Czy to może być Sm ? Proszę o radę

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

joanka
Posty: 560
Rejestracja: 2012-07-08, 20:55

Postautor: joanka » 2014-10-29, 19:24

asia31,
powiem tak- wg PTChZ dodatni test elisa i potwierdzony dodatnim western-blotem świadczą dopiero o boreliozie.-czyli muszą być dwa dodatnie testy,które się uzupełniają.
a rumienia nie pamiętasz?mógł być w zupełnie gdzie indziej,niekoniecznie w miejscu ukąszenia.
Badania w dziedzinie medycyny dokonały tak olbrzymiego postępu, że dziś – praktycznie biorąc – nikt już nie jest zdrowy.
Bertrand Russell
SM 1999-2012, LTT dodatnie 2013-bb ?

asia31
Posty: 42
Rejestracja: 2014-09-26, 18:33
Lokalizacja: internet

Postautor: asia31 » 2014-10-29, 20:00

Nic takiego nie pamietam , zadnego rumienia napewno bylo w tym miejscu zaczerwienienie od grzebania igla zapewne . Nie dostalam zadnego antybiotyku ani nic z tych rzeczy .

Awatar użytkownika
Wopa
Posty: 627
Rejestracja: 2011-01-09, 11:10
Wiek: 66
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: Wopa » 2014-10-30, 11:03

Przeczytałem wszystko od początku i nie bardzo rozumiem o czym piszecie. asia31 powinna mieć MRI kręgosłupa oraz punkcję celem pobrania płynu mózgowo-rdzeniowego i go przebadać na sm i boleriozę. bez tych badan nikt nic nie stwierdzi a tylko będą przypuszczać w większym lub mniejszym stopniu. asia31 pisała że do szpitala wybiera się w styczniu. dobre i to a na razie niech się leczy objawowo (silne leki przecibólowe oraz silne środki nasenne - nie uspokajające tylko nasenne np. Dormicum które stosuje się w celu uspienia pacjentów przy lekkich zabiegach). osobiście nie wierzę w żadne testy. trzeba zrobić badanie płynu. a nie kluczyć naokoło.
Dzień dzisiejszy, jutro należeć bedzie już do przeszłości, a jutra nie wolno nam zmarnować

asia31
Posty: 42
Rejestracja: 2014-09-26, 18:33
Lokalizacja: internet

Postautor: asia31 » 2014-10-31, 21:11

Ciad dalszy problemów z oczami 😕 od wczoraj mam caly czas rozmazane, nieostre widzenie . Ciezkie oxzy, czerwone , bardzo suche do tego dochadza lekkie bóle glowy. Wczesniej tzn od maja zaczely sie te problemy trwaly zwykle 2 dni potem byly 3 dni spokoju i od nowa. W czerwcu stwierdzona wade wzroku 1,5 i 1,25 w minusie po 3 tygodniach bylo juz 0,5 i 0,5 na oczach i szok . A dzis mialam caly dzien takie jazdy z lekkimi przerwami . Pojechalam do okulisty i co wada 1,5 i 0,75 minus . Dziwne jest to bardzo ze raz jest dobry wzrok a raz nie wiec o co chodzi ? Dzisiejsze badania to takie podstawowe cisnienie w oku ( mam jaskre i biore krople na obnizenie cisnienia ) prawidlowe, nerw zwrokowy wyglada dobrze . Kurcze wykoncza mnie te oczy 😢 kupilam wczoraj krople bez konserwantow do suchych oczu tzw sztuczne lzy . Cukier mam w normie badana krzywa cukrowa jakies 3 miesiace temu w grudniu mam powtórzyć. Wiec tak mam anemie z niedoboru zelaza ale to mam juz ok 3 lat . Do tego mam wysoka prolaktyne ale biore leki od ok 3 tyg. Myslam ze moze cos z trzustka ale usg zrobione i wszystko ok . Jedyne co to mam nerwice zoladka to napewno . Do tego refluks żołądkowo przelykowy-dwunastniczy , biore leki . Masakra , jakies fatum mnie dopadlo . Kupilam jeszcze dzis supkement diety do oczu dopert hert active jakos tak z luteina i omega cos tam . Okulistka mowi ze mam tak jak dzieci ze np nerw wzrokowy sie " zawiesza " ale dlaczego mam takie wkoki w wynikach oczu ? Raz - 1,5 a raz -0,5 . WYKONCZE SIE !


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 107 gości