Skarbonka SM

Ogłoszenia związane z SM

Moderator: Beata:)

Skarbonka SM
Posty: 4
Rejestracja: 2013-03-05, 10:58
Lokalizacja: Internet

Skarbonka SM

Postautor: Skarbonka SM » 2013-03-05, 11:01

Zapraszam na pierwszą w Polsce stronie która działaniem będzie podobna do długo działającej pajacyk.pl .
Podobna ponieważ zarobki ze strony będą przekazywane chorym na SM ( Stwardnienie rozsiane).
Niestety choroba ta jest w Polsce bardzo droga w leczeniu , a o refundacjach można po prostu zapomnieć.
Dlatego jeżeli nie jest ci obojętny los chorych na tą okropną chorobę roześlij znajomym link do tej strony i wchodź codziennie.
Strona się rozwija więc będą często dodawane nowości.

Zapraszam http://skarbonkasm.blogspot.com/

Masz pomysł w ulepszeniu strony? pisz , razem stworzymy więcej.

agatellka
Posty: 53
Rejestracja: 2012-02-29, 14:19
Lokalizacja: Kraków

Postautor: agatellka » 2013-03-05, 11:53

klinełam na dwie reklamy, można więcej informacji- jak to działa?

Skarbonka SM
Posty: 4
Rejestracja: 2013-03-05, 10:58
Lokalizacja: Internet

Postautor: Skarbonka SM » 2013-03-05, 12:00

agatellka pisze:klinełam na dwie reklamy, można więcej informacji- jak to działa?


Witam.
Działa to na takiej zasadzie jak pajacyk.pl tzn:
Klikając raz dziennie w reklamy reklamodawca notuje wyświetlenia stron , za co później przelewa pieniądze.
Jak na razie strona jest w fazie budowy więc reklam będzie przybywać.
Im więcej reklam klikniętych tym więcej i szybciej uzbieranej gotówki.
Zasady wypłat dla chorych będą jeszcze ustalane i tutaj jestem otwarty na wszelkie propozycje.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5714
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Postautor: Bynik » 2013-03-06, 02:00

Organizatorem Pajacyka jest Polska Akcja Humanitarna Organizacja, która przez lata działalności zdobyła sobie zaufanie wielu ludzi. Jeśli Twoja skarbonka będzie miała w nagłówku np. PAH, albo PTSR i te organizacje potwierdzą, że sprawują kontrolę i popierają akcję skarbonkową, to będę klikał osobiście i namówię do tego znajomych. Ale na razie, to wybacz, ale przychodzi mi namyśl temat, o którego usunięcie do kosza prosiłem godzinę temu.
Nie odmawiam Ci dobrych intencji, jednak myślę, że należałoby zacząć od zdobycia poparcia i nadzoru jakiegoś stowarzyszenia lub fundacji.
Obrazek

Skarbonka SM
Posty: 4
Rejestracja: 2013-03-05, 10:58
Lokalizacja: Internet

Postautor: Skarbonka SM » 2013-03-06, 09:33

drogi Byniku:) powiem tak:
jest to etap rozwojowy strony więc nie ma sensu zakładać fundacji itd.
W przyszłości ? owszem.
Wyszedłem z tym pomysłem chyba jako pierwszy prawda?
Wszyscy pewnie myślą " co ja z tego będę miał?" ..
Od razu odpowiem że satysfakcje z tego że potrafię więcej niż państwowe NFZ-ty itd.
Skarbonka SM jest odwrotem NFZ bo to chorzy będą dostawać pieniądze które im się należę na godne życie a nie zlewka " lek nie refundowany "
Jeżeli chcecie abym przekazywał pieniądze na PTSR ? nie widzę problemu.
Nawiążę współprace z każdym aby tylko były widoczne efekty.
A więc zanim kolejny raz poprosisz o przeniesienie tematu do kosza napisz jaki jest problem ok ? ja chcę tylko i wyłącznie pomagać a nie szkodzić abym lądował w koszu ....

borysoela
Posty: 47
Rejestracja: 2012-08-21, 10:00
Lokalizacja: warszawa

Postautor: borysoela » 2013-03-06, 09:35

zgadzam się z Bytnikiem, na razie wygląga to na jakąś inną skarbonkę

Awatar użytkownika
Bynik
Posty: 5714
Rejestracja: 2008-04-20, 20:49
Wiek: 59
Lokalizacja: zza winkla

Postautor: Bynik » 2013-03-06, 10:48

Skarbonka SM pisze:drogi Byniku:) powiem tak:
jest to etap rozwojowy strony więc nie ma sensu zakładać fundacji itd.
W przyszłości ? owszem.

Zakładając coś, co ma w założeniu przynosić dochód, należy zadbać najpierw o uregulowanie statusu prawnego inicjatywy. Na razie to takie niewiadomo co.

Skarbonka SM pisze:Wszyscy pewnie myślą " co ja z tego będę miał?" ..
Od razu odpowiem że satysfakcje z tego że potrafię więcej niż państwowe NFZ-ty itd.

Zarejestrowałeś się na naszym forum wczoraj. Nie przedstawiłeś się, nie dałeś się nam poznać, ale od razu na wejściu przedstawiasz program uszczęśliwienia nas.
A ja ci powiem, że Cię nie znam i nie wiem, czy mogę Ci zaufać. Nie wiem, komu chcesz zrobić dobrze. Chorym, czy sobie. Nie wiem, bo skąd. Wyskakujesz właśnie jak pajacyk i dziwisz się, że są osoby, które tego nie kupują.

Skarbonka SM pisze:Jeżeli chcecie abym przekazywał pieniądze na PTSR ? nie widzę problemu.

Ja również :-) A i PTSR jako OPP ucieszy się z każdego jednego procenta od podatku. Bo domyślam się, że masz już możliwość przekazania 1% ze swojego podatku na rzecz OPP?
Może od tego zacząć, a dopiero potem, bardzo potem, brać się za tworzenie konkurencji NFZ-owi

A więc zanim kolejny raz poprosisz o przeniesienie tematu do kosza napisz jaki jest problem ok ? ja chcę tylko i wyłącznie pomagać a nie szkodzić abym lądował w koszu ....

Do tej pory nie pisałem nic o przeniesieniu tego tematu do kosza, a pisałem o podobieństwie tego tematu, do innego, o przeniesienie którego prosiłem.

A Twój topic niech sobie wisi. Może jak już pookładasz sobie, jak Twój pomysł ma dokładnie działać, jak to rozliczyć względem tych biednych chorych, którym chcesz pomóc, jak i względem państwa (podatki) i jak już posiedzisz z nami jakiś czas i dasz się poznać bliżej, wrócimy może do tematu i będziemy klikać i klikać, i cieszyć się patrząc jak nam rośnie... :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-03-06, 11:13

Jako cichy obserwator [póki co] i realistka z natury, z chęcią poobserwuję temat i również poczekam na jakiekolwiek posunięcia.
Na ten moment - jestem na nie, gdyż sporo już na tym forum widziałam/czytałam.

Jednak kto wie, kto wie... zobaczymy, na ile profesjonalne będzie podejście założyciela tematu.
Do tej pory spotykaliśmy się przecież tylko z chęcią wykorzystywania naszej empatii, co od jakiegoś czasu wzbudza we mnie wręcz odrazę.
Może tym razem będzie inaczej, pożyjemy zobaczymy.
Obrazek

Skarbonka SM
Posty: 4
Rejestracja: 2013-03-05, 10:58
Lokalizacja: Internet

Postautor: Skarbonka SM » 2013-03-06, 11:33

A więc tak.
Nazywam się Tomasz L
Mieszkam na śląsku w Żorach:)
Nie jestem chory na SM lecz mam chorą teściową.
Choruje od 2004 roku i choroba dała jej postęp do tego stopnia że nie jest w stanie nawet sama wstać z łóżka na wózek.
Neurolog ją skierował aż 2 razy do szpitala na leczenie które nic nie dało.
Sterydy również nic nie pomogły...
Nie mam zamiaru nikogo wykorzystywać w żaden sposób.
Nie chcę od nikogo żadnych pieniędzy !!
Wpadłem zwyczajnie na pomysł aby pomagać w tym kierunku.
Dowody wypłat pieniędzy będą również umieszczane na stronie jak i na forum.
Pozdrawiam.

yanomc
Posty: 94
Rejestracja: 2012-12-20, 14:03
Lokalizacja: Lublin

Postautor: yanomc » 2013-03-07, 11:51

Wiesz, najgorsze z tego, ze takich mowcow jak ty bylo tu kilku i na pieknych przemowach sie skonczyło, wiec nie dziw sie, ze tu obecni nie maja jeszcze do ciebie zaufania.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez yanomc, łącznie zmieniany 1 raz.

kasia37
Posty: 211
Rejestracja: 2009-02-02, 23:59
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: kasia37 » 2013-03-24, 10:26

No cóz strone sobie obejrzałam i tyle, nie kliknę w reklamy ponieważ wciąż nie wiem z kim mam do czynienia.

Poproszony o przedstawienie się piszesz: Nazywam się Tomasz L
Wstydzisz się swojego nazwiska, czy może chcesz być anonimowym darczyńcą?

Strona postawiona na darmowym blogspocie. Taka szczytna inicjatywa i brak własnej domeny?

Na stronie również ani słowa o Tobie.

Kto będzie dokonywał weryfikacji?
"Pieniądze oczywiście będą przekazywane tylko i wyłącznie chorym na SM po weryfikacji czy dana osoba jest faktycznie chora na SM !"

Ty, jako jednoosobowa komisja?

Twój profil google:
Tomasz Ares
Pracował(a) w: KFTP
Uczęszczał(a) do: Na wagary
Mieszka w: W bloku

Nic dodać, nic ująć, bardzo zachęcający ;-)


Czyżby na jajka niespodzianki przestali się łapać i już nie klikają w reklamy?
Twoja strona:
http://katalogkinder.blogspot.com/


To chyba na tyle.
Wybacz ale dla mnie jesteś niewiarygodny, nie wzbudzasz zaufania i niestety ja nie będę klikac w reklamy na Twojej stronie.

Pozdrawiam
Kasia
http://www.katarzynadebska.pl/

„Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać” – Walt Disney


Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości