Potrzebuję rady i waszej opinii.

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

darriusz28
Posty: 1
Rejestracja: 2013-12-19, 12:45
Lokalizacja: Opole

Potrzebuję rady i waszej opinii.

Postautor: darriusz28 » 2013-12-19, 13:49

Witam
Może najpierw się przedstawię nazywam się Darek i mam 28 lat moje problemy zaczęły się jakieś 2 lata temu .Mianowicie w listopadzie 2011 r miałem straszny zawrót głowy i wirowanie po którym pojechałem na pogotowie podstawowe wyniki badań krwi kroplówka i poczułem sie lepiej , po 2 dniach całkowicie zniknęło. Potem w lutym 2012 r poczułem mrowienie ręki bez przyczyny które puściło, by po kilku dniach powrócić wtedy mrowienie wystąpiło w nogach i w rękach po czym dr google wynalazł mi sm , odrazu do neurologa (ciocia moja jest) zbadała mi odruchu wszystkie poodtykała i było wszystko w normie , dała tabletki uspokajające mówiąc że to nerwica ( kiedyś wmawiałem sobie rożne choroby , ) Sam na własną rękę 2 tygodnie po objawach zrobiłem MRI z kontrastem głowy wyszło bez zmian czyli ok.Jakiś tydziń po rezonansie objawy ustąpiły . przeciągu następnych 6 miesięcy miałem tylko dziwne uczucie przebiegającego prądu po szczęce (kilkusekundowe) wystąpło może z 15 razy .Pózniej w listopadzie 2012 spotkałem kolegę u którego wykryto sm i poleciały mi wszystkie objawy chyba jakie mogą być od mrowienia po bóle oczu po ciężką noge ,od czasu do czasu szuranie stopą po ziemi poczym normalnie szedłem zawerty głowy itd. Ale najbardziej nie po kojące objawy damnie to są te prądy co miałem a teraz mam że po ciepłym prysznicu czuję uczucie uścisku prawej nogi i ręki które po 30 minutach przechodzi , oraz niepokojące jest że jakiś 3 miesiące temu po przebytej grypie mam cały czas straszne parcie na mocz i po wysikaniu isię zawsze z 2 ,3 kropelki z kapią
Jeszcze jednym z objawów który miałem był straszny ból głowy przez około 3 miesięcy z którym dało sie jakoś żyć .Dodam że w międzyczasie byłem u 3 neurologów którzy mnie
przebadali na miejscu tak jak ciocia( babinski, odruchy ,palec nos itd) i wszystko było ok Badania krwi miałem robione kompletne w normie wszystko wciągu tego całego czasu 2 razy .To co jest charakterystyczne to to że nie miałem żadnego rzutu tylko objawy ały czas śa na przemian co wy o tym wszystkim mysłicie .
Przepraszam za tak długi post ale strasznie się boje
pozdrawiam was serdecznie
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez darriusz28, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-12-19, 14:51

Witam,
darriusz28 pisze:co wy o tym wszystkim mysłicie .

Szczerze? Myślę, że masz fajną i kompetentną ciocię neurolog.
darriusz28 pisze:(ciocia moja jest) zbadała mi odruchu wszystkie podotykała i było wszystko w normie , dała tabletki uspokajające mówiąc że to nerwica ( kiedyś wmawiałem sobie rożne choroby ,

darriusz28 pisze:po czym dr google wynalazł mi sm

Tego lekarza to szybko zmień. Jest do kitu :-)

Pozdrawiam i życzę spokojnych oraz wesołych Świąt :-)

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Postautor: blanka » 2013-12-19, 15:27

Cześć .
Lecz chłopie nerwicę. Nerwica jest przyczyną Twojego strachu .
Badało Cię 3 neuro , przebadała Cię ciocia (najdokładniej pewnie jak mogła) , MRI-bz czyli psychika ci siada (a jak sam zresztą piszesz ) kiedyś miałes problemy z przenoszeniem na siebie różnych chorób .
No i przestań na każdą najmniejszą rzecz (wg Ciebie patologiczną )zwracać uwage ,zamęczysz sie ! I w tym najskuteczniej pomoże Ci
darriusz28 pisze: dr google

Myślę : psycholog ,psychiatra ,pozdrowienia dla Cioci :-) .Ty natomiast wrzuć na luz .

Pozdr.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez blanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Blanka


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 102 gości