Neuralgia trójdzielna i inne objawy czy to SM?

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

princepolo
Posty: 9
Rejestracja: 2014-02-23, 11:09
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Postautor: princepolo » 2014-05-29, 20:03

Co prawda wyniku jeszcze nie widzialam jutro rano zobacze to podyktuje,ale z czego mi powiedziano zmian ogniskowych nie ma.
Poki co wiecej nie wiem niby wynik dobry. I TERAZ pytam co robic, czy dalej sie diagnozowac czy co? czy jesli dajmy na to rezonans bedzie caly pozytywny to znaczy ze jestem zdrowa pod katem neurologicznym czy niekoniecznie?

dodam ze dalej mam stany podgoraczkowe 37,4-37,7 pod pacha a na skroni nawet 38,2
utrzymuja sie juz dlugo,a oprocz tego ta kość ogonowa. Jak sie załatwiam nawet mnie boli i wuczuwam szczeline w tej kosci tam gdzie boli. Pisze to bo moze powinnam tez pod katem kregoslupa sie przebadac ostatnie zdj rtg 5 lat temu wtedy dyskopatia i odkopalam tomografie odcinka lS z przed 3-4 lat - na pograniczu trzonu i wyrostka poprzecznego vS 1 po stronie
lewej widoczna hyperdensyjna zmiana 5 mm odpowiadajaca wysepce kostnej. Czy taka zmiana mogla sir powiekszyc?

princepolo
Posty: 9
Rejestracja: 2014-02-23, 11:09
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Postautor: princepolo » 2014-05-30, 08:26

witam z rana

mam wynik przesłany i oto on:
W badaniu wykonanym z użyciem środka kontrastowego zmian rozrostowych (neoplazmatycznych)ani ognisk patologucznego wzmocnienia kontrastowego nie wykazano.
Mózgowie,przestrzenie płynowe mózgowia, kompleksy nerwów VII i VIII-ch, przysadka oraz struktury oczodołów i zatok przynosowych w granicach normy.

Czyli wynik dobry. I co dalej? Skadte straszne bóle głowy i reszte objawów?

darus161
Posty: 6
Rejestracja: 2014-05-28, 20:04
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: darus161 » 2014-05-30, 13:57

Dalej to już lekarze Cię będą kierować, ale ja na Twoim miejscu byłbym w niebo wzięty ;)

aidi
Posty: 444
Rejestracja: 2011-06-10, 19:37
Lokalizacja: dolnośląskie

Postautor: aidi » 2014-05-30, 19:30

princepolo, Cieszę się,że w głowie wszystko jak należy. Stany podgorączkowe nie są objawem neurologicznym,myślę,że powinnaś szukać gdzie indziej. Może toczy się w twoim organizmie jakiś stan zapalny ? Może to jest właściwy kierunek (zatoki?) A kręgosłup warto sprawdzić ponownie.

ana1212
Posty: 405
Rejestracja: 2013-05-21, 14:18
Lokalizacja: K-ów

Postautor: ana1212 » 2014-05-30, 20:06

Może Ci się nakładać jedno na drugie tzn np. Jedne dolegliwosci moga byc od czegoś innego a inne od zupełnie odmiennej sprawy. A nie sugerowali np zębów? Żeby zrobić rtg całej szczęki? Bo zębów chyba nie sprawdzają na mri głowy choc Ty też mialas oczodołow to nie wiem. Kręgoslup szyjny? U mnie nerw trójdzielny odzywa się raz na kilka lat i trwa ok 2 dni z atakami bólu od glowy do zębów jakby mi ktoś gwozdzia wbijal.

princepolo
Posty: 9
Rejestracja: 2014-02-23, 11:09
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Postautor: princepolo » 2014-05-30, 20:18

Ja sie bardzo ciesze ze w głowie wszystko ok. Byc moze. objwy nie sa neurologiczne albo od kregoslupa nie wiem. 6 czerwca mam wizyte u neuro a jakos w lipcu u zupelnie nowego.
Bylam dzis u lekarza rodzinnego bo nie moge chodzic przez ta kosc i dala mi poki co jakies leki przeciwzapalne. Dala tez profilaktycznie lek na pasozyty ,bo niby tez moga namieszac i skierowanie na tsh, wynik bedzie w pon.

no a tak to lekarka twierdzi ze wszystkie moje objawy sa od kregoslupa i prawdopodobnie kosc ogonowa tez. Oczywiscie bez boli glowy nie wspomniala o nich.

co do neuralgi mnie lapala jakis czas temu od kad sie ocieplilo to narazie nie. Sa jedynie bole glowy i oczodolow a tak twarzy czy zebow czy ucha nie.
Zeby sprawdzalam dentysta mowil ze nie widzi zeby w zebch cos siedzialo. Mam przez niego. wiekszosc w ostatnim czasie przeleczone a reszta jest niby ok.

W kazdym razie ciesze sie ze moje obawy odnosnie SM sie nie potwierdzily.

ana1212
Posty: 405
Rejestracja: 2013-05-21, 14:18
Lokalizacja: K-ów

Postautor: ana1212 » 2014-05-30, 20:26

I tego się trzymaj!!! Ja na razie obraz mri też mam czysty, a jednak odruchy neurologiczne sa zaburzone.


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości