Dziwne objawy

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

Baro
Posty: 1
Rejestracja: 2013-05-24, 20:58
Lokalizacja: Rzeszów

Dziwne objawy

Postautor: Baro » 2013-05-24, 21:06

Witam
2 dni temu złapała mnie dziwna dolegliwość, od pewnego czasu mrowiło mnie w stopach, stwierdziłem że to krążenie, ale ostatnio zaczęło mnie mrowić w lewej nodze (całej włącznie z pośladkiem...). Czuje dziwne ciepło, mrówki i słabość. Dodam, że jestem w tym momencie przeziębiony, dziwnie pulsuje mi głowa, dokładnie lewa część jakby mnie mrowiła. Ostatnio również wszystkie moje kończyny mają tendencje do cierpnięcia....Trochę się martwię, że to coś poważnego (SM), proszę o jakieś rady, pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Baro, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Wopa
Posty: 627
Rejestracja: 2011-01-09, 11:10
Wiek: 66
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: Wopa » 2013-07-30, 00:28

Miałem bardzo podobne objawy. radze wykonać: Rezonans głowy (nawet za własne pieniądze). Jak wyjdą zmiany demielinizacyjne - natychmiast do dobrego neurologa. Zaniedbanie objawów rzutu może się źle skończyć.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Wopa, łącznie zmieniany 3 razy.
Dzień dzisiejszy, jutro należeć bedzie już do przeszłości, a jutra nie wolno nam zmarnować

nada
Posty: 207
Rejestracja: 2013-03-07, 17:45
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: nada » 2013-07-30, 11:22

Cześć, na wszelki wypadek tak jak wyżej - udaj się do lekarza neurologa i niech standardowo przeprowadzi wszystkie niezbędne badania. Co do zaniedbywania rzutu to pewnie zależy od osoby. Przy pierwszym moim poważnym rzucie (całkowite zaniewidzenie), wyszłam ze szpitala na własne żądanie bo nikt mnie nie uświadomił z jakiego powodu to może być, a i badania nic niepokojącgo nie wykazywały. Wzrok wrócił w 100% sam.

Powodzenia życzę i oby to było coś błachego jak np. niedobór wit. B12 - daje podobne objawy jak początki sm.


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 160 gości