Niepełnosprawni na Woodstock

Ogłoszenia związane z SM

Moderator: Beata:)

ethela
Posty: 112
Rejestracja: 2008-07-15, 18:41

Niepełnosprawni na Woodstock

Postautor: ethela » 2013-08-13, 16:38

Cześć, mam na imię Agnieszka, od 18 lat choruję na s.m, od 3 lat jeżdżę z mężem i córką na Woodstock. Poruszam się wózkiem i zauważyłam wiele niedociągnięć w funkcjonowaniu festiwalu z perspektywy człowieka na wózku.
Od września ruszy projekt, którego celem będzie ułatwienie życia wózkersom na Woodstock.
Moje zadanie to zebranie jak największej ilości opinii. Z czym mieliście największy problem na festiwalu? Dojazd, toj-toje dla nas, kulawych, czy może coś jeszcze? Jakiego rodzaju przystosowania widzielibyście najchętniej? Piszcie o wszystkim, będziemy próbowali uczynić ten festiwal przyjaznym dla nas. Pozdrawiam,
Agnieszka.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez ethela, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-08-14, 14:56

Cześć Ethela... :-)
Nie wiem,czy ktoś odpowie w tym wątku.. Trzeba mieć jaja ,żeby jechać na Woodstock na wózku,ale ponoć sporo wózkersów tam było :lol:

W każdym razie.. czytam njusy naTwoim blogu,podziwiam buły ,i zostawiam Ci optymistyczną piosenkę ...w sam raz dla Ciebie.. koordynatorko ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=lycR1lY-CPY

Szerokości! :-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-08-26, 14:44

No ja na Woodstock jeździłam jak jeszcze był w Żarach ale wtedy byłam zdrowa i jakoś z perspektywy czasu stwierdzam, że ówczesny Woodstock kompletnie do wózkersów by się nie nadał; ja wtedy 'normalna' a i tak pękla mi torebka stawowa na wertepach w ciut wyższym obcasie więc wózki wówczas odpadały. Teraz wiem, że lokalizacja bardziej przyjazna ale i tak bym się nie odważyła :-/ z uwagi na dyskomforty higieniczne jednak.
Zatem, skoro mają być propozycje, może też i prysznice jakieś możliwe ;)


Wróć do „Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości