Prośba do Was

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

Paulinka
Posty: 93
Rejestracja: 2013-08-03, 07:02
Lokalizacja: Wronki

Postautor: Paulinka » 2014-03-23, 15:23

No wywiad środowiskowy jest konieczny waigt79.
Paulinka

waigt79
Posty: 20
Rejestracja: 2014-03-09, 13:58
Lokalizacja: śląsk

Postautor: waigt79 » 2014-03-23, 15:24

prof Selmaj to najwiekszy specjalista w kraju dziisaj sie dowiedzialem .MUSZE SIE DOSTAC NA WIZYTE JAK CHCE WYZDROWIEC .

Robson
Posty: 11
Rejestracja: 2014-03-16, 15:36
Lokalizacja: Polska

Postautor: Robson » 2014-03-23, 15:28

Według Ciebie jedna wizyta u jakiego kolwiek lekarza może dać zdrowie? Skąd taki pomysł w ogóle? I kolejne pytanie czego konkretnie od niego oczekuje, i czego oczekujesz od Nas na forum.

Lanna
Posty: 25
Rejestracja: 2013-12-20, 17:23
Lokalizacja: pomorskie

Postautor: Lanna » 2014-03-23, 15:37

waigt79 pisze:prof Selmaj to najwiekszy specjalista w kraju dziisaj sie dowiedzialem .MUSZE SIE DOSTAC NA WIZYTE JAK CHCE WYZDROWIEC .


Jesteś niemożliwy...
Nic do Ciebie nie dociera..
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach."
Maya Angelou

KKi metodą WB IR. IgM pozytywny,IgG pozytywny

waigt79
Posty: 20
Rejestracja: 2014-03-09, 13:58
Lokalizacja: śląsk

odpow paulinka

Postautor: waigt79 » 2014-03-23, 15:55

no wlasnie wywiad .rodizice maja rente i daja mi jedzenie.wiec chyba mops juz mi nic nie moze pomoc .jesli chodzi o pieniadze? Bez wizyty u prof.Selmaja nie mam szans na leczenie .a bardzo chce sie dostac do Jego prgramow. wizyta 500 zl dojazd 150 z bb

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-03-23, 16:24

waigt79 pisze:a bardzo chce sie dostac do Jego prgramow. wizyta 500 zl dojazd 150 z bb


waigt79 widzę że opętało Cię wręcz maniakalnie nazwisko dr Selmaja!!! Albo nam tu sprzedajesz jego reklamę ;-) ??? Szczerze- zmień swojego lekarza, sprzedaje Ci kity jak nic. Jakie programy? Na jakie choroby? Kto Ci takich głupot nagadał, gdzie sie tego naczytałeś jak w internecie opuść tę stronę!!!
Widzę że Jesteś strasznie uparty, z jednej strony to dobrze,musisz tylko zmienić kierunek ,walcz o diagnozę,nie o lekarza, nie o programy, tylko o diagnozę choroby.
Musisz tylko wiedzieć że są tu ludzie którzy którzy walczą już kilkanaście lat i więcej i jej nie mają , i tu musisz sie uzbroić w cierpliwość , której jak czytam na tym forum dla Ciebie się juz kończy ......
Nie możesz być <fanatykiem >jednego lekarza. Poprostu odpuść.
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2014-03-23, 16:26

waigt79, dosyć tego.
To zaczyna podchodzić pod trollowanie. W Wikipedii znajdziesz znaczenie tego słowa.

W ostatnim moim poście podałam link, w którym zaproponowałam Ci dyskusję na temat sposobów uzyskania pomocy finansowej. Ignorujesz każdą, dokładnie każdą moją wskazówkę. Ponadto ignorujesz również wszystkie posty innych Użytkowników forum.

waigt79 pisze:Bez wizyty u prof.Selmaja nie mam szans na leczenie .a bardzo chce sie dostac do Jego prgramow. wizyta 500 zl dojazd 150 z bb

Napiszę wprost, gdyż moja ogromna empatia w tym momencie uciekła gdzieś daleko i to w piorunującym tempie.
Z wizytą u jw. masz takie same szanse na wyzdrowienie, jak i bez tej wizyty. 500 zł i jedna konsultacja nie załatwi kompletnie niczego. Tak więc, u tego, czy innego lekarza, u którego będziesz prywatnie, trzeba wydać +/- 500 zł x ileś razy + oczywiście dojazdy. Programy leczenia są dostępne w całej Polsce i nie musi to być Łódź.
Tak więc zapytam:
Czego Ty od nas chcesz? Czego chcesz od ludzi chorych, którzy mają zapewne jeszcze większe problemy niż Ty?
waigt79 pisze:rodizice maja rente i daja mi jedzenie

A uwierzysz, że są ludzie, którzy muszą sami się utrzymać i też chcą być zdrowi? Nie mają, wyobraź sobie Rodziców, którzy, jak to nazwałeś - dają jedzenie.
Z niecierpliwością czekam na odpowiedź na postawione przeze mnie pytania, w szczególności - czego od nas oczekujesz? Tak konkretnie.

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-03-23, 16:57

Dokładnie podobny post miałem napisany, oczywiście nie byłem tak miły jak Ty Beata ;-)
Cłowiek ciągle sie jednak łudzi że nie znamy czlowieka, może naprawdę ma problemy neurologiczne nie tylko zwiazane z nogami .Dlatego uzbierało się aż tyle postów które oferuja jakąkolwiek pomoc.
Wierzę,że jednak okaże się to tylko problem z nogami, i waigt79 weżmie sobie do serca którąś z powyższych rad.

Pozdrawiam Beata :-)
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

Awatar użytkownika
Myszona
Posty: 1494
Rejestracja: 2007-10-17, 18:17
Lokalizacja: Łódż

Postautor: Myszona » 2014-03-23, 19:21

pawel_wlkp pisze:Wierzę,że jednak okaże się to tylko problem z nogami, i waigt79 weżmie sobie do serca którąś z powyższych rad.


Podpisuję się pod w/w słowami !

Beatko100% racji!Jak można wymagać kasy na wizytę u prof? Litości!!!Kto temu czlowiekowi nagadal,że prof ma cudotwórczą moc?!

Facet,ja jeżdżę do prof.,ale o wyzdrowieniu ,w SM,nie ma,narazie szans :-/ NIE MA NA SM LEKU!!!

A w ogole,to idż gościu do psychiatry,może da się jeszcze Ci pomoc.....
"Nie zawsze jest miło...ale ja się nie poddaję!"

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2014-03-24, 08:12

pawel_wlkp pisze:Cłowiek ciągle sie jednak łudzi że nie znamy czlowieka, może naprawdę ma problemy neurologiczne nie tylko zwiazane z nogami .Dlatego uzbierało się aż tyle postów które oferuja jakąkolwiek pomoc.

Tak też pomyślałam, kilku go odesłało z kwitkiem, więc pomyślał sobie że jak zapłaci za wizytę 5 stów to będzie zdrowy.
waigt79, nie wiem czemu tak Ci zależy na tej wizycie, przecież SM jest nieuleczalne.
Staraj się dostać w maju do tego instytutu w Warszawie, gdzie pokierowały Ciebie dziewczyny. Jeśli tam nic u Ciebie nie wykryją, na pewno pokierują u jakiego lekarza dalej masz szukać pomocy.
Ty chyba na siłę chcesz sobie wklepać diagnozę SM, tak jak by była Ci do czegoś potrzebna.
Zostaw to jako ostateczne wyjście.
Prof Selmaj jako neurolog zna się na SM ale nie uleczył z tego nikogo.
Pozdrawiam . :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2014-03-24, 09:57

waigt79, krótko, bo szkoda mojego i tych co będą ewentualnie czytać, czasu.
Sądząc po Twoim profilu, jesteś facetem, ale z kolei czytając co piszesz, mam wrażenie, że jeszcze dzieckiem. Jak dosadniej trzeba Ci napisać, aby dotarło do Ciebie, że forum to nie Caritas. Otrzymałeś wiele porad co zrobić, a Ty dalej z uporem maniaka swoje.
Mamy dziurki w swoich mózgach, na szczęście nie w tych obszarach, które odpowiadają za nasze logiczne myślenie.
Rusz swoją doopę w zrób coś dobrego sam dla siebie. Selmaj, uzdrowiciel :-D, to powinno być w kąciku dobrego humoru.

waigt79
Posty: 20
Rejestracja: 2014-03-09, 13:58
Lokalizacja: śląsk

Postautor: waigt79 » 2014-03-24, 15:16

JESTEM W SZOKU JAK MOŻNA O PROFESORZE TAK PISAC .PROFESOR SELMAJ TO WYBITNY SPECJALISTA O TO OPINIE ,KTORE ZNALAZLEM CYT : "Pan profesor zrobił na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie, jest kulturalny, rzeczowy, jak zobaczył, że jestem zdenerowana to zaczął żartowac, co bardzo rozluźniło atmosferę. wypisła mi skierowanie do szpitala, następnego dnia dostałam telefon z jego gabinetu i pani podała mi dokładne instrukcje kiedy i z jakimi rzaeczami ma się stawić do szpitala. pełen profesjponalizm, polecam. " WSPANIALY CZLOWIEK I FACHOWIEC .CO WY CHCECIE OD PROFESORA.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2014-03-24, 15:27

A szok to dobry stan emocjonalny... :lol: Czasami nawet pomaga..w otrzeźwieniu. :roll: Weź Ty ..waigt79 poczytaj sobie co na naszym forum ludzie o nim myślą... Jak skrajne to opinie http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... php?t=1292 .

Mój neurolog absolutnie odradzał mi wizytę u Selmaja.. No proszę.. szanuje mój czas,pieniądze i..zdrowie 8-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

Katee
Posty: 211
Rejestracja: 2014-02-14, 18:46
Lokalizacja: Polska

Postautor: Katee » 2014-03-24, 15:34

waigt79 pisze:JESTEM W SZOKU JAK MOŻNA O PROFESORZE TAK PISAC .PROFESOR SELMAJ TO WYBITNY SPECJALISTA O TO OPINIE ,KTORE ZNALAZLEM CYT : "Pan profesor zrobił na mnie jak najbardziej pozytywne wrażenie, jest kulturalny, rzeczowy, jak zobaczył, że jestem zdenerowana to zaczął żartowac, co bardzo rozluźniło atmosferę. wypisła mi skierowanie do szpitala, następnego dnia dostałam telefon z jego gabinetu i pani podała mi dokładne instrukcje kiedy i z jakimi rzaeczami ma się stawić do szpitala. pełen profesjponalizm, polecam. " WSPANIALY CZLOWIEK I FACHOWIEC .CO WY CHCECIE OD PROFESORA.

Robisz sobie z nas wszystkich jaja człowieku. Wykorzystujesz fakt, że pomagamy sobie nawzajem i chyba nieźle się bawisz. Albo zwyczajnie masz coś z głową i to bynajmniej nie z powodu SM.

waigt79
Posty: 20
Rejestracja: 2014-03-09, 13:58
Lokalizacja: śląsk

prosba o pomoc

Postautor: waigt79 » 2014-03-24, 15:55

LUDZIE JA TYLKO ZZACYTOWALEM WYPOWIEDZ KTORA ZNALAZLEM W INTERNECIE .CO WY ODE MNIE CHCECIE??????JA NIE NAZYWAM SIE PROF .WIEC NIE DO MNIE TE PRETENSJE.SZUKALEM OBIEKTYWNYCH INFORMACJI O PROF SELMAJU ,


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 329 gości