Teoretyczna przyczyna SM (MS) - C.C.S.V.I.

Dla osób, które interesują się metodą leczenia niewydolności żył szyjnych.

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 52
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2010-03-16, 18:12

nati_1978, wyniki rzeczywiście dość... nieoczekiwane :roll: , ale najważniejsze, że w Twoim odczuciu jednak pozytywne. Daj znać, jak to się dalej potoczy, trzymam kciuki i pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

nati_1978
Posty: 2484
Rejestracja: 2009-03-12, 19:59
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: nati_1978 » 2010-03-16, 18:15

Mogę powiedzieć już tyle,że od czwartku zaczynam brać Doxycyclinę:)I tak CCSVI pomogło być może w mej ponoć pewnej diagnozie SM.... ;-) ;-) ;-) ;-)
Nadzieja umiera ostatnia ...

Aśka
Posty: 1192
Rejestracja: 2009-12-03, 15:06
Lokalizacja: stąd

Postautor: Aśka » 2010-03-16, 18:53

Witam :-D Właśnie wróciłam z usg w Katowicach u dr Simki.W przychodni na ul.Rolnej czekając w kolejce spotkałam kilka osób z forów :-) Miałam przyjemność poznać w realu m.in.Mamę Kangurzycę z tego forum,Marzenę z Biegusów oraz Beatę z LDN i Gościa z Helpful Hand :21: Ogólnie było bardzo sympatycznie tylko kolejka była ogromna :-/ Opóźnienie było ponad 3-godzinne w przyjmowaniu pacjentów :-( UWAGA :!: Pierwsza wizyta kosztuje już 200 zł a nie jak mówiono 100 zł :-/
A wracając do mojego badania dr Simka wykrył u mnie: ....cytuję:"prawa żyła szyjna wewnętrzna-podejrzenie patologii zastawki w ujściu żyły,zaburzenia przepływu w dolnym odcinku żyły, żyła zapada się w pozycji leżącej"
Czyli nadaję się do zabiegu :-D :-D :-D

Kocica
Posty: 15
Rejestracja: 2010-02-20, 20:27
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Kocica » 2010-03-16, 18:58

nati_1978 pisze:Najpierw robił mi usg doplera dr Simka-wyszło mu mnóstwo zwężeń.Dostałam się do programu w Tychach i..... zrobili mi rezonans,i..... dr Kostecki umówil się ze mną na powtórne usg ...i.... okazało się,że nie mam zwężeń...No cóż ja w szoku :shock: :shock: !!!Okazało się,że w rezonansie też nie wyszły...


Jak to mozliwe, ze dla Dr.Simki wyszlo mnostwo zwezen, a dla Kosteckiego zadnych? :shock:
Mieli na to moze jakies wytlumaczenie ???

Thibault
Posty: 42
Rejestracja: 2010-03-02, 16:31
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Thibault » 2010-03-16, 19:00

nati_1978 pisze:Najpierw robił mi usg doplera dr Simka-wyszło mu mnóstwo zwężeń.Dostałam się do programu w Tychach i..... zrobili mi rezonans,i..... dr Kostecki umówil się ze mną na powtórne usg ...i.... okazało się,że nie mam zwężeń...No cóż ja w szoku :shock: :shock: !!!Okazało się,że w rezonansie też nie wyszły...a więc dr Kostecki delikatnie zasugerował zrobienie badań w kierunku boreliozy no i....zrobiłam i....zaczynam leczenie metodą ILADS.Więc może to jednak nie SM.....?Jestem strasznie wdzięczna dr Kostteckiemu.



Dziękuję i mam nadzieję,że wszystko potoczy się tak jak tego Oczekujesz ..
Avatara nie Przekręcaj i tak to nic nie da oglądałem go z wszystkich stron ,niestety w każdym położeniu wygląda tak samo...

ZDROWIA
I NEED MY MEDS FOR I AM A PLACEBO ADDICT

nati_1978
Posty: 2484
Rejestracja: 2009-03-12, 19:59
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: nati_1978 » 2010-03-16, 19:05

Kocica pisze:Jak to mozliwe, ze dla Dr.Simki wyszlo mnostwo zwezen, a dla Kosteckiego zadnych?
Mieli na to moze jakies wytlumaczenie ???


W rezonansiee wyszło tak samo jak u dr Kosteckiego-nie wiem jak to jest możliwe...

Thibault, bardzo dziękuję!!Nic nie będę zmieniać!!Również żuyczę zdrówka!!! ;-)
Nadzieja umiera ostatnia ...

koczi230
Posty: 1808
Rejestracja: 2009-08-04, 21:57
Lokalizacja: Lublin

Postautor: koczi230 » 2010-03-16, 21:48

Natalio.To nas pocieszyłaś,przekłamania w wynikach...na mój pustawy czerep,to może różnice sprzętowe,przepracowanie sprzętu...Najwarzniejsze że jest o,key ;-)
co w duszy,to i w oczach

koczi230
Posty: 1808
Rejestracja: 2009-08-04, 21:57
Lokalizacja: Lublin

Postautor: koczi230 » 2010-03-16, 21:53

Perso,dzięki że przynajmniej Wy skrobiecie o swoich odczuciach po zabiegu,jedno musisz przyznać,załapałeś sięna MRI bez kolejki.Cały czas jesteśmy na nasłuchu ;-)
co w duszy,to i w oczach

Tomo81
Posty: 102
Rejestracja: 2009-05-30, 06:28
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Tomo81 » 2010-03-17, 18:47

nati_1978 pisze:Najpierw robił mi usg doplera dr Simka-wyszło mu mnóstwo zwężeń.Dostałam się do programu w Tychach i..... zrobili mi rezonans,i..... dr Kostecki umówil się ze mną na powtórne usg ...i.... okazało się,że nie mam zwężeń...No cóż ja w szoku :shock: :shock: !!!Okazało się,że w rezonansie też nie wyszły...


No to Nati możemy sobie podać rękę. Ja dokładnie tak jak Ty nie mam zwężeń w MRV i USG wykonywanym przez doktora Kosteckiego. No i nie wiem co o tym sądzić... moze to nie SM... Nie wiem co robić... Gdyby w Euromedic nie było takiej megakolejki to chyba zdecydowałbym się na wykonanie flebografii - moze to by cos wyjasnilo. Zapytałem też mailowo dr Simkę czy spotkał sie z takim przypadkiem, ale stwierdził że nie ma wyniku rezonansu wiec nie moze nic powiedzieć na ten temat. Dr Kostecki w moim przypadku również sugerował Borelioze, wiec zleciłem wykonanie badań i oczekuje na wyniki. Nati, zamierzasz brać Doxycycline... czy to oznacza, że zrobiłaś badanie na borelkę i wyszło dodatnie czy tak metodą "prób i błędów" zaczynasz antybiotykoterapię?

koczi230 pisze:Natalio.To nas pocieszyłaś,przekłamania w wynikach...na mój pustawy czerep,to może różnice sprzętowe,przepracowanie sprzętu...Najwarzniejsze że jest o,key ;-)


Koczi, chyba trafiłeś w sedno. Zapytałem o to dr Kosteckiego skąd może być ta rozbieżność i podobnie jak Ty obstawiał różnice sprzętowe. Przyrównał sprzęt do wykonywania USG do najnowszej wersji Mercedesa i do Skody. Podobnie jak w przypadku różnicy w samochodach występują różnice w sprzęcie do USG... coś w tym pewnie jest. Tylko ktorej wersji sie trzymac i co robic...?!

nati_1978
Posty: 2484
Rejestracja: 2009-03-12, 19:59
Lokalizacja: Chorzów

Postautor: nati_1978 » 2010-03-17, 19:48

Tomo81, no proszę -Ty też???

Ja robiłam WB na borelkę ,chlamydię i mykoplazmę.Wynik w borelizie w IgM wyszedł graniczny-a to nie wyklucza boreliozy.Więc od dziś biorę doxycyclinę (brałabym ją nawet jakby wyszły wyniki ujemne (z tego co czytałam boreliozy czasem nie da się w ogóle wykryć-ja miałam szczęście) zdecydowałabym się na ILADS.Mam nadzieję,że wytrwam -bo to ponoć ciężki okres ta antybiotykoterapia...

Tomo jakie badania robiłeś??
Nadzieja umiera ostatnia ...

Tomo81
Posty: 102
Rejestracja: 2009-05-30, 06:28
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Tomo81 » 2010-03-17, 20:28

nati_1978 pisze:Tomo81, no proszę -Ty też???

Ja robiłam WB na borelkę ,chlamydię i mykoplazmę.Wynik w borelizie w IgM wyszedł graniczny-a to nie wyklucza boreliozy.Więc od dziś biorę doxycyclinę (brałabym ją nawet jakby wyszły wyniki ujemne (z tego co czytałam boreliozy czasem nie da się w ogóle wykryć-ja miałam szczęście) zdecydowałabym się na ILADS.Mam nadzieję,że wytrwam -bo to ponoć ciężki okres ta antybiotykoterapia...

