Moje objawy.

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
Wopa
Posty: 627
Rejestracja: 2011-01-09, 11:10
Wiek: 66
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: Wopa » 2014-12-08, 09:56

pocztytaj linki na tej stronie. jest ich 6. moze ci to pomoze
http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... &start=225
Dzień dzisiejszy, jutro należeć bedzie już do przeszłości, a jutra nie wolno nam zmarnować

katarynka
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-03, 19:43
Lokalizacja: dordrecht

Postautor: katarynka » 2014-12-08, 11:09

dziekuje Wojtek. przeczytalam te artykuły. nie wiem co mam myslec. poukladalam sobie troche w glowie dzieki nim. zauwazylam,ze nowe objawy dochodzily mi w rownych odstepach.zaczeło sie w pazdzierniku zeszlego roku,od boli mięsni,zmeczeniem i duzym oslabieniem sily miesnowej. lekarz przy okazji odkryl ze mam za szybkie tetno.(kardiolog wykluczyl chore serce) w kwietniu wykrecilo mi rece i nogi. od tego momentu zaczely sie mrowienia,skurcze i dretwienia. w pazdzierniku tego roku,mialam silny bol glowy przez 3 tyg ktory skonczyl sie silnym bolem oka.od tamtej pory mam mglę w oku i czasami ostre klucie w tym oku.mrowienia preszly ,tak jak i bole mięsni ,z zeszlego roku, w spoczynku.bo miesnie,przy uzywaniu bolą caly czas. juz ja nie wiem czy ja wariuje czy co jest ze mna. kiedys mialam depresje.pierwszym jej objawem u mnie bla bezsennosc. przez 8 lat mialam problemy ze snem.a teraz ich nie mam.i to mi daje do myslenia.tak samo jak jelita wrazliwe.do kwietnia chodzilam do toalety po kilka razy dziennie.po wykreceniu rąk,zaczely sie zaparcia.masakra jakas.byly przeplatane z biegunkami ktore ustaly po antybiotyku. mialam go na bolące plecy.(widac mialam jakąs bakterie,czego nikt nie sprawdzil). moge tak sie zastawiac caly czas,ale chyba faktycznie lepiej zrobic te badania.moze mi w czyms pomoga. badania mam w poniedzialek a wyniki 31 grudnia.zobaczymy co wyjdzie.dziekuje

katarynka
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-03, 19:43
Lokalizacja: dordrecht

Postautor: katarynka » 2014-12-31, 22:00

witam ponownie. i raczej ostatni raz pisze. bylam dzis u lekarza,mial moje wyniki rezonansu kręgoslupa i potencjajow wywolanych. wszystko jest dobrze. lekarka mi powiedziala ze objawy wskazuja na sm ale wyniki badan na nie nie wskazuja. wiec na razie koncze diagnostyke. nie ma sensu szukac dalej. takze podrawiam was wszystkich i zycze wam wszystkim duzo zdrowka w tym nowym roku

katarynka
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-03, 19:43
Lokalizacja: dordrecht

Postautor: katarynka » 2015-05-01, 11:04

Witam wszystkich kolejny raz.Myślałam ze już mnie tu nie będzie, ale niestety znów mam problem. Generalnie niewiele się zmieniło od mojego ostatniego postu jeśli chodzi o moje zdrowie. W lutym przeszłam grypę i pneumokokowe zapalenie płuc. Miałam dużo antybiotyków. Po tym incydencie moje mięśnie pracują fatalnie. Na ćwiczeniach nie daję już rady,lewa ręka drży przy podnoszeniu kawy czy widelca. Fizjoterapeutka, po sprawdzeniu mnie,stwierdziła słabsza lewą stronę lewej reki, słabsze czucie na plecach po lewej stronie i bardzo tkliwą prawą stronę. Byłam u lekarza rodzinnego, który też sprawdzał moje mięśnie. Położył mi swoje ręce na moich przedramionach i kazał, popychać je do góry. Bolało mnie strasznie, tak jak zwykle zresztą ale po minucie czułam, że moje siły maleją, nie byłam w stanie kontrolować dłużej moich mięśni. Nie wiem czy rozumiecie o czym mówię. Lekarz ,wraz z fizjoterapeutą zdecydowali, że zrobią mi test wysiłkowy. a za 2 miesiące go powtórzą , by zobaczyć czy jest jakaś zmiana. W miedzy czasie dalej mam chodzić na ćwiczenia. Czy myślicie czy to ma jakiś sens? Miał ktoś takie testy robione? Na ćwiczenia chodzę od ponad roku już , dalej jestem na tym samym etapie. Wciąż podnoszę te same ciężarki, z bólem oczywiście. Każda zmiana na cięższe powoduje u mnie podwójne widzenie i omdlenia.


***************
Edycja:
Nowe zdanie zaczynamy od wielkiej litery !
Zapoznaj się też proszę z Regulaminem - § 2.1

Administrator.
Ostatnio zmieniony 2015-05-05, 19:18 przez katarynka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Wopa
Posty: 627
Rejestracja: 2011-01-09, 11:10
Wiek: 66
Lokalizacja: Rzeszów
Kontaktowanie:

Postautor: Wopa » 2015-05-01, 14:33

U mnie też rezonans kręgosłupa nic nie wykazał. Dopiero rezonans głowy, a w wyniku tego punkcja kręgosłupa i badanie płynu mózgowo-rdzeniowego. Tobie też radzę. Do odczytu rezonansu dobry radiolog. Jeżeli masz początki Sm to ćwiczenia nie są wskazane ale najgorszy jest stres. Unikaj go.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Wopa, łącznie zmieniany 1 raz.
Dzień dzisiejszy, jutro należeć bedzie już do przeszłości, a jutra nie wolno nam zmarnować

katarynka
Posty: 20
Rejestracja: 2014-10-03, 19:43
Lokalizacja: dordrecht

Postautor: katarynka » 2015-05-05, 11:15

Ja miałam robiony rezonans kręgosłupa, który nic nie wykazał. Chyba wyników nie widziałam. W Holandii nie dają do reki. W rezonansie głowy wyszła jedna zmiana, którą lekarz z Polski kazał skontrolować za pół roku,za rok. W Holandii kazali mi o niej zapomnieć. Jeśli chodzi o ćwiczenia,to moja fizjoterapeuta podejrzewa ze mam Sm,wiec chyba wie co robi, dając mi ćwiczenia i robiąc masaże. Przynajmniej mam taką nadzieję. W tej chwili wszystko zależy od wyników tych badań mięśniowych. Bez nich żaden neurolog mnie nie przyjmie i generalnie nie stresuje się już tak tym co się dzieje. Jestem na takim etapie że choroby się nie boje, boje się żyć tak jak teraz. Chcę walczyć z tym, ale najpierw muszę wiedzieć kto jest moim wrogiem. Bez tego jestem na przegranej pozycji.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez katarynka, łącznie zmieniany 1 raz.


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 121 gości