ATYPOWI - Problemy z diagnozą

Niezdiagnozowani

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

ATYPOWI - Problemy z diagnozą

Postautor: zosiako » 2017-05-23, 21:49

Sabri - w sumie nic nowego nie odkryli :szalony2: potwierdzili SM i tyle. teraz dumają czy posta RR czy PP. Lata mi to tzw kalafiorem :girlhaha: jak Ty się czujesz :kiss:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Sabri
Posty: 560
Rejestracja: 2011-02-28, 14:29
Wiek: 41
Lokalizacja: Sosnowiec

ATYPOWI - Problemy z diagnozą

Postautor: Sabri » 2017-05-24, 21:43

zosiako dobrze,że masz za sobą diagnozę.Leczysz się ?
Moje samopoczucie zostawia dużo do życzenia co 2 msc chodzę na L4 ,bo nie daje rady.W grudniu wzięłam sterydy i się zaczęło na nowo ,w kwietniu dostałam takiego rzutu ,że myślałam że się już nie pozbieram do pracy.Piszę rzutu choć nie wiem czy tak "to" mogę nazwać,bo przecież nie mam diagnozy.Z chodzeniem mam problem już od dawna ,ale teraz jest dużo gorzej, ciągnę nogami praktycznie codziennie.Staram się nie poddawać ,ćwiczę :bb: Pije ziółka :yes:
Zdecydowałam się ponowić diagnostykę.
Podchodzę do tematu już mało entuzjastycznie, wręcz na zimno.Co ma być to już jest we mnie
Obrazek

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

ATYPOWI - Problemy z diagnozą

Postautor: zosiako » 2017-05-24, 22:11

Sabri czy ja wiem, czy to dobrze mieć diagnozę? W sumie leków nie ma a to co jest nadaje się do....
. Obecnie jadę na ldn plus dieta plus suplementacja plus akupunktura plus rowerek w domu. Staram się nie poddawać i nie siąść na wózek
Wkurza mnie podejście lekarzy z których każdy zajmuje się swoją działką a nie kompleksowym podejściem. no a jak już masz diagnozę to wszystko inne to wina sm
..... noga jest zimniejsza o 2 stopnie od drugiej? Wina sm. Głowa boli? Wina sm .przeziebiona pęcherz? Wina sm itd itd
Oczywiście ponawiaj diagnostykę, nie poddawaj się i walcz. Ja tam wcale nie jestem pewna czy mam to sm czy może jednak nie...wszyscy mi tłumaczą że to brak mojej akceptacji diagnozy ale już paru lekarzy widziałam i na palcach jednej ręki mogłabym wymienić tych do których miałabym jakiekolwiek zaufanie.....
Mój wujek ostatnio robił badania na biorezonansie i wyszła mu borelioza podczas gdy ostatnie 10lat leczyli go na Parkinsona. W celu potwierdzenia diagnozy czekamy na wyniki badań z Niemiec.
3mam kciuki mocno za Ciebie i pisz o postępach :kiss: duuuuuzo zdrówka słonko :yes:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway

Sabri
Posty: 560
Rejestracja: 2011-02-28, 14:29
Wiek: 41
Lokalizacja: Sosnowiec

ATYPOWI - Problemy z diagnozą

Postautor: Sabri » 2017-06-06, 06:51

Witam
Ja już po wizycie u neurolog.
Zmieniła mi leki na tę moją "dziwną" padaczkę.Wypisała też divascan przeciw migrenowy.Choć migren jako takich nie mam .
Chce mnie wysłać do Krakowa do poradni chorób rzadkich.Tylko że jak to ujęła muszę odnowić swoje archiwum badań :lol:
Zaczynając MR głowy coś wspominała o 3 teslach,o ile źle czegoś nie zrozumiałam.
Wg niej to "coś" to mam od urodzenia tyle, że teraz miało odwagę wyleźć i mnie męczyć :wink:
Jak dla mnie to bez różnicy,byle już choć troszkę odpuściło.
Do wszystkiego podchodzę z ooogromnym dystansem,ale już teraz sobie nie odpuszczę diagnostyki.
Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
anesia
Posty: 664
Rejestracja: 2015-09-22, 13:07
Wiek: 46
Lokalizacja: Łódź

ATYPOWI - Problemy z diagnozą

Postautor: anesia » 2017-06-06, 13:26

Sabri pisze:Source of the post nie odpuszczę diagnostyki

I słusznie Sabri warto w końcu wiedzieć w czym tkwi problem :yes:
Życzę szybkiej diagnozy i by to "coś" odpuściło :firends:

Awatar użytkownika
zosiako
Posty: 4565
Rejestracja: 2013-04-15, 12:39
Lokalizacja: Stąd

ATYPOWI - Problemy z diagnozą

Postautor: zosiako » 2017-06-07, 10:30

Sabri- każdy pomysł jest dobry który prowadzi do celu. Powoli, na luzie i bez stresu ale nie odpuszczaj. Byłam w Krakowie ale wtedy nie postawili mi diagnozy dopiero jak mnie pogielo w tamtym roku to potwierdzili sm. Aidi też tam się diadnozowała ale nie wiem z jakim efektem.
3mam kciuki :yes:
Denerwować się to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych. Ernest Hemingway


Wróć do „Bez diagnozy lecz z objawami”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości