1% podatku

Pytania o fundacje, 1% podatku, subkonta

Moderator: Beata:)

blanca2008
Posty: 1
Rejestracja: 2010-11-28, 21:22
Lokalizacja: Górny Śląsk

1% podatku

Postautor: blanca2008 » 2010-11-28, 21:38

Witam
Na to forum trafiłam przypadkiem, jakiś czas temu lekarze podejrzewali u mnie sm, badania wykluczyły tę chorobę ale przez te kilka tygodni kiedy trwały badania przeszłam gehennę. Wszędzie szukałam informacji o chorobie ale najważniejsze były dla mnie właśnie wypowiedzi ludzi chorych. To co mnie w tym wszystkim najbardziej przerażało to koszty leczenia, to, że państwo woli płacić renty ludziom chorym niż płacić za ich leczenie. Dlatego postanowiłam przeznaczyć 1% podatku na jakąś fundację zajmującą się osobami chorymi na sm i stąd moja prośba czy możecie wskazać mi taką fundację lub stowarzyszenie wiem, że jeszcze trochę czasu zostało ale może uda mi się namówić jeszcze kogoś a im więcej czasu tym lepiej. Pozdrawiam Was ciepło.
Blanca

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-11-28, 21:50

blanca2008, witaj i poczytaj może ten dział, do którego właśnie przesunęłam Twój temat. Nie wskażę jednej fundacji, decyzja należy do Ciebie. Myślę też, że odezwą się osoby zainteresowane.
Tutaj również znajdziesz kilka Stowarzyszeń :arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/viewforum.php?f=15
Pozdrawiam i z góry dziękuję za chęć pomocy chorym na SM.
Obrazek


Wróć do „Fundacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości