Perypetie Natuśki

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

Natuśka
Posty: 10
Rejestracja: 2011-12-17, 12:12
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Kontaktowanie:

Perypetie Natuśki

Postautor: Natuśka » 2012-01-07, 22:59

Ten przypis może nad wyrost ale tak jest od początku- zawsze jest problem z diagnostyką, bo mój organizm ma dziwne zachowania, np. na stan zapalny nie reaguje podwyższonymi OB czy CRP.
Ale nie o to...

Ja teraz swoją diagnostykę przytoczę.
Nie będę się powtarzać- swoje objawy, dolegliwości opisałam tutaj: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... php?t=2937
Dotychczas miałam zrobiony MR głowy i odc. piersiowego. Na obrazie głowy wynik niby dobry, lecz są jakieś niejasności- podejrzewam, że chodzi o to zapalenie nerwu wzrokowego. Mam powtórzyć badanie za ok. pół roku, bo podobno rzadko się to zdarza ale zdarza, że są objawy, lecz w mózgu nie ma jeszcze zmian? Tak mi powiedział lekarz z pracowni rezonansu magnetycznego... :-|
Dodatkowo zlecony mam:
- MR odc. szyjnego,
- konsultację okulistyczną,
- badanie w kierunku boreliozy,
- konsultację ginekologiczną,
- dokładny przegląd miednicy w sensie tomografię,
- rozważenie wizyty w poradni chorób immunologicznych...

To chyba tyle z tych istotniejszych rzeczy.
Coś może pominięto? Jak coś macie to dajcie ;-)

Na razie nikt nie jest w stanie powiedzieć co mi dokładnie dolega, a mój stan się jakby to łagodnie napisać- pogarsza się...
A co najgorsze mam już tyle zaległości na uczelni, dwa zaliczenia w plecy, trzy dni praktyk w szpitalu do nadgonienia i problem z normalną egzystencją, a sesja za pasem...
Kiedy ja się ogarnę... :-/
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".
- św. Augustyn

mazia
Posty: 136
Rejestracja: 2011-12-03, 10:49
Lokalizacja: małopolska

Postautor: mazia » 2012-01-19, 21:27

Zrob badania na baorelke, chlamydie i mykoplazme.
Ja dzis odebralam wyniki i mam 2 ostatnie ;]

Ginokolog i immunolog tez moga pomoc.

Natuśka
Posty: 10
Rejestracja: 2011-12-17, 12:12
Lokalizacja: Kalisz/Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Natuśka » 2013-10-09, 00:25

Heh...
U mnie nic nie wyszło do czasu...
Poszłam do neurologa, dostałam skierowanie na powtórzenie MR głowy i wyszły zmiany ogniskowe mogące odpowiadać zmianom niedokrwiennym, ale ze względu na młody wiek należy rozważyć procesy demielinizacyjne.

I wiecie co? Póki co zostawiam to. Może głupia decyzja, ale co robię jakieś badanie to coś nowego mi znajdują. Objawy trochę ustąpiły- no może problemy z widzeniem i zawroty głowy pozostały.
Muszę sobie wszystko poukładać, bo jak na razie nie wiem, gdzie mam włożyć ręce :-(
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą".
- św. Augustyn


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości