Opis mojego przypadku:)

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

michal_126
Posty: 12
Rejestracja: 2010-09-02, 15:27
Lokalizacja: Rzeszow

Opis mojego przypadku:)

Postautor: michal_126 » 2010-09-02, 16:08

Otóż zacznę od tego ze jakieś 2 lata temu zaczęły mnie boleć stawy kolanowe z uwagi na to ze było to w zimie zbagatelizowałem to bo uznałem ze jest to z przesilenia z powodu jazdy na nartach..

Od marca tego roku zacząłem także odczuwać jakbym nadmierne napięcie mięśni nóg co powodowało małe przykurcze ale jakoś nie zwracałem na to uwagi, zdarzało się też lekkie drętwienie ranne palców u rąk i nadmierne napięcie łydek. Nastepnym objawem który mnie zaciekawił bylo peknicie żyłki w oku co spowodowalo zalanie go krwią zdecydowalem sie na wizyte u okulisty ktory stwierdzil ze mam za wysokie ciśnienie w oczach i skierowal mnie na badanie pola widzenia ktore wyszło nie za dobrze w opisie badania pisze obserwacja w kierunku jaskry...

Zdecydowalem sie także na wizyte u neurologa któremu powiedzialem o wszystkich swoich objawach na dzien dzisiejszy jest to min. nadmierne zmeczenie ktore towarzyszy mi przez caly dzień, wszechobecne bóle łacznie z bólami kregoslupa szczególnie w odcinku piersiowym i szyjnym zaburzenia fizjologiczne w sensie zatwardzenia i nagle parcie na pęcherz, mrowienia w nogach prąd w stopach , ciągle strzelanie stawów chyba wszystkich jakie są w ludzkim oragniżmie mogę to porównać do starego drzewa:D...
Moja pamięć krótkotrwala też nie działa zbyt dobrze co łatwo można zauważyć (zapominalstwo) często sie o cos obijam i mam wrażenie że jestem pijany choć nie pilem alkoholu juz od jakiegos czasu.. po ostatnim wypiciu 2 piw moje nogi zrobiły sie sztywne i cieżko bylo mi wyjść po schodach... Dodam jeszcze ze mam często podwyższoną temperature w okolicach 37.5 bez wyrażnego przeziebienia
13 września ide do neurologa z wynikiem pola widzenia, prawdopodobnie bede mial skierowanie na MRI jak na razie to wszystko jeśli bedę wiedzial cos wiecej będe pisał

Pozdrawiam Michał!

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-09-02, 20:49

Michał wobec tego pozostaje poczekać do wizyty u neurologa.To już niedługo, a potem można podjąć następne kroki.
michal_126 pisze:ze mam często podwyższoną temperature w okolicach 37.5 bez wyrażnego przeziebienia

Podwyższona temperatura nie występuje tylko przy przeziębieniu.Wystarczy nieraz mały nawet stan zapalny i już organizm może w ten sposób reagować.

Pozdrawiam.
Obrazek

michal_126
Posty: 12
Rejestracja: 2010-09-02, 15:27
Lokalizacja: Rzeszow

Postautor: michal_126 » 2010-09-02, 22:34

Zgadza się tylko miałem też robione badania z krwi i moczu było tam RF OB ASO Morfologia z rozmzem, mialem takze badanie hormonów tarczycowych... było to przy pierwszej wizycie u Neurologa, z tego co się orientuje to właśnie OB jest wyznacznikiem stanu zapalnego w oraganiźmie ... a wyniki jak to powiedzial lekarz są książkowe (idealne). No ale nic nie dzieje sie w naszym organizmie bez przyczyny to wiem na pewno
PoZdorawiam! :-)

Sylwiątko
Posty: 2281
Rejestracja: 2008-09-28, 15:37
Lokalizacja: lubuskie
Kontaktowanie:

Postautor: Sylwiątko » 2010-09-03, 09:20

Czekaj cierpliwie na wizytę u neurologa. Trzymam kciuki,aby znalazł przyczynę Twoich dolegliwości. Głowa do góry :10:
I tylko taką mnie ścieżką poprowadź.........

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2010-09-03, 12:59

Jak dla mnie Michale to ni jak to się ma do SM, sorki ale wydaje mi się ze jesteś przewrażliwiony i szukasz na siłę choroby w internecie. Wrzuć na luz pozwól zdiagnozować Cię lekarzom i możesz Nas wtedy odwiedzić jako gość i będzie miło. ;-) :-)
Bob budowniczy zawsze da rade.

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-09-03, 14:44

Ja popieram Zgredka
zgredek pisze:to ni jak to się ma do SM

reumatolog badał Ciebie?
nie szukaj diagnozy w internecie,
bo tu będą Ci wszystkie objawy pasowały i depresja murowana.
Pozdrawiam serdecznie :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

michal_126
Posty: 12
Rejestracja: 2010-09-02, 15:27
Lokalizacja: Rzeszow

Postautor: michal_126 » 2010-09-03, 14:50

Hmm szczerze mówiąc nie bylem jeszcze u reumatologa i nawet o tym nie pomyślałem żeby się do takiego lekarza wybrać... nie szukam sobie choroby bo to by było dziwne z mojej strony, tym bardziej że mój neurolog też podejrzewa SM w karcie pacjenta mam wpisane (G35) może zbyt pochopnie no ale jakieś podejrzenia w tym kierunku są
PoZdrawiam! :-)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-09-03, 14:56

Podejrzenie ,to nie diagnoza.
Odwiedż reumatologa i opowiedz mu to co Nam, sporo objawów prowadzi do reumatologa , bardzo możliwe że odeśle on Cię do zakażnika.
Zrób to zanim wklepią Ci diagnozę SM, potem nikt niczego już nie poszuka :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

michal_126
Posty: 12
Rejestracja: 2010-09-02, 15:27
Lokalizacja: Rzeszow

Postautor: michal_126 » 2010-09-03, 15:00

Jak na razie poczekam na wizyte u neurologa i zobacze co on na to wszystko bo nie chce zeby moim hobby stało sie chodzenie do lekarzy za którymi zbytnio nie przepadam z reszta nie tylko ja :-D


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości