Pomóżcie proszę...

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-06-05, 18:00

SDaniell83 pisze:Witajcie!

Jak narazie jest lepiej...dolegliwosci bólowe w kregosłupie ,pachwinach podbrzuszu i nogach mineły w 90%.Oko tez mniej boli i jakby żrenica rzadziej wariowała.
Pozostało uczucie odretwienia rąk od łokci do samych palcy i nóg tak samo ,symetrycznie oraz te fascykulacje na całym ciele...głównie w nogach...czasami cos pomrowi...

Pozdrawiam!!


Cieszę się z poprawy Twojego samopoczucia i trzymam kciuki żeby to jednak nie było SM tylko coś w stylu brak witamin :mrgreen:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

SDaniell83
Posty: 225
Rejestracja: 2012-12-23, 11:53
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Postautor: SDaniell83 » 2013-06-08, 09:07

Dzieki Zosiu...

Mam wyniki z zakażnego-badania wyszły ujemnie.Czyli nie mam żadnaego pasozyta...

W tygodniu zrobie sobie jeszcze tsh i acth żeby zobaczyc jak u mnie teraz z hormonami.

Jednak wydaje mi sie że trzeba wrócic do tematu sm...
Musi byc dobrze!!

Lukaszuy
Posty: 76
Rejestracja: 2013-01-03, 00:02
Lokalizacja: Konin

Postautor: Lukaszuy » 2013-06-08, 15:38

Cześć

Powiedz mi Danielu jakie badania miałeś na pasożyty?
Przeszło mówisz w większości. Tak sobie myśle że
może to mieć też związek z cyklicznościa rozmnażania tego co w Tobie żyje po cichu..
Żeby to sprawdzić można np przez 2 mc zapisywac sobie codziennie twoje samopoczucie w skali od 1 do 10 w exelu pozniej wyrzucasz na wykre i widzisz czy jest cykliczność u mnie jest co miesiąć np.
Nie jest prawda też że najmniesze palce dretwieja tylko od sm.
Mi też dretwieją i za każdym razem jak bzykam sie z żona to jej też przez nastepne 3-4 dni.

SDaniell83
Posty: 225
Rejestracja: 2012-12-23, 11:53
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Postautor: SDaniell83 » 2013-06-09, 10:47

Lukaszuy, :)

Wągrzyca ujemny
Toksoplazmoza ujemny
badanie parazytologiczne -pasozytów nie wykryto.
Zrobie jeszcze raz badanie na bolerke.Jezeli nic nie wyjdzie to nie mam juz pomysłu.
Musi byc dobrze!!

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2013-06-09, 10:57

SDaniell83,
jeśli dobrze widzę jesteś z pruszkowa a to chyba niedaleko wawy -skoro masz zamiar zrobić jeszcze raz testy na borelkę -dlaczego nie pomyślisz o kki?
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

Lukaszuy
Posty: 76
Rejestracja: 2013-01-03, 00:02
Lokalizacja: Konin

Postautor: Lukaszuy » 2013-06-09, 20:15

Albo panel u dr. W np. nie przejmuj sie Daniel ja mam co chwile cos nowego.
Dolegliwosci na ten tydzien to lzawiace piekace oczy i ciagle zmeczenie co chwile co innego jeszcze zarazliwe dziadostwo. Boje sie nie tylko o siebie. Musimy byc silni..:) a na wagrzyce miales posiew z kalu czy cos wiecej?

SDaniell83
Posty: 225
Rejestracja: 2012-12-23, 11:53
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Postautor: SDaniell83 » 2013-06-10, 12:00

joanka,
KKi ?Zielony jestem i szczerze nie wiem o co chodzi...

Lukaszuy,

Co ci mówia lekarze?

A jak sie dostac do dr.W?
Robiełm te badania w Zakaznym na Wolskiej U dr Goraja..
Wagrzyca i toksoplazmoza z krwi,Badanie parazytologiczne z kału...

Musimy byc silni to wiem,ale jak tak dalej pójdzie to nie przejde badan do pracy i ślub z wiadomych przyczyn trzeba bedzie odłozyc.

No ale cóż...trzeba sie dowiedziec co jest grane!
Pozdrawiam!
Musi byc dobrze!!

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2013-06-10, 12:30

- w polskich placówkach służby zdrowia robią (podejrzewam,że ze względu na cenę) popularny test elisa ewentualnie western-blot-niestety są one mocno zawodne i dają wyniki fałszywe--opierają się one na oznaczeniu poziomu przeciwciał
-"Przeciwciała powstają, żeby przyczepić się do celu i nie puścić ,aż ten ulegnie zniszczeniu-niczym klucz do zamka przeciwciało pasuje do odpowiadającego mu antygenu.Kiedy przeciwciało połączy się już z antygenem ,nie można go już wykryć ponieważ od tej chwili tworzą związek immunologiczny ( inaczej kompleks immunologiczny),który jest niewidoczny dla testów,"gdyż te oznaczają tylko wolne,niezwiązane przeciwciała
- w instytucie reumatologii na spartańskiej chyba jako jedyni w polsce robią test ,który pozwala na rozbicie kompleksu czyli połączonego antygenu z przeciwciałem ,skutkiem tego uwidaczniają się przeciwciała do tej pory niewidoczne dla testów i można je spokojnie oznaczyć-koszt tego badania około 360 zł. -już to raz pisałam

do dr W dostać się nie można -nie przyjmuje nowych pacjentów,ale badania jak najbardziej wykonuje
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

