Pytanie do bardziej doświadczonych tematem

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

Alis
Posty: 32
Rejestracja: 2013-10-28, 19:29
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Alis » 2013-11-06, 13:43

dzięki Zosiek :)

wczoraj wariactwo, pojechałam na Oddział Neurologiczny ze skierowaniem, neurolog stwierdził, ze faktycznie odruchy lewej strony są dużo słabsze, okulista potwierdził tylko, ze z oczami w porządku, ze to mogło być zapalenie nerwu, ale nie musiało, ale mojemu życiu nie zagraża niebezpieczeństwo i nie jestem przypadkiem pilnym do przyjęcia, a oni nie mają już limitów w tym roku na badania i odesłali mnie do mojego neurologa ze wskazaniem na pilny rezonans głowy z badaniem podstawy oczodołów czy jakoś tak :(. Jak wróciłam do mojego neurologa, to stwierdził tylko, ze w szpitalu pracuje banda debili, ze on wysyła 1 na 50ciu pacjentów do szpitala jak naprawdę widzi podstawy do badania, a oni mnie kompletnie olali. Prędzej wezmą pijaczka spod ławki, niż młodą osobę z objawami. Dostałam skierowanie na rezonans, ale neurolog już nic więcej w tym momencie nie może zrobić. Oko boli jak cholera, teraz bóle głowy się pojawiły nie do zniesienia (może to stres), mam dosyć służby zdrowia ;/a najszybszy termin na rezonans mam znalazłam na luty. I do lutego będę się z tym męczyć, no chyba, że znowu coś się wydarzy.

Nie mam sił ;/

Sorki za elaborat, ale musiałam się wygadać. :13: :13: :566:
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Alis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-11-06, 17:41

Alis - na betonowe NFZ nie poradzisz :13: bardzo mi przykro. ale mając skierowanie w łapce spróbuj może podjechać do innego szpitala, czasami trafi się na człowieka.
nie poddawaj się
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Alis
Posty: 32
Rejestracja: 2013-10-28, 19:29
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Alis » 2013-11-06, 19:52

skierowanie mi niestety tam zabrano :(

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-11-07, 23:19

Alis - a jak się czujesz? jeżeli nie ma poprawy, może po prostu jedź na SOR? Chociaż liczę na to, że stres Ci odpuścił i lepiej się już czujesz.
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Alis
Posty: 32
Rejestracja: 2013-10-28, 19:29
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Alis » 2013-11-08, 10:39

zosiako, czuję się tak samo do bani, ale chyba psychicznie trochę gorzej. Psychika działa mi na nerwy ;). Trzęsie mi się dzisiaj lewa ręka, wczęsniej, zanim nie wiedziałam, ze mam gorsze odruchy nie zwracałam na nią uwagi. Ale muszę nabrać trzy wdechy i na spokojnie do tego podejść. Na razie jak zwykle boli mnie głowa, oko na chwilę odpuściło. Może w przyszłym tygodniu udam się do polecanego neurologa prywatnie, zobaczymy co on powie. Bo z tym SORem to na dzien dzisiejszy przestałam w cokolwiek wierzyć ;/

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

Postautor: zosiako » 2013-11-09, 22:26

Alis - może poproś rodzinnego o coś lekkiego na uspokojenie chociaż ja bym zaczęła od herbatki z melisy. oko odpuściło i bardzo dobrze. pogoda szaleje to i głowa może boleć - spróbuj wypić kawę z cytryną ( tylko nie na noc) , idź na spacer nawet jak pada, spróbuj się zrelaksować ;-)
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Alis
Posty: 32
Rejestracja: 2013-10-28, 19:29
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: Alis » 2013-12-06, 14:54

po czasie witam się ponownie ja :) oprócz pogorszenia wzroku w tym bolącym oku nic się nie dzieje.
Dzisiaj odebrałam wyniki MRI głowy i oczodołów (jakimś cudem przyspieszyli mi termin MRI z lutego na listopad). Nic nie wyszło, zadnych zmian :) Wychodzi na to, ze oko..no właśnie nie wiem co znim, ale mam okulistę pod koniec grudnia, a moje ramiona..to chyba reumatyzm, chociaz strasznie bolą, szczególnie jak leżę na plecach (na mri głowy ledwo wyleżałam). Cieszę się jak gwizdek, ze MRI wyszło ok (jeszcze nie mialam w rękach, mąż mi przekazał info przez telefon), tylko skąd to PZNW i ból oka ?

Nie zmienia to faktu, ze dzis obalam winko, no i obiecałam mężowi, ze jak MRI wyjdzie dobrze, to rzucam palenie hehe. tym będzie ciężko, no ale obiecałam :)
:21:


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 142 gości