Teoretyczna przyczyna SM (MS) - C.C.S.V.I.

Dla osób, które interesują się metodą leczenia niewydolności żył szyjnych.

Moderator: Beata:)

waldi
Posty: 72
Rejestracja: 2008-11-07, 17:54
Lokalizacja: środkowo-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: waldi » 2010-09-04, 00:39

:lol: Witajcie - właśnie skończyłem rozmowę na skype z Anią i Edserem z Irlandii . Ed był operowany jako 9 osoba w grudniu ubiegłego roku . Chorował kilka lat a jego stan był dość cieżki teraz chorobę trudno dostrzec na pierwszy rzut oka jest wesoły pełen energii aż trudno uwierzyć , jestem w szoku było tak jak na tych filmikach zamieszczonych we wcześniejszym poście a przecież nie minął jeszcze rok . Ale to nie był film to był realny człowiek , chyba nie zasnę tej nocy POZDRAWIAM WSZYSTKICH
harnaś

Aśka
Posty: 1192
Rejestracja: 2009-12-03, 15:06
Lokalizacja: stąd

Postautor: Aśka » 2010-09-04, 02:11

Waldi, to świetnie,że Ed czuje się dobrze po zabiegu :-) :-) :-) Życzę takiej poprawy każdemu z sm :-) A oglądając te filmiki osób,którym się polepszyło po zabiegu to aż człowiek odzyskuje nadzieję,że wszystko jeszcze będzie dobrze :21:

Pozdrawiam :607:

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2010-09-04, 09:31

waldi pisze: anula brawo i dzięki za posta
:oops: :mrgreen: -się zrumieniłam dzięcieliną ;-) A powiedz Ty Nam Waldi-dlaczego przez 2 lata tylko 5 postów ?...kiedy tak pięknie optymistycznie piszesz? Z tym nam dobrze ,tak nam rób! :lol: Dzięki za newsy o Ed-serze (rany-o ile tak się to imię odmienia,w co wątpię ... ;-) )

Ok...Pozdrawiam BARDZO SERDECZNIE -i pisz w takim duchu jak powyżej częściej :-)
Ps.Zastanawia mnie poprawa u tak dużej ilości osób zza granicy ...może my-Polacy mamy "złą krew" ;-) -nie tylko jak chodzi o malkontenctwo ,ale także np.o dietę :-) Coś robimy nie tak...
Konia z rzędem ,księżniczkę dziewicę i Syriusza do skolonizowania temu kto wymyśli co...robimy nie tak ..
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

waldi
Posty: 72
Rejestracja: 2008-11-07, 17:54
Lokalizacja: środkowo-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: waldi » 2010-09-04, 11:21

Pytasz dlaczego tak mało postów - może czułem sie dobrze i nie miałem potrzeby , może nie miałem o czym . Pisałem na starych biegusach , po zabiegu na helpful hand opisywałem troszkę siebie , tam też ostatnio robi sie nieciekawie , poczytaj zrozumiesz wszystko . Teraz jestem na forum niezależnym które działa od niedawna i mam nadzieje że nie dobierze sie tam robactwo . Polacy mają taką samą krew jak inne nacje tylko charakterki mamy inne , wredne i zawistne - takie małe gnojki , może dla tego ccsvi na nas nie działa jak na innych eeehhhh czasem naprawdę szkoda gadać , mimo wszystko POZDRAWIAM RODAKÓW SZCZERZE bo wierze że złe są tylko jednostki
harnaś

slackware
Posty: 466
Rejestracja: 2008-08-20, 22:25
Lokalizacja: ???

Postautor: slackware » 2010-09-04, 13:43

homag pisze:- liczą się miliardy na koncie w konsorcjach farmaceutycznych


Dokładnie, nikomu nie zależy żeby znaleźć przyczynę choroby. Po co ucinać złotonośną żyłę.