Tomo jakie badania robiłeś??


No niestety ja też :( Przytłacza mnie ta niewiedza i niepewność... :(((
Skrobnalem Ci wiadomość na PM. Nie chcę zaśmiecać tematu off topic'iem o boreliozie.\

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ania.m
Posty: 816
Rejestracja: 2007-06-30, 19:38
Lokalizacja: K-ce

Postautor: ania.m » 2010-03-18, 19:55

odnośnie badań w Euromedic!!!

prawdopodobnie widzeliście wypowiedzi na tej stronie http://helpful-hand.frix.pl/post/260089 ... -euromedic

na początku nie wierzyłam, że tak może być w prywatnej klinice - bałagan i kilkugodzinne opóźnienie.

niestety, to prawda!! :shock:
przekonałam się o tym dzisiaj.

spotkałam się dziś z kumplem [były uczestnik tego forum], który specjalnie na badanie przyjechał z Poznania.

był zapisany na godz. 15:20. jego pociąg był opóźniowny i dotarł do Katowic o 14:40.
kumpel z jęzorem leciał do Brynowa [gdzie się spotkaliśmy], a w godzinach szczytu przedrzeć się przez Katowice wcale nie jest łatwo! wiem coś o tym.
robił wszystko żeby się nie spóźnić, żeby być na wyznaczoną godzinę. był! dotarł na 15:20.
zapłacił i ustawił się wśród oczekujących.
jak się okazało, o 16:00 na swoje wejście do gabinetu czekał dopiero pacjent zapisany na 14:40.
kolega był wkur****y.
i po co był jego pośpiech?
po nic! chłopak odebrał kasę, co wzbudziło zdziwienie pani w rejestracji i... wróciliśmy z powrotem do Centrum Katowic żeby mógł wsiąść do pociągu jadącego do Poznania.

wybaczcie, że to napiszę, ale wg mnie to przegięcie. i niech mi tu ktoś powie/napisze, że Ci lekarze nie są nastawieni na kasę [a farmacja jest]! jasne, że są nastawieni na zysk! żeby tylko jak najwięcej osób zapisać i przyjąć.
nieważne skąd chorzy ludzie przyjechali, nieważne jak długo i w jakich warunkach muszą czekać na "wizytę" w gabinecie [np. masa ludzi czekających, a "kilka" krzeseł].
ważne, że płacą!
to jest moje zdanie/opinia na ten temat. zdanie, które wynika z dzisiejszych doświadczeń.
takie są fakty, nie jest to żadna prowokacja. więc proszę mi tego nawet nie próbować zarzucać.
**Nunca Diga Nunca**
http://aktiv-med.pl :good:

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2010-03-18, 22:36

czytałem to już wcześniej na innym forum co tam się dzieje i sam byłem przerażony, nie wiem co o tym wszystkim myśleć...

Awatar użytkownika
a_g_n_e_s
Posty: 3010
Rejestracja: 2007-07-09, 20:36
Wiek: 52
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: a_g_n_e_s » 2010-03-18, 23:27

Nie wiem, czy to zła organizacja pracy, czy po prostu zbyt duża ilość chętnych, ale opóźnienia zdarzają się wszędzie. Kumplowi życzę cierpliwości i spokoju, w końcu to wszystko robi dla siebie. Pozdrawiam
"Wszystkie bitwy naszego życia czegoś nas uczą, nawet te, które przegraliśmy" Paulo Coelho

JustGirl
Posty: 95
Rejestracja: 2007-07-27, 17:27
Lokalizacja: Lubin
Kontaktowanie:

Postautor: JustGirl » 2010-03-19, 07:54

..o.. a ja na ten sam temat pisałam w poście "Gdzie można..itd" - ale wolałam umieścić tam, bo kilka postów wcześniej były wątpliwości co do powstania Ameds i ich wiarygodności.. i cóż.. z jednej strony nie chcemy dać szansy nowym (bo niedoświadczonym) a z drugiej - wymagamy poświęcenia i dostępności 48h na dobę od 3 (słownie: trzech) lekarzy ze Śląska, którzy chcą obsłużyć cały świat..

ja wierzę w ich dobre intencje ale wiem też, że nic ponad siły i możliwości nie należy robić..

osoba będąca tam w tej poczekalni, napisała też na biegusach: "Zmęczenie na twarzy dr. Ludygi było widać gołym okiem(...)" ..bez komentarza..

źli możemy być chyba tylko na siebie - hurraoptymizm nas pokonał..


Wróć do „CCSVI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości