Teoretyczna przyczyna SM (MS) - C.C.S.V.I.

Dla osób, które interesują się metodą leczenia niewydolności żył szyjnych.

Moderator: Beata:)

dante
Posty: 98
Rejestracja: 2009-10-09, 20:16
Lokalizacja: Świecie

Postautor: dante » 2009-11-26, 17:43

Renia ma rację. Jak tratkują nas lekarze.To woła o pomstę do nieba. Lekarze są dla nas czy my dla lekarzy.
Koczi230 dobrze ze z mamą jest lepiej.Życzę jej 200 lat.
nowa internautka

koczi230
Posty: 1808
Rejestracja: 2009-08-04, 21:57
Lokalizacja: Lublin

Postautor: koczi230 » 2009-11-26, 22:22

Danuśka spasiba .zainteresowana już dojszła powoli do się.koty strasnie miałcą...PTSR wydał odezwę do narodu ,związaną z CCSVI ;-)
co w duszy,to i w oczach

dante
Posty: 98
Rejestracja: 2009-10-09, 20:16
Lokalizacja: Świecie

Postautor: dante » 2009-11-26, 23:38

CCSVI to jak koronarografia przy leczeniu zawałów serca.Może z czasem FOZ się obudzi i stwierdzi ze lepiej udrazniać żyły szyjne aby poprawić swoje statystyki finansowe w leczeniu MS,tak jak jest przy zawałach.Pacjent szybciej powraca do "zdrowia'' i nie nie są skazani na inwalidztwo.Nie zasilają nowych podań do ZUS o przyznanie renty tylko wracają do pracy. :-(
nowa internautka

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2009-11-27, 10:07

Oby Dante ,oby, czas najwyższy zeby ktos wreszcie przejrzał na oczy,masz 100% racje ,tylko wygląda na to ,ze ktos zajmuje jakies stanowisko a zupełnie ktos inny tym steruje ;-) :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Awatar użytkownika
ania.m
Posty: 816
Rejestracja: 2007-06-30, 19:38
Lokalizacja: K-ce

Postautor: ania.m » 2009-11-27, 14:12

przedwczoraj zajrzałam do mojej neuro. pogadałam sobie z Nią i Ona mnie w którymś momencie pyta czy słyszałam o udrożnianiu żył stentami?
powiedzialam Jej, że czytałam o tym [nie wyrażając swojego zdania na ten temat, choć już takowe mam].
wiecie co mi powiedziała? że to bzdura [jeśli chodzi o leczenie sm], a ludzie w to wierzą.

poza tym, miał do Niej, do kliniki przyjść jakiś doktorek, który w tym siedzi i dokładnie przedstawić sprawę. niestety - nie dotarł.

czyżby się czegoś obawiał? :roll:
**Nunca Diga Nunca**
http://aktiv-med.pl :good:

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2009-11-27, 15:01

Bzdurne ,to jest to co co ona mysli faszerujac ludzi interferonami .Jak ona nie dopuszcza do siebie mysli ,ze to moze chorym pomóc ,to i nikt jej nie przekona.Firmy farmaceutyczne juz zadbały o to ,zeby lekarze tak mysleli,tylko ciekawe co by powiedziała ,zeby sama była chora? :-|
Sprawdza sie powiedzenie [umiesz liczyć? to licz tylko na siebie ] :-|
Moze znajdzie sie ktos ,kto ruszy to wszystko do przodu-wierze w to :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

Damis
Posty: 92
Rejestracja: 2009-10-31, 13:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Damis » 2009-11-27, 15:25

ania.m pisze:przedwczoraj zajrzałam do mojej neuro. pogadałam sobie z Nią i Ona mnie w którymś momencie pyta czy słyszałam o udrożnianiu żył stentami?
powiedzialam Jej, że czytałam o tym [nie wyrażając swojego zdania na ten temat, choć już takowe mam].
wiecie co mi powiedziała? że to bzdura [jeśli chodzi o leczenie sm], a ludzie w to wierzą.
ania.m,
Wpółczuję neurologa. Może pora go zmienić? Jak można się tak definitywnie wypowiadać na temat nowej teorii, która jeszcze nie została obalona? Nie mieści mi się to w głowie. Światek medyczno-farmaceutyczny od samego zarania ponosi porażkę w leczeniu SM. W tym momencie każda nowa teoria jest warta uwagi. Czy Twoja neurolog zapoznała się z całą dostępną dokumentacją na temat CCSVI czy też oglądała tylko Teleexpress?
Mój neuro jest daleko bardziej ostrożny w swoich wypowiedziach. Nie dyskwalifikuje teorii CCSVI, lecz czeka na rozwój wypadków. I to jest godne uznania.

ania.m pisze: [nie wyrażając swojego zdania na ten temat, choć już takowe mam].

Czy my juz znamy Twoje zdanie na ten temat?

Pozdrawiam
Damian
Choroba jest klasztorem, który ma swoją regułę, swoją ascezę, swoje cisze i swoje natchnienia
~Albert Camus

jaszczurka
Posty: 588
Rejestracja: 2009-01-25, 00:37
Lokalizacja: chwilowo ok.Rabki

Postautor: jaszczurka » 2009-11-27, 15:37

ania.m pisze:miał do Niej, do kliniki przyjść jakiś doktorek, który w tym siedzi i dokładnie przedstawić sprawę. niestety - nie dotarł.
bez urazy,ale pani dr jako rzetelny specjalista dbajacy o dobro swoich pacjentow nie powinna sama sie dokształcac,sprawdzac nowe doniesienia itd...? bo to tak wyglada,jakby umowil sie z nia jakis domokrazca,zeby jej cos wcisnac,ale sie nie pojawil,wiec ona nie bedzie za nim biegac(łaski bez) ...żałosne...jej powinno zalezec na doglebnym rozpoznaniu tej teorii,jak i kazdej innej dotyczacej leczenia jej podopiecznych,chociazby po to,zeby mogla powiedziec cos wiecej niz tylko "bzdura"

Halina
Posty: 2372
Rejestracja: 2009-01-06, 11:51
Lokalizacja: śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: Halina » 2009-11-27, 16:43

ania.m pisze:wiecie co mi powiedziała? że to bzdura [jeśli chodzi o leczenie sm], a ludzie w to wierzą.

No jakby przejrzec publikacje pani neurolog to mogłoby sie duzo wyjaśnić w sprawie jej poglądów.

keyara
Posty: 692
Rejestracja: 2009-11-03, 10:06
Lokalizacja: Radlin

Postautor: keyara » 2009-11-27, 17:05

wygląda na to ,że jako jedna z nielicznych mam "normalnego" neuro? nie dość ,że nie neguje doniesień w tym temacie to jeszcze jak najbardziej kazał próbować.być może sam jest ciekawy, a będzie miał kontakt z królikiem doświadczalnym :-D .zresztą cokolwiek nowego gdzieś znajdę i opowiadam mu - to sprawdza (jeśli się z tym nie spotkał),doczytuje i jak się da -stosuje.

quba
Posty: 454
Rejestracja: 2008-04-30, 13:04
Lokalizacja: hm

Postautor: quba » 2009-11-27, 18:44

ania.m pisze:wiecie co mi powiedziała? że to bzdura [jeśli chodzi o leczenie sm], a ludzie w to wierzą.

:


zdanie ma wyrobione bo zapewne robiła badania w tym kierunku, albo przynajmniej przeczytała dostępne w medline prace na ten temat.

quba
Posty: 454
Rejestracja: 2008-04-30, 13:04
Lokalizacja: hm

Postautor: quba » 2009-11-27, 18:45

ania.m pisze:poza tym, miał do Niej, do kliniki przyjść jakiś doktorek, który w tym siedzi i dokładnie przedstawić sprawę. niestety - nie dotarł.

czyżby się czegoś obawiał? :roll:


bo wczesniej dotarl do niej pan od interferonów i ją przekonał, dlatego ona wierzy w interferony. jak dotrze pan od stentów, to uwierzy w stenty.
żałosne.

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2009-11-27, 19:07

Właśnie wróciłam z Tych, jestem w programie badawczym pod kierunkiem Dr. Kosteckiego. Mam czas do namysłu, a jak się zdecyduję to jeszcze w tym roku zabieg.

Damis
Posty: 92
Rejestracja: 2009-10-31, 13:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Damis » 2009-11-27, 19:19

No i bardzo dobrze Aniu Wu. Jesteś już po MRV? Co tam wyszło? A czy będziesz miała zabieg teraz to chyba dopiero po losowaniu się dowiesz, prawda? Chyba, że już po losowaniu jesteś. Przepraszam za tyle pytań.

Pozdrówki,
Damian
Choroba jest klasztorem, który ma swoją regułę, swoją ascezę, swoje cisze i swoje natchnienia
~Albert Camus

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2009-11-27, 19:27

Damis jak najbardziej jestem po stronie tej metody. Tylko jak wspominałam bardzo się boję czy pomoże mi odzyskać choć troszkę lepszą sprawność. Niestety tego nie wiem jak organizm zareaguje.
Jestem po losowaniu i jestem w grupie A.... Tylko się decydować.
Mam zator w lewej żyle.

a Ty decydujesz się? Jesteś w programie?.........

PS> Czytałam Twoje ostatnie posty na forum B.
Wyczuwam , że zaczynasz powątpiewać.
Dziś kilku potencjalnych pacjentów zrezygnowało.
Z prostej przyczyny, nie chcą mieć obcego ciała w organiźmie i brać do końca życia leków zakrzepowych. I pojawił się lek, że operacja może się nie udać.
Sam doktor powiedział, że nie wiemy na dzień dzisiejszy jak organizm zareaguje w przyszłości? Na razie metoda jest obiecująca.
A metodę balonikowania obalił uznając ja za mało bezpieczną i trwałą.


Wróć do „CCSVI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 110 gości