SDaniell83
Posty: 225
Rejestracja: 2012-12-23, 11:53
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Postautor: SDaniell83 » 2013-06-10, 21:38

joanka,
Dziekie.Musze zdobyć kase i zrobic to badanie.Nie mam wyjscia.
Musi byc dobrze!!

Lukaszuy
Posty: 76
Rejestracja: 2013-01-03, 00:02
Lokalizacja: Konin

Postautor: Lukaszuy » 2013-06-10, 22:30

Mozna sie dostac ale musisz wziasc pakiet na wszystkie dziadostwa chyba jakie zyja za 2, 5tys w cenie sa 2 konsultacje i szczegolowa analiza badan bolerioza jest chyba 3 ma sposobami badana. Zeby nie bylo ze reklamuje bo sam nie bylem szkoda mi troche kasy a czuje sie dobrze. Co lekarze mowia nie wiem bo juz dawno u zadnego nie bylem nie ma to sensu najmniejszego w moim przypadku. Znalazlem za to rzeczy ktore bardzo mi pomogly antybiotyki (juz nie biore bralem 5 miesiecy) nie mialem skutkow ubocznych wiekszych no i ziolka sobie pije tez bardzo pomagaja. Objawy mam jakies subtelne ale zaczynam zapominac ze jestem chory wiec chyba idzie ku lepszemu. Ja bym na twoim miejscu wsytrzmal bym sie z wydawaniem takiej kasy prowokacja ciproseptem albo metro u kretki z moczu u dr.W jak masz boleriize powinno wyjsc. Czy mam bolerioze nie wiem ale zastanowiles mnie z tymi pasozytami od poczatku mojej choroby mam plaski stolec no i jakis czas temu znalazlem cos przypominajacego flaczki ryby po wypatroszeniu w stolcu wiec moze to ten trop. Jesli nie to zrobie sobie to co ci zaproponowalem. A i bardzo wazna rzecz jak bedziesz robil test to upewnij sie ze lab jest dobre mi napisali na western b. ujemny w igg i w igm bez opisu prazkow porazka masz.

SDaniell83
Posty: 225
Rejestracja: 2012-12-23, 11:53
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Postautor: SDaniell83 » 2013-06-11, 21:12

Kurde faktycznie drogo...chyba nie dam rady finansowo juz teraz...

Ale jakis test na bolerke musze zrobic bo zwariowac moza..
Objawy oczywiscie nadal mam..ale najbardziej teraz martwie sie chyba oczami..
Gałki oczne sa niemal cały czas czerwonawe jakbym nie spał ze 2 dni no i te żrenice...dzisiaj lewa wieksza od drugiej..
Nie ogarnaim tego..
Musi byc dobrze!!

Lukaszuy
Posty: 76
Rejestracja: 2013-01-03, 00:02
Lokalizacja: Konin

Postautor: Lukaszuy » 2013-06-11, 23:20

A stawy cie nie rabia? Tylko juz juz robisz to zrob porzadny bo to przeoczenie moze cie duzo czasu i zdrowia kosztowac..

SDaniell83
Posty: 225
Rejestracja: 2012-12-23, 11:53
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Postautor: SDaniell83 » 2013-06-14, 19:45

Słuchajcie od 3 dni łykam duzo magnezu(brałem go juz długo wcześniej ,jednak w małych dawkach i nie regularnie) i pije duże ilości wapna(oczywiscie nie razem z mg) i moge powiedziec że 1 dzien od ponad 7 miesiecy po całym dniu nie jestem zmeczony.Drgania miesni tez jakby sie uspokoiły.
Teraz pytanie czy to zbieg okolicznosci ,efekt placebo czy poprostu to działa!

Czas pokaze.

Mam pytanie czy anizokoria jest objawem stałym?Moze ktoś sie wypowie.
dzieki i pozdrawiam
Musi byc dobrze!!

SDaniell83
Posty: 225
Rejestracja: 2012-12-23, 11:53
Lokalizacja: Pruszków
Kontaktowanie:

Postautor: SDaniell83 » 2013-06-16, 10:56

Niestety poprostu sie na chwile lepiej poczułem...

Nadal jest kiepsko.To juz tyle czasu ze trace nadzieje ze minie.
Musi byc dobrze!!

Lukaszuy
Posty: 76
Rejestracja: 2013-01-03, 00:02
Lokalizacja: Konin

Postautor: Lukaszuy » 2013-06-16, 11:54

Na drgania miesni dobrg jest hella mag i b complex na noc


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 327 gości