Kostniak

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

diana73
Posty: 60
Rejestracja: 2010-09-06, 11:55
Lokalizacja: gliwice

Kostniak

Postautor: diana73 » 2012-07-11, 19:20

Witam serdecznie .Przez dłuższy czas się nie odzywałam ale codziennie wchodziłam na forum.Minął rok od urodzenia mojej córeczki a 2 lata od ostatniej hospitalizacji.Neurolog zlecil mi angio tk głowy,mri mózgu ,eeg,rtg głowy w kierunku chorób przysadki mozgowej i tsh,ft3,ft4 no i nie wiem co mam o tym myśleć angio tk wyszlo super znikła moja żylna anomalia rozwojowa mri to potwierdziło ,nadal mam tylko jedną zmianę jak pisze demielinizacyjną naczyniopochodną ,okazało się również że choruję na niedoczynność tarczycy,eeg wykazało fale podrażnieniowe i napadowe ale najbardziej źdźiwiło mnie to że zwykłe rtg wykazało iż w zatoce skroniowej mam 1 cm kostniaka a mri to nie wykazało .Neuro na podstawie moich objawów stwierdził że mam chorobę niedokrwienną mozgu a kostniaka co jakiś czas trzeba kontrolowac bo jeżeli urośnie większy trzeba go usunąć czy możliwe że nie które objawy mogą właśnie być przez tego kostniaka(ból głowy,zawroty głowy,ubytki w polu widzenia )?Dodam że w szpitalu byłam diagnozowana w kierunku miastenii i sm.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez diana73, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 111 gości