Prośba do Was

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2014-03-11, 21:21

waigt79, przeczytaj moją prośbę wyżej. Nie wysyłamy też kolejnej wiadomości co 4 minuty. Jeśli chcesz coś dodać/zmienić/poprawić/ - używamy opcji edytuj, którą masz widoczną w prawym górnym okienku swojego postu. Jest na to aż 45 minut, więc wystarczy, aby zrobić takie korekty, poprawić błędy, literówki, wstawić brakujące polskie znaki itp., aby dla Wszystkich czytających były zrozumiałe i czytelne bez konieczności zapoznania się z tekstem kilka razy. To wszystko jest opisane w Regulaminie Forum, z którym z pewnością się zapoznałeś.
Pozdrawiam.

Katee
Posty: 211
Rejestracja: 2014-02-14, 18:46
Lokalizacja: Polska

Postautor: Katee » 2014-03-11, 21:41

waight79 a jak wyniki morfologii krwi? Witamina B12, D, żelazo i tym podobne?Jakie badania krwi miałeś robione? Nie wspomniałeś o tym podstawowym badaniu.

aidi
Posty: 444
Rejestracja: 2011-06-10, 19:37
Lokalizacja: dolnośląskie

Postautor: aidi » 2014-03-12, 08:18

waigt79 pisze:W DOMU Z TEGO CO MI WIADOMO NIKT NIE CHOROWAŁ NA NEUROLOGICZNE SCHORZENIA.BRAT JEST ZDROWY.ACHA WYKONAŁEM RÓWNIEŻ BADANIA W PRACOWNII REZONASU MANETYCZNEGO W ZABRZU W KIERUNKU CCSVI.I STWIERDZONO UMIARKOWANE ZWęŻENIA ŻYŁ SZYJNYCH OBUSTRONNIE.ALE OPERACJI NIE MOGŁEM ZROBIć Z DWÓCH WZGLęDÓW 1 -BRAK DIAGNOZY SM 2 - BRAK PIENIEDZY.


Nie musisz mieć diagnozy aby to zrobić. Podstawa to musisz zrobić coś ze sobą - bo w ten sposób doprowadzisz się do nerwicy i depresji.
Wiem,że masz problem z chodzeniem- jak większość ludzi tutaj ale musisz się ruszać i nie ma, że nie mogę...musisz zacząć ćwiczyć bo zwężenie żył może się pogłębiać a największą szkodę robisz sobie teraz leżąc.Taka prawda niestety.
Mi też chodzenie sprawia ból, mięśnie sztywnieją jakby je ktoś w ołowiu zalała,ale podstawowe pytanie czy ty sam sobie chcesz pomóc, jeśli tak. To weź się w garść. Nie masz wyjścia. Zacznij pracować nad sobą, bo leżenie tylko ci zaszkodziło.
Podstawowym twoim problemem teraz jeśli mówisz, że przytyłeś -jest nadwaga- to już jest sam w sobie problem.
Szukaj lekarza od krążenia (angiologa), może masz zwężenia żył również w innych partiach ciała.

Ale podstawa i każdy ci to powie- ruch.

waigt79
Posty: 20
Rejestracja: 2014-03-09, 13:58
Lokalizacja: śląsk

Prośba do Was

Postautor: waigt79 » 2014-03-13, 16:44

Dzisiaj dowiedziałem sie od mojego neurologa,że mam pilnie udać sie do profesora Selmaja w łodzi gdyż jest to jedyne miejsce gdzie moge dowiedzieć sie na co choruje.Dodam ,że juz wczesniej miałem takie sugestie .opisywalem juz soje objawy .Prawie nie chodzę.Awizyta kosztuje 500 zł plus dojazd jakies 150.pomózcie .Założyłem swoje konto w fundacji avalon ale nie nie udalo mnie sie zebrac .pomózcie prosze,musze dostac sie pilnie do tego lekarza.Co mam zrobić.nie mam żądnej zapomogi -nie przyznano mnie.jestem na utrzymaniu matki.Niestety nie może mi pomóc.od 2 lat juz pRawie niechodze.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2014-03-13, 17:21

waigt79 pisze:musze dostac sie pilnie do tego lekarza.


waigt79, przesunęłam Twój post z innego działu i wiesz co? Jestem zaskoczona i jakoś tak zrobiło mi się smutno :-/ . Czytałeś, co pisały Ci Dziewczyny? Dlaczego tak się uparłeś na prof.Selmaja? W Twojej sytuacji jest to wyrzucenie sporej kasy, której nota bene, każdy na tym Forum ma ... za mało, a podstawowym powodem jest to, że tutaj Wszyscy chorują i Wszyscy potrzebują takiej czy innej pomocy. Robimy to w taki sposób, w jaki możemy- czyli wspierając się nawzajem i proponując różne warianty do wykorzystania.
waigt79 pisze:Dzisiaj dowiedziałem sie od mojego neurologa,że mam pilnie udać sie do profesora Selmaja w łodzi gdyż jest to jedyne miejsce gdzie moge dowiedzieć sie na co choruje.

Wybacz, ale nie wierzę w to, że neurolog Ci przekazał, abyś pilnie udał się do prof. Selmaja jak i w to, że jest to jedyne miejsce, gdzie możesz się dowiedzieć na co chorujesz.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2014-03-13, 17:48

Wysłałem do nich maila z prośbą o przyjęcie dzisiaj. Oddzwoniła pani, ale wyznaczyła mi| wizytę na maj 5 dopiero. Podobno wizyta jest bezpłatna w Warszawie w Instytucie.

waigt79 tego się trzymaj Do maja już niedługo i póki co zacznij się ruszać, taka moja rada. Wiem że trudno, tak jak nam wszystkim ale nie ma, że boli musisz.
Beata:) pisze:Wybacz, ale nie wierzę w to, że neurolog Ci przekazał, abyś pilnie udał się do prof. Selmaja

ani ja. Wyniki nie wskazują na SM, więc po co Ci prof. Selmaj.
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

waigt79
Posty: 20
Rejestracja: 2014-03-09, 13:58
Lokalizacja: śląsk

prosba do was

Postautor: waigt79 » 2014-03-13, 19:46

nie wiem czy w maju pojade do instytutu w maju w celu diagnostycznym ponieważ jestem z bielska a przejazd do warszawy bedzie kilkaset złotych.pomożcie

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-03-13, 20:45

"kosztuje wizyta 500 z plus dojazd, a ja nawet nie mam na chleb. Pomóżcie"
"Awizyta kosztuje 500 zł plus dojazd jakies 150.pomózcie "
"ALE SKAD JA MIALE WZIASC 500 ZL I JESZCE NA DOJAZD."
"nie wiem czy w maju pojade do instytutu w maju w celu diagnostycznym ponieważ jestem z bielska a przejazd do warszawy bedzie kilkaset złotych.pomożcie"


waigt79 myślę że pomyliłeś fora, już drugi raz piszesz o problemie z pieniedzmi i prosisz o pomoc wymieniajac sumy( najpierw Łódz teraz Warszawa , jeszcze neurolog za 500?), ale nie wydaje mi się by forum sm było organizacją charytatywną. Wydaje mi się że to nie te priorytety.
Nie wiem możesz się ze mna nie zgadzać , może nie powinienem był napisac Ci tak bezposrednio , inaczej sie jednak nie da.
Nie wiem jak w Twoim przypadku, ale u mnie idzie się do lekarza rodzinnego , a on pomaga albo i nie może kolumną transportu sanitarnego za niewielką opłatą, wożą chorych do szpitala,na badania itp.
Zainteresuj się z Tej strony , albo poprostu zadaj pytanie na forum, wszyscy na pewno w miarę mozliwosci pomoga rozwiazać problem.
Tylko nie pisz bezposrednio do chorych, że Ty potrzebujesz kasę, bo 99,9 % z zarejestrowanych
ludzi na tym forum też jej potrzebuje ;-)
Działaj dalej :-) Mam nadzieję że forumowicze pomogą Ci załatwić w jakikolwiek spsób transport do Warszawy :-) Albo chociaż pomoga Ci obrać kierunek. Pozdrawiam
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

Katee
Posty: 211
Rejestracja: 2014-02-14, 18:46
Lokalizacja: Polska

Re: Prośba do Was

Postautor: Katee » 2014-03-13, 21:04

waigt79 pisze:Dzisiaj dowiedziałem sie od mojego neurologa,że mam pilnie udać sie do profesora Selmaja w łodzi gdyż jest to jedyne miejsce gdzie moge dowiedzieć sie na co choruje.
:shock:
Albo źle zrozumiałeś swojego lekarza albo trochę to podkolorowałeś. Ten cały Selmaj to nie jest jakiś cudotwórca! Im szybciej zdasz sobie z tego sprawę tym lepiej.

pawel_wlkp
Posty: 1826
Rejestracja: 2013-05-09, 09:51
Wiek: 50
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: pawel_wlkp » 2014-03-13, 21:26

Katee pisze:Ten cały Selmaj to nie jest jakiś cudotwórca! Im szybciej zdasz sobie z tego sprawę tym lepiej.


Zgadzam się z Katee :-) Możesz stracić na dojazd 500 za wizytę i wyjśc po 10 minutch bez diagnozy, i dalszych perspektyw. Także daj sobie na wstrzymanie z tym profesorem. Może jednak poczekaj na tą Warszawę.
Budząc się rano, pomyśl jaki to wspaniały skarb żyć, oddychać i móc się radować....

mika123
Posty: 10
Rejestracja: 2014-03-02, 23:39
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: mika123 » 2014-03-13, 22:11

waigt79, a miałeś rezonans kręgosłupa ? Może to jakiś ucisk na nerw? Im mniej się ruszasz, tyjesz to może bardziej postępuje? Chociaż te żyły wyglądają na dobry trop. Wyniki masz "czyste" nie wskazują na żadne poważniejsze choroby. Tym bardziej na SM, wiec popieram resztę - tez bym nie jechała do dr. Selmaja. Z resztą źle mi się kojarzą przereklamowani lekarze, którzy tak dużo kasują za wizyty ( tym bardziej nie wzbudzają mojego zaufania ) ale to tylko moje odczucia. :-)
Praw­dzi­we życie zaczy­na się wraz z praw­dzi­wym marze­niem. Kto pot­ra­fi marzyć, nie stra­cił nadziei. A nadzieja może wszystko...

Sabri
Posty: 560
Rejestracja: 2011-02-28, 14:29
Wiek: 41
Lokalizacja: Sosnowiec

Postautor: Sabri » 2014-03-14, 08:38

mika123 pisze:Wyniki masz "czyste" nie wskazują na żadne poważniejsze choroby.

Z takimi stwierdzeniami byłabym ostrożniejsza ;-)
Ja przy takowych wynikach już byłam przykuta do łózka ;-)



waigt79, Od samego początku mnie zadziwiłeś :shock:
Każdy co szuka pomocy opisuje wręcz drobiazgowo swoje dolegliwości,ty nie-pomyślałam nie każdy jest taki sam :-|

Ale ty nie odpowiedziałeś na żadne z naszych pytań :shock:
Też jestem bez diagnozy,mam problemy z chodzeniem ,ale nie mam zamiaru jechać bezsensownie w Polskę szukać.Jak mam na miejscu.
Mieszkasz w moim regionie ,jest tu ogromna ilość dobrych specjalistów z różnych dziedzin,jak także duża ilość dobrych neurologów min ja do takiej chodzę i nie muszę płacić 500 za wizytę.
Dziwię się ,że lekarz ci nie zaproponował jakiekolwiek leczenia.


Te forum to grupa wsparcia duchowego ,a nie finansowego. :!: Bo mam nieodparte wrażenie,że tobie tylko o kasę chodzi.
Może się mylę jeśli tak to wyprowadż mnie z błędu ;-)

Dobra rada:
Z własnego doświadczenia wiem ,że ci "cudowni" specjaliści nie są warci takich pieniędzy. ;-)
Obrazek

Halina
Posty: 2372
Rejestracja: 2009-01-06, 11:51
Lokalizacja: śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: Halina » 2014-03-14, 09:17

waigt79 pisze:Awizyta kosztuje 500 zł plus dojazd jakies 150.pomózcie .Założyłem swoje konto w fundacji avalon ale nie nie udalo mnie sie zebrac .pomózcie prosze,musze dostac sie pilnie do tego lekarza.Co mam zrobić.nie mam żądnej zapomogi -nie przyznano mnie.jestem na utrzymaniu matki.Niestety nie może mi pomóc.od 2 lat juz pRawie niechodze.


Daruj, ale moim zdaniem bardziej rozsądne będzie wydanie tych pieniędzy na lekarza rehabilitacji lub/i chirurga naczyniowego. Mieszkasz w regionie, gdzie naprawdę nie brakuje tych specjalistów.

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2014-03-14, 09:36

z tego co wiem prof. selmaj pracuje również w szpitalu i jeżeli neurolog ,u którego byłeś uważa się konieczna jest konsulatacja ,a ciebie nie stać na prywatną wizytę ,powinien ci wystawić skierowanie do szpitala z prośbą o konsultację,najwyżej trzeba będzie trochę poczekać.zresztą selmaj to nie cudotwórca,który powie ci wstań i idż -na to nie licz
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

waigt79
Posty: 20
Rejestracja: 2014-03-09, 13:58
Lokalizacja: śląsk

Prosba o pomoc

Postautor: waigt79 » 2014-03-14, 12:53

DZIEKUJE ZAPOMYSL Z TRANSPORTEM ZE SZPITALA DO LODZI ALE WĄTPIE CZY LEKARZ RODZINNY ,KTORY CZESTO ODMAWIAL MNIE DROGICH BADAN O KTORE GO PROSILEM W KIERUNKU CHOROB NEUROLOGICZNYCH ZGODZI SIE NA TO ZEBY ZAPLACIC ZA TRANSPORT MNIE PRZEZ CALA POLSKE DO LEKARZA. NA SLASKU USLYSZALEM ,ZE SZPITAL MNIE NIE POMOZE BO JUZ LEZALE NA ODDZIALE I NIE POTRAFIA SIE ROZPOZNAC W MOJEJ CHOROBIE. USLYSZALEMTYLKO ,Zę W NAJLEPSZYM SPECJALISTA W DZIEDZINIE SM JEST PRFO SELMAJ I POWINNIEN MNIE ZOBACZYC ZEBY JEDNOZNACZNIE WYPOWIEDZIEC SIE NA TEMAT MOJEJ CHOROBY .TO NIE MÓJ POMYSŁ TYLKO LEKARZY. ZANALAZLE W INTENECIE NUMER DO GABINETU PRFO SELMAJA I ZADZWONILEM .SEKRETARKA PANIA MAGDA POINFORMOWALA MNIE ,ZE PIERWSZA WIZYTA KOSZTUJE 500 ZŁ A NASTEPNE 300 ZL.WIEC CO JA MAM ROBIC.MOPS-OSRODEK POMOCY SPOLECZNEJ NIE PRZYZNAL MNIE ZADNYCH SWIADCZEN .NIE MAM ZADNEGO DOCHODU .DOSTAJE OD MAMY JEDZENIE.I TO WSZYSKO.MAM SUBKONTO NA KTÓRYM NIC NIE ZABRAŁEM . A KRASC NIE BEDE BO NIE POTRAFIE.


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 355 gości