Bardzo ciekawy przypadek. Zapraszam tu

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

Mikolajyou
Posty: 38
Rejestracja: 2012-06-03, 02:44
Lokalizacja: polska

Postautor: Mikolajyou » 2012-12-11, 23:24

Zgadzam się z ircek- taka smutna prawda.

Ja również dodam 2 słowa na koniec.

Czemu nie ustosunkowali się co poniektórzy do wspomnianego noblisty ?
Prof. Luc Montagnier - biolog, wirusolog. Laureat nagrody Nobla z :cry: dziedziny medycyny w 2008r
Który wiąże min. Autyzm z zakażeniami bakteryjnymi takimi jak borelioza,
nawołuje o wzmożone nakłady na badania naukowe bo widzi w tym epidemię XXI.


Również dziękuję wszystkim na tym forum (i innych podobnych) że napisali swoje historie,
dzięki temu po rezonansie i zmianach po teście Elisa i WB wykluczono mi boreliozę
a 2 tyg. później poszedłem 2 kroki dalej i przebadałem się LTT oraz konfekcje,
które wyszły mi dodatnio.

Ponoć leczenie innych chorób np. SM mając aktywne zakażenie bakteryjne min borelioza
może źle się skończyć.
Więc dlatego najpierw sprawdza się Elisą czy nie ma się boreliozy żeby mieć "pewność" że tej boreliozy nie ma ( ale mało się o tym mówi że te testy są niskiej czułości).



Również zauważam tu taką regułę, że nikt na forum nie mówi że to na 100 % choroba A,B,C, ale mówi jakie są możliwe drogi.
Ktoś kto uważa że jego prawda jest ta "najprawdziwsza" jest niepoważnym człowiekiem.

Problem jest, i jest to coraz częściej zauważalne, czyli zakażenia bakteryjne które mogą napisać nowy rozdział w medycynie.
Potrzebne są duże nakłady finansowe, zaangażowanie oraz otwartość umysłów oraz spojrzenie na problem z różniej perspektywy i raz jeszcze.
Oczywistością jest że wszystko zależy od siły organizmu, każdy organizm jest inny inaczej reaguje na zakażenie.
Pozwolę sobie na takie stwierdzenie, że 50% sukcesu to prawidłowa diagnostyka.

ps. nie lubię się kłócić, lubię konstruktywną rozmowę, ale widzę że jest jej coraz mniej.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2012-12-12, 01:22

To na koniec i ja coś Wam napiszę.
Nie potraficie dyskutować i różnić się z klasą.

Podsumowując cały ten temat, czego Bortolinio zapewne się nie spodziewał - oto co musiałam zrobić tutaj w ciągu kilku ostatnich dni. Pominę już to, że o Założycielu tematu wspominacie tylko tak przy okazji. Jednostki czasem czytają dokładnie, o co prosi i o czym pisze.

1. Jeden post, kompletnie nie na temat- dotyczący tylko i wyłącznie własnej oceny jednego z Użytkowników- został usunięty.
2. Kolejny post - również nie na temat- został przesunięty do innego działu.
3. Jedna osoba dostała ostrzeżenie, a inna została zbanowana.
4. Za chwilę kolejna osoba dostanie ostrzeżenie.

Mikolajyou pisze:Również zauważam tu taką regułę, że nikt na forum nie mówi że to na 100 % choroba A,B,C, ale mówi jakie są możliwe drogi.

W rozmowach dotyczących boreliozy lub interpretacji wyników? Owszem, ale jednostki.


Nie widziałam czegoś takiego w tak krótkim czasie w żadnym temacie na tym forum, nawet w tych najbardziej kontrowersyjnych.

W tematach dotyczących leczenia Sm ciągle są jakieś różnice w poglądach, jakieś za i przeciw, taka jest przecież zasada forum - czyli dyskusja. Jednak spory, gdzie muszę interweniować zdarzają się bardzo, bardzo rzadko. Ostatnio kilka miesięcy temu i był to jeden incydent. A wierzcie, leczenie Sm potrafi podnieść ciśnienie. Więc co, spokojniejsi ludzie?

Proponuję abyście sobie odpoczęli od tego tematu. Takie słowne przepychanki z pewnością nie pomogą Założycielowi.
Bartolinio, jeśli będziesz chciał dalej prowadzić tu dyskusję, napisz do mnie proszę pw, a otworzę go ponownie.
Pozdrawiam.
Obrazek


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości