Co o tym sądzicie. Moje dolegliwości.

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

ana1212
Posty: 405
Rejestracja: 2013-05-21, 14:18
Lokalizacja: K-ów

Postautor: ana1212 » 2014-10-04, 20:03

co do mojego wyjazdu i skakania mięśnia o którym wcześniej pisałam to minęło po tygodniu od przyjazdu nad morze i... co najlepsze byłam tam 3 tyg i to były 3 najlepsze tygodnie mojego samopoczucia od 1,5 roku.

Obecnie dramat. Te dziwne zawroty głowy doprowadzają mnie do szału, mam non stop mdłości. Niewyspanie powoduje, że nie jestem w stanie funkcjonować w pozycji pionowej.

Candyman Jakby to powiedzieć, lekarz nie widzą u mnie oczopląsu, ja wiem, że go mam bo ciągle mi pływa obraz przed oczami i wyszły mi Nystagmoidalne Ruchy Gałek Ocznych w badaniu nie pamiętam jakim, ale wdmuchują do ucha ciepłe a później zimne powietrze. Ruch gałek ocznych nie jest wahadłowy i szybki, one pływają w różną stronę a czasami przeskakuje mi szybciej oko. Czasem mam tak że ja popatrzę w górę mam wrażenie, że coś na mnie leci np szafa. Czuję też, że oczy czasem oddalają i przybliżają obraz. Ogólnie robią co chcą :) Ja muszę się wpatrzeć w lusterko i długo patrzeć by zauważyć, że z okiem jest coś nie ta bo te wahania są tak minimalne, że ciężko je uchwycić natomiast co jakiś czas oko bardziej się wychyla i wtedy to widać. Wydaje mi się już na 100%, że ma to wpływ na równowagę i dlatego czuję taką niepewność pozycji pionowej, ściąganie na boi czy unoszenie.

ana1212
Posty: 405
Rejestracja: 2013-05-21, 14:18
Lokalizacja: K-ów

Postautor: ana1212 » 2014-10-08, 21:14

Apropo moich zaburzeń równowagi bo to raczej to niż zwykłe zawroty głowy, lekarka powiedziała, ze widocznie to stala zmiana skoro nie mija od 1,5 roku. Także lekko mówiąc wizja tych zawrotów do końca życia nie jest fajna :/ i ponoc inaczej mówię.

Czeka mnie kolejna diagnostyka. Mam dać znac kiedy mogę położyć się do szpitala na 3 dni bo chcą mi kolejny raz pobrac płyn mr. Dowiedziałam się, że wcześniejsze wyniki nie wyszły bo pomylono moje próbki!! Grrrr

Objawów mam ciraz więcej i aż strach się bać co będzie za rok czy dwa.


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości