na pewno wróci. ja nie chcę mu wychodzić na przeciw. jestem tym zmęczona.
Buziaczki i na razie :-)

Awatar użytkownika
róża
Posty: 1924
Rejestracja: 2010-06-07, 20:08
Lokalizacja: woj.śląskie

Postautor: róża » 2010-08-22, 10:40

miiszka masz zupełną racje co ma być to i tak będzie bo my na to nie mamy wpływu.


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 358 gości