ATYPOWI - Problemy z diagnozą

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

Me_Lilo
Posty: 532
Rejestracja: 2009-04-21, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Me_Lilo » 2009-11-29, 19:56

Najważniejsze Beciu, że zawsze po max godzinie przechodzi! Rzut byłby wtedy, gdyby nie przechodziło 24 h. A takie leki mogą powodować różne dziwne objawy...ja np.zawsze mam światłowstręt:)BUziaki
"Nabywając koty, nabywasz gratis wierne serduszka"

andzelina1
Posty: 6
Rejestracja: 2009-11-27, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

ordynator z Miedzylesia

Postautor: andzelina1 » 2009-11-30, 09:13

Dzisiaj ide do neurologa, tego ordynatora z Miedzylesia, zobacze co powie.Jezeli chodzi o choroby tkanki łacznej mam wlasnie myslenie czy mi to nie dolega, poniewaz mam przepukline brzuszna pepkowa, nie domykalnosc zastawki w sercu i jeszcze przepukline w kregoslupie.Czy to nie ma jakiegos zwiazku??Moze ktoras z Was tez ma takie dolegliwosci??

Halina
Posty: 2372
Rejestracja: 2009-01-06, 11:51
Lokalizacja: śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: Halina » 2009-11-30, 11:15

No raczej ma. blższe wiadomości znajdziesz tu;
http://www.termedia.pl/ - trzeba sie zarejestrować, dostęp do wielu artkułów jest tylko dla lekarzy ale dla pacjenta też sporo znajdziesz
http://www.borgis.pl/ - dostęp do artykułów za odpowiedniego SMS-a,wymagana rejestracja; a poza tym fora kardiologiczne; artykuły wyszuka ci "wujek" Google
Trochę czytania jest, ale warto ;-)

andzelina1
Posty: 6
Rejestracja: 2009-11-27, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

wizyta u neurologa -ordynatora z Miedzylesia

Postautor: andzelina1 » 2009-12-02, 10:38

bylam na wizycie z rezonansem i Pan doktor po przeczytaniu opisu ( zaczął od tego ) powiedział mi ze na razie nie widzi wskazan do diagnostyki w szpitalu.Ze mam tak naprawde jedno ognisko , nie dwa bo to 2 mm na wysokopolowym rezonansie sie nie liczy czyli mozna powiedziec ze to 4 mm biezemy pod uwage.powiedzial ze jak bedzie jakies wielkie bum jezeli chodzi o moje objawy to mam sie do szpitala zglosic a tak to zyc dalej.on twierdzi ze to nie z glowy sa objawy tylko od kregoslupa.a mnie boli jak bolalo spac nie moge mam dziwne prady bole drgania w roznych czesciach ciala i nie wiem co dalej robic.buuuuuuuu
mozecie mi podpowiedziec do kogo ja moge sie zglosic w sprawie diagnostyki chorob tkanki lacznej??
P.S. dzieki za cieple przywitanie i linki na fora kardilogiczne

becia
Posty: 859
Rejestracja: 2009-09-04, 13:19
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: becia » 2009-12-02, 12:42

Witaj Andzelina1 :-)
Też mam takie prądy i drgania w ciele.Nawet na twarzy.Najczęściej skaczą mi palce.Podobno choroby tkanki łącznej diagnozuje reumatolog.Mnie diagnozował gastroenterolog,ale miałam złe wyniki wątrobowe,więc poszłam do niego.
Wszystkie wyniki mam'graniczne'i nic mi nie zdiagnozowali,tylko nerwicę :-(
becia

andzelina1
Posty: 6
Rejestracja: 2009-11-27, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

czesc Becia

Postautor: andzelina1 » 2009-12-02, 13:31

Czesc Becia ! strasznie to męczące, ehh !!!ja nerwice to mam na 100% kiedys nawet sie leczylam na nerwice lękową.bralam leki ale niewiele mi pomagaly tylko terapia sprawila ze troche lepiej z moja psychika, ale wtedy to nie mialam takich objawow jak teraz.dochodzi mi jeszcze chory kregoslup i przepukliny moze to sie kilka rzeczy razem naklada, ale kurcze ja mam dopiero 33 lata i tak sie sypie , az strach pomyslec co bedzie dalej.

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 52
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2009-12-02, 19:46

Dodzwoniłam się do Instytutu Hematologii (zapisy do Poradni na przyszły rok) i jestem zapisana na 24.02, więc pewnie jednak prędzej Neurologia w styczniu... Nic to, pożyjemy- zobaczymy :-) Pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

Persefona
Posty: 432
Rejestracja: 2008-09-25, 20:46
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: Persefona » 2009-12-02, 20:22

a_g_n_e_s pisze:Dodzwoniłam się do Instytutu Hematologii (zapisy do Poradni na przyszły rok) i jestem zapisana na 24.02, więc pewnie jednak prędzej Neurologia w styczniu... Nic to, pożyjemy- zobaczymy :-) Pozdrawiam


położą Cię na neurologii tak na "dokładniejszą" diagnostykę?

Ja czekam jeszcze na termin tego MRI piersiowego.

Przez upadki różne mam już tyle siniaków, że kiedyś chyba profilaktycznie aresztują mojego męża ;)

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 52
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2009-12-02, 22:31

Mam ew. iść na oddział na powtórkę potencjałów (po 10 latach) i MRI, bo terminy wszędzie odległe, obraz kliniczny niejasny, a zmian w głowie więcej. W pracy zarezerwowałam sobie termin MRI na 15.01, ale na nic się nie nastawiam- z diagnozą na czele ;-)
Pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

Me_Lilo
Posty: 532
Rejestracja: 2009-04-21, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Me_Lilo » 2009-12-03, 22:14

A_g_n_e_s zapisali Cię wreszcie?! Nono...polepsza się w służbie zdrowia:P
Badaj się Kochana, badaj...zobaczymy co tam nowego obadają:)
Becia - wiadomo w końcu coś więcej?Na czym stanęło z Twoim zdrówkiem?:/
Andzelina - badania tkanki łącznej wykonuje lub zleca Reumatolog! Zbadaj się na spokojnie..ale nie myśl za dużo o objawach, bo już sama napewno wiesz, że nerwica wywołuje wiele z nich:) Mądrze Ci chyba lekarz powiedział - skoro tylko 1 ognisko i bez problemów Sm-owych...to na spokojnie! Kręgosłup powoduje wiele problemów...skup się na leczeniu i rehabilitacji jego! Buziak
Ja chwilowo masa stresów w pracy:/Ale muszę powiedzieć, że poza żołądkiem to czuję się nawet w miarę:)
"Nabywając koty, nabywasz gratis wierne serduszka"

becia
Posty: 859
Rejestracja: 2009-09-04, 13:19
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: becia » 2009-12-04, 08:19

Nerwica i chory kręgosłup.A oczopląs,to nikt nie wie,skąd się wziął :evil:
becia

Persefona
Posty: 432
Rejestracja: 2008-09-25, 20:46
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: Persefona » 2009-12-04, 13:39

becia pisze:Nerwica i chory kręgosłup.A oczopląs,to nikt nie wie,skąd się wziął :evil:


Beacia a Ty masz ten oczopląs cały czas? Coś go nasila lub osłabia?

becia
Posty: 859
Rejestracja: 2009-09-04, 13:19
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: becia » 2009-12-04, 15:33

Cały czas taki sam.Może teraz się trochę nasilił,ale to chyba przez antydepresanty,bo w ulotce są'zaburzenia widzenia'.On jest przy patrzeniu na boki,bardziej w lewo.Neurolog w Akademii Medzcynej w Gdańsku stwierdziła,że miałam go pewnie od urodzenia :evil: Tylko jakoś nikt go nie zauważył :roll: Nawet ja :-? Potencjały ok. RMI też,więc nie ma się czego czepiać wg.lekarzy.
becia

Persefona
Posty: 432
Rejestracja: 2008-09-25, 20:46
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: Persefona » 2009-12-04, 18:42

becia pisze:Cały czas taki sam.Może teraz się trochę nasilił,ale to chyba przez antydepresanty,bo w ulotce są'zaburzenia widzenia'.On jest przy patrzeniu na boki,bardziej w lewo.Neurolog w Akademii Medzcynej w Gdańsku stwierdziła,że miałam go pewnie od urodzenia :evil: Tylko jakoś nikt go nie zauważył :roll: Nawet ja :-? Potencjały ok. RMI też,więc nie ma się czego czepiać wg.lekarzy.


A dokładne badania okulistyczne i laryngologiczne przeszłaś?

U mnie też oczopląs pojawia się przy patrzeniu w boki, ale nie jest cały czas. Jest przez parę tygodni, a potem już nie ma. Ogólnie mi to nie przeszkadza, jedynie przy badaniu neurologicznym wychodzi ;).

becia
Posty: 859
Rejestracja: 2009-09-04, 13:19
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: becia » 2009-12-04, 19:00

Tak.Miałam potencjały wzrokowe i słuchowe,audiometrię,przewodnictwo kostne.Ciśnienie w oku,dno oka.Wszystko ok.Badało mnie kilku laryngologów i okulistów.Jestem jakimś dziwnym przypadkiem :-?
becia


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości