Przed i po zabiegu - wielkość przepływów

Dla osób, które interesują się metodą leczenia niewydolności żył szyjnych.

Moderator: Beata:)

amilo
Posty: 40
Rejestracja: 2010-01-15, 21:44
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Przed i po zabiegu - wielkość przepływów

Postautor: amilo » 2010-08-06, 12:27

Witam.
Chcę sprawdzić czy macie wiedzę - jakiej wielkości przepływy krwi miał ktoś przed zabiegiem i po nim.
Zdaję sobie sprawę, że tych informacji lekarze starają się nie podawać zasłaniając się brakiem norm i niedokładnością pomiarów metodą USG, ale może macie jakieś wyniki.

Ja w czasie 1,5 miesiąca po balonikowaniu obydwu zastawek żył szyjnych miałem przepływ w lewej żyle 240 ml/min, a w prawej 400 ml/min.
Wyciągnąłem z tego prosty wniosek, że należy stentować zastawkę lewej żyły i to udało sie przeprowadzić.
Zmierzono mi przepływy 1,5 miesiąca po stentowaniu lewej zastawki, czyli po drugim zabiegu, i konia z rzędem temu, kto zgadnie jakie to wielkości w lewej i prawej żyle.

amilo
Posty: 40
Rejestracja: 2010-01-15, 21:44
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Postautor: amilo » 2010-08-12, 15:13

Jakoś nikt nie podaje wielkości przepływów - czyli lekarze nie informują o tych sprawach.

Może i słusznie, bo można dojść do przedziwnych wniosków posługując się tymi danymi.

Ja w każdym bądź razie po drugim zabiegu w stentowanej żyle mam przepływ określony w granicach 230-240 ml/min. a w drugiej nie ruszanej (prawej) żyle też 240 ml/min.

Wentilo65
Posty: 66
Rejestracja: 2009-11-03, 13:49
Lokalizacja: Jastrowie

Przed i po zabiegu - wielkość przepływów

Postautor: Wentilo65 » 2018-12-15, 16:08

Witajcie Kochani!,dawno mnie tu nie było na forum..Ale postanowiłem podzielić się z wami moimi odczuciami po zabiegu CCSVI.Jestem dzisiaj już po operacji żył śród czaszkowych CCSVI.Operacja moja była przeprowadzona w dniu 21 czerwca 2018 roku w Szpitalu Specjalistycznym ,we Wrocławiu,oddział chirurgii naczyniowej.Operacja moich żył śródczaszkowych trwała 6h,pod pełną narkozą.Po wybudzeniu mnie z narkozy od razu mi uderzyło ciepło ,krążenie krwi w całym ciele,ciepłe ręce i nogi.Żyły mózgowe zostały udrożnione po przez balonikowanie.
Do dnia dzisiejszego ,po tej operacji nie biorę żadnych leków zmiękczających napięcie mięśni,typu baclofen itp.Napięcie mięśni zdecydowanie spadło,polepszyło się krążenie krwi,era lodowatych rąk i nóg,minęła.Operacja ta była finansowana ,przez szefa programu badawczego CCSVI
Cezarego Głucha.Koszt prywatnie operacji to 60 tyś.zł.Ja miałem to szczęście,że we wczesnych latach odkrycia metody leczenia sm,po przez udrażnianie żył CCSVI .Działałem na różnych forach,udowadnianie skuteczności CCSVI,począwszy od forum biegusy. Wspólnie nie żyjącym już ś.p. Ryszardem Wiercińskim przedstawialiśmy dowody i argumenty o skuteczności leczenia dm,metodą CCSVI,napotykając olbrzymie problemy,ze strony lobby farmacji.To dzięki Ryszardowi
Piotr

Wentilo65
Posty: 66
Rejestracja: 2009-11-03, 13:49
Lokalizacja: Jastrowie

Przed i po zabiegu - wielkość przepływów

Postautor: Wentilo65 » 2018-12-15, 16:13

Piotr

Wentilo65
Posty: 66
Rejestracja: 2009-11-03, 13:49
Lokalizacja: Jastrowie

Przed i po zabiegu - wielkość przepływów

Postautor: Wentilo65 » 2019-01-02, 15:27

Kochani!,informuję was,że w dniu 6 stycznia 2019.Udaję się na 4 tyg.turnus rehabilitacyjny,do Centrum SM,Borne Sulinowo.Na miejscu będę udzielał informacji dot.mojej operacji CCSVI,pozdrawiam Piotr W. :drinks:
Piotr


Wróć do „CCSVI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości