Czas

Techniczne sprawy forum

Moderator: Beata:)

Marika
Posty: 137
Rejestracja: 2013-03-24, 19:34
Lokalizacja: Mazowsze

Czas

Postautor: Marika » 2013-05-17, 22:50

Witam Administrację i mam uwagę - zdecydowanie czas wyświetlany przy tematach jest niewłaściwy np : jest W TEJ CHWILI godz.22:48 a przy moim wczorajszym wpisie stoi jak wół " DZISIAJ 23:23 - czy naprawdę nie ma możliwości naprawienia " zegara"???? Niby drobiazg a wprowadza w błąd.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez Marika, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-05-18, 00:00

Marika, pisałaś o tym samym >> tutaj <<, gdzie uzyskałaś ode mnie odpowiedź na to samo pytanie i tam podobno byłaś zadowolona z wyjaśnienia.
Może jeszcze raz, ponownie, zaproponuję zapoznanie się z FAQ.
Podaję kolejny cytat z niego, który tym razem odnosi się do pokazywania czasu na forum.

Zmieniłem strefę czasową, ale czasy są nadal nieprawidłowe
Jeżeli jesteś pewien, że ustawienia Twojej strefy czasowej są poprawne, problemem może być czas letni. Forum nie jest zaprojektowane do obsługi zmian między czasem zimowym i letnim, więc w okresie obowiązywania czasu letniego podane czasy mogą różnić się o godzinę od prawdziwych.


I nie, nie da się nic z tym zrobić, a powód tłumaczyłam poprzednio.


Pozdrawiam.

Marika
Posty: 137
Rejestracja: 2013-03-24, 19:34
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: Marika » 2013-05-18, 06:53

Beata - ok, zgodziłam się , że czasy mogą się różnić o godzinę bo zmiana stref czasowych itd ale 24 godziny!??? Proszę , regulamin tu niczego nie załatwi. Zresztą to nie ma większego znaczenia , zwróciłam uwagę , otrzymałam odpowiedź, że nic się nie da zrobić, przyjmuje do wiadomości.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2013-05-18, 07:52

FAQ to nie jest Regulamin, który znacząco różni się treścią, bo jest wewnętrzny. Nasz FAQ to wiadomość systemowa, która widnieje na dziesiątkach, czy nawet setkach for ok.1. Żaden Administrator ok.1 nie ma na to wpływu, w tym i ja. Mogę tworzyć i zmieniać Regulamin, ale nie FAQ. Na takim serwerze mieszczą się te wszystkie strony i takie mają ustawienia.

Mogę to oczywiście zmienić. Jest jeden sposób. Założę nowy temat, podam numer konta i w każdej chwili będziemy na serwerze, który będzie bez żadnych niedociągnięć.
Nasze forum nie jest sponsorowane przez żadną Fundację czy jakąś instytucję itp, a prowadzone przez osobę prywatną. Nie stać mnie na wymagania większe niż jest to konieczne, aby forum mogło funkcjonować.

Marika
Posty: 137
Rejestracja: 2013-03-24, 19:34
Lokalizacja: Mazowsze

Postautor: Marika » 2013-05-18, 08:43

Beata - nie będę już zwracała uwagi na drobiazgi, napisałam, że przyjmuję do wiadomości Twoje wyjaśnienia i tak jest naprawdę. Forum jest o.k. - to raczej ja trochę się czepiam - sory - więcej nie będę - obiecuję.


Wróć do „Ogłoszenia Administracji”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości