co to moze byc

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

prassak111
Posty: 1
Rejestracja: 2018-02-23, 14:17

co to moze byc

Postautor: prassak111 » 2018-03-06, 15:26

Witam

Jestem nowy tutaj na forum ale od czegos trzeba zaczac
Jakies 3miesiace temu ( w polowie grudnia )zaczalem miewac dziwne uczucie w okolicach twarzy, wokol lewego oka, skronie, tz, jakies ciagniecie, pchanie, atak goraca czasami, dostalem MRI glowy bez kontrastu nic nie wyszlo wszystko ok , lekarz GP powiedzial ze to Klasyczny nerwoból nerwu trójdzielnego, dal mi leki na padaczke, nie wzalem tego po konsultacji z neurologie z PL ale telefonicznie, generalnie jakos mi to przeszlo w 85% cos tam nie raz za boli i tyle, w tym czasie 1 lutego pojawila mi sie parastezja uda lewego bocznego, 15 lutego doszly mi jakies dzinwe objawy ciagniecia lewej nogi, ze musze ja krecisz, ruszac, nieraz uczucie jak bym jej niemial, nie mam zadnej utraty mesni czy sily w tej lewej nodze, poszedlem prywatnie do neurologa stwierdzil ze to Klasyczny nerwoból nerwu trójdzielnego a z ta noga to kregoslup ledzwiowy jaki nerw uciska, ale po tygodniu zaczelo sie to samo robic z prawa noga a rownie doszly mi uczucie ze musze moze nie caly czas ale jak juz zaczne krecic malymi palcami u rąk, poszedlm do GP przebadal mnie neurologicznie wszystko w normie, dostalem skierownie do Neurologa, czas oczekaiwnaia 7 tyg, wizyta na polowe kwietnia, dodam jeszcze ze jak chodze w butach to to krecenie nog, czy uczucie nog z waty ( wystepuje tylko od stopy do kolana ) zanika poprostu go nie czuje ale w domu jak chodze na boso jest odczuwalne, niemam zadnych zanikow miesni, czy braku sily, dzis dostalem skierownie na krew na badanie witami ale ja je suplementuje od wielu lat, cwicze w domu nogi, rozciagam,niemam z tym zadnych problemow, lubie to robic, chodze normalnie nie przewracam sie , ale to uczucie spedza mi sen z powiek, spe normalnie,

Macie moze jakie rady, co moge zrobic, jakie badania jeszcze,
zastanwaim sie czy to nie nerwica nieraz miewam dziwne uczucie stalo sie to dwa razy od tej pory w nocy ze mialem suchosc u ustach ktora przechodzi po 10 minutach, a za drugim razem jakies dziwne sny ze musialem sie obudzic.


Doadam
badanie MRI glowy zostalo zrobione po Klasyczny nerwoból nerwu trójdzielnego rozpoznaniu ale przed tymi nogami. Generalnie dodam ze MRI w ostatnich 7 latach mialem robione 3 razy i raz CT, ze wzgledow bolow glowy ale to z tej przyczyny ze mam zepsuty kregoslup szyjny
2 razy zaliczylem okuliste, wszystko jest ok
MRi jest ok
bolerioza negatywna sam robilem badania

Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości