Prosba o konsultacje

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

stratus
Posty: 166
Rejestracja: 2009-06-01, 20:18
Lokalizacja: łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: stratus » 2010-04-22, 15:58

Wczoraj mialem konsultacje z zakaznikiem. Powiedzial, we wedlug obowiazujacych standardow leczenia boreliozy nie powtarza sie kuracji antybiotykowej( w zeszlym roku mialem 4tyg. doxy. 2tyg. duomox i 2tyg.zinnad). Na moje pytanie czy te antybiotyki przekraczja bariare krew-mozg, powiedzial,ze doxy. dosyc dobrze sie spisuje ale zaryzykuje 28dni wlewow dozylnych z biotraxonu.
Wspomnial tez ,ze moze to byc immunizacja po przebytej chorobie(dosyc prawdopodobne moim zdaniem) ale jak to sprawdzic ?

stratus
Posty: 166
Rejestracja: 2009-06-01, 20:18
Lokalizacja: łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: stratus » 2010-07-01, 12:38

Witam wszystkich, wrocilem ze szpitala i po tygodniu lezenia stwierdzili tylko lekkie fascykulacje i uszkodzenie nerwow obwodowych. Potwierdzili przebyta borelioze ale nie zrobili punkcji gdyz ordynator nie widzial takiej potrzeby. Na moja prosbe o probna terapie cefalosporyna usmiechneli sie i nie wyrazili zgody :( Problem jest taki,ze antybiotyk ten przyjmuje sie i.v. i najlepeij w szpitalu , teraz pozostaje mi tylko szukac zakaznika ktory wezmie mnie na oddzial i podejmie sie terapii.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-07-01, 12:47

stratus pisze:antybiotyk ten przyjmuje sie i.v.


Czyli dożylnie-przez kroplówkę.
Starajmy się nie używać skrótów, bo...nie każdy musi wiedzieć, co one oznaczają.
Obrazek

SDaniell83
Posty: 225
Rejestracja: 2012-12-23, 11:53
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Postautor: SDaniell83 » 2012-12-30, 23:12

Witam!Czytalem uwaznie Twoje posty i widze po sobie ze mam podobne objawy...Jak sytuacja teraz wyglada??
Musi byc dobrze!!


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 325 gości