Cała niewiadoma

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

misso26
Posty: 2
Rejestracja: 2014-09-24, 10:44
Lokalizacja: londyn
Kontaktowanie:

Cała niewiadoma

Postautor: misso26 » 2014-09-24, 14:09

Witam
W 22 roku życia pierwszy raz dostałam paraliżu twarzy i przesuwać zaczęło mi się niżej. Doszło do ramion, ponieważ tabletki zaczęły działać. Nie miałam mimiki twarzy na połowie. Przebywałam za granica (Londynie) Lekarze tutaj wypisali mi sterydy i wysłali do domu. Ale mój stan się pogarszał, zaczęłam coraz gorzej widzieć, aż w końcu kupiłam bilet i poleciałam do Polski. W Polsce położyli mnie do szpitala na trzy tygodnie, zrobili wszystkie badania.Wszystko powoli wracało do normy. Postawili mi diagnozę że prawdopodobnie jest to stwardnienie rozsiane i muszę być pod opieka neurologa. Po 2 latach powtórzyłam badania, ale usłyszałam tylko,, nic się nie pogorszyło i nic się nie polepszyło, ale jedynie jest trochę gorzej na oku. Po kolejnych dwóch latach pewnego ranka zobaczyłam, że moje oko jest inne, a kolejnego dnia była już milimetr opadnięta powieka. Skontaktowałam się z lekarzem w Londynie który wypisał mi sterydy, Prednisolone 5mg. Po trzech dnia zażywania tabletek oko wróciło do normy(dawka była 8tabletek dziennie), końcową dawkę brałam inaczej niż mi lekarz kazał (lekarz kazał brać po 8tabletek przez 7 dni ) natomiast ja brałam 6dni po 8 a kolejne dni to 4,2,1,1. Ostatnią tabletkę wzięłam w sobotę. Poniedziałek zaczęłam dziwnie się czuć, serce mi waliło, ciśnienie uderzało, niepokój, zaczęłam się trząść, nie mogłam złapać oddechu. Zaczęłam też dziwnie mówić, w pracy odesłano mnie do lekarza. Lekarz stwierdził, że to normalnie ponieważ organizm mój upomina się o tabletki.Tylko co najgorsze jest w tym, że powieka znowu mi opadła i lekarz powiedział, że powinnam wziąć te tabletki przez kolejne 7 dni. Powiedziałam że nie będę ich brała i pojechałam do szpitala. W szpitalu zrobili mi badania i na tą powiekę opadająca dali mi te same tabletki. Mimo, że powiedziałam jak się czuje po skończeniu ich brania. Nie wiem co mam robić, czy je brać czy ich nie brać. A co najśmieszniejsze jest w tym że tych tabletek mam tylko 28, jedno opakowanie, wiec starczy mi na trzy dni tylko. Źle się czuję, nie dam rady chodzić do pracy, moje samopoczucie fizycznie i psychiczne jest złe tak jakby dopadła mnie depresja jeszcze.:( Ten lekarz co tutaj mi to przepisał to nie jest neurolog ,on mi powinien dać skierowanie bo inaczej nic nie moge zrobic.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez misso26, łącznie zmieniany 1 raz.
Paulina

aidi
Posty: 444
Rejestracja: 2011-06-10, 19:37
Lokalizacja: dolnośląskie

Postautor: aidi » 2014-09-24, 21:06

misso26, Witaj.
Przykra historia.Myślę,że powinnaś walczyć o dalszą diagnostykę.
Życzę siły i zdrowia.
Pozdrawiam


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 91 gości