Proszę o wypowiedź

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

robert33
Posty: 55
Rejestracja: 2014-09-13, 15:26
Lokalizacja: Łódź

Proszę o wypowiedź

Postautor: robert33 » 2014-10-06, 23:28

Witam wszystkich ,mam pytanko :no mam podejrzenie MS ale niestety muszę dlugo czekac na wizyte u Neurologa bo mieszkam w uk . 7 miesiecy temu mialem MRI głowy i tam byly 3 zmiany o charakterze niedokrwiennym mozgu . Moj Neurolog powiedzial ze SM to czarny scenariusz ale mam objawy typu bol oka i zaburzenia koordynacyjne.2 tyg temu mialem w uk robiony ponownie MRI glowy tylko ze bez kontrastu i pytalem mego lekarza pierwszego kontaktu i powiedzial mi ze wszystko jest oki i teraz niewiem co myslec bo objawy mam w postaci lekkiego bolu oka ale biore ibuprom i z 2 dni juz nie boli i do tego 1 miesiac mam oslabione uda miesnia cztero glowego , to czyli cos jest ze mna nie tak.Kurcze i co tu teraz myslec ? Na Neurologa musze w UK czekac a w PL dopiero mam za 3 tyg wizyte .
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez robert33, łącznie zmieniany 1 raz.

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2014-10-07, 12:20

robert33, na SM trzeba sobie zapracować :-) tak więc nie przejmuj się ból oka i osłabienie mięśni nie wskazują na tę właśnie dolegliwość a do tego trzy zmiany o tym charakterze również nie muszą pod to podlegać. pamiętaj jedno SM to nie wyrok śmierci. pozdrawiam
Bob budowniczy zawsze da rade.


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości