Czy to może być SM ?

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

aidi
Posty: 444
Rejestracja: 2011-06-10, 19:37
Lokalizacja: dolnośląskie

Postautor: aidi » 2013-09-30, 22:13

Live, też miałam duo widzenie i oczopląs i wiele innych objawów, które mogły wskazywać na SM. I też zmiana w mózgu,ale po punkcji okazało się,że to nie SM,a inne badania potwierdziły tężyczkę,która takie historie powoduje włącznie z wchodzeniem na futryny drzwiowe-obserwatorzy takiego człeka z Tężyczką nieźle mogą się ubawić,do tego plątanie języka jak po alkoholu-więc spokojnie.
Inne badania wykazały jeszcze kilka innych niefajnych rzeczy ale co tam-nie umieram przecież a co mnie nie zabije to wzmocni.
Póki co zaczęliście dopiero wędrówkę,musicie uzbroić się w cierpliwość i nie dać sobie czegokolwiek wmówić na początku.Po pierwszej "diagnozie" pisałam testament bo nastraszyli mnie,że to szpiczak mnogi ( taki raczek) a teraz luz zwyczajnie, bo niestety zanim znajdzie się lekarz który znajdzie przyczynę tego co się dzieje z Twoją kobietą może to potrwać,sprawdźcie poziomy magnezu,potasu,witaminy B6 i B12 -podstawowe rzeczy.
Dopiero jak cokolwiek będzie czarne na białym - wtedy zbierzcie siły i walczcie z tym.
Zdrówka i powodzenia w szybkiej diagnozie.


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 285 gości