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2010-09-04, 17:57

waldi pisze:Pytasz dlaczego tak mało postów - może czułem sie dobrze i nie miałem potrzeby , może nie miałem o czym . Pisałem na starych biegusach , po zabiegu na helpful hand opisywałem troszkę siebie , tam też ostatnio robi sie nieciekawie , poczytaj zrozumiesz wszystko . Teraz jestem na forum niezależnym które działa od niedawna


Się odniosę :mrgreen: Biegać-nie biegam ...stateczna ze mnie istota i podrygi mnie nie kręcą ;-) - z dwojga złego-wolę być np -pełzaczkiem :lol: Poczytałam Twoją historię,i gratuluję powrotu za kółko po rocznej przerwie-nawet na takich wacikach jak te Caroline -zawszeć to malutki kroczek,ale do przodu,byle choróbsko przystopowało. :-) Waldi -jak zauważysz jeszcze jakąś poprawę-pochwal się nam- tutaj koniecznie!
A w tym forum podoba mi się to,ze każdy ma tutaj swoją niszę.Kto się kłuje ma swój kącik,gdzie nikt go nie zniechęca i mu nie przeszkadza (pewnie gdybym miała taką możliwość to bym chciała brać "feromony" ,aaale..punkciki,punkciki-magiczne oczko nie do przeskoczenia ;-) ). A my znaleźliśmy CCSVI- swoją idee fix ...i też jest tu spokój.
Pozwolę sobie zacytować administrację-bo to chyba złota,ba! diamentowa myśl: (zakładając że jesteśmy dorośli i ponosimy odpowiedzialność za swoje wybory nie mając do nikogo potem pretensji)

tuja pisze:Każdy sam sobie wybiera własną drogę do nadziei oraz sposobu na leczenie :-)
Oby tych dróg było jak najwięcej.


Pozdrawiam,i jak to piszesz-Do miłego! :-) Ooo-wpadło mi w oko,to może jeszcze Ciebie zacytuję-bo też pikne!:
"..Dlatego takie fora między innymi mają swoje zadanie do spełnienia : wymiana info to jedno , drugie nie mniej ważne to podtrzymanie na duchu i utwierdzenie w przekonaniu że nie jesteśmy sami "... :-)
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

waldi
Posty: 72
Rejestracja: 2008-11-07, 17:54
Lokalizacja: środkowo-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: waldi » 2010-09-05, 12:59

hahaha cytowane przez Ciebie słowa nabierają większego sensu niż wypowiedziane pierwotnie i ja domyślam się dlaczego . Tak - od sierpnia zacząłem sie kulać autem , dodam tylko że nawet dobrze mi to idzie haha jedzie ale mimo wszystko nie polecam innym w takim stanie , chyba że zechcą zostać jednorękimi i jednonożnymi bandytami , dwa w jednym , ale nie mam innego innego wyjścia , jażdżem bo muszem .POZDRO WAM
harnaś

bialykit
Posty: 5
Rejestracja: 2010-03-15, 13:28
Lokalizacja: warm-mazur

Postautor: bialykit » 2010-09-05, 19:25

Ostatnio zmieniony 2010-09-05, 19:44 przez bialykit, łącznie zmieniany 2 razy.

Eli
Posty: 23
Rejestracja: 2010-01-01, 17:05
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: Eli » 2010-09-06, 15:56

Po obejrzeniu tych filmików myślę sobie, że ewidentnie musi coś w tym być...
pozdrawiam

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2010-09-06, 22:20

dziś do mnie zadzwonili i w środę o9tej w Tychach mam wizytę kontrolną :-)

ktoś może z Was też ma???

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-09-07, 09:55

David, jak mnie pamięć nie myli, to w środę 8IX będzie tam Artur68.
Trzymam kciuki za Was :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

waldi
Posty: 72
Rejestracja: 2008-11-07, 17:54
Lokalizacja: środkowo-pomorskie
Kontaktowanie:

Postautor: waldi » 2010-09-07, 11:32

A kto będzie na Rolnej 17 września rano ;-)
harnaś

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2010-09-08, 13:59

miałem dziś badanie kontrolne, doktor Kostecki po wykonaniu USG powiedział że mam dobry przepływ a stent jest nadal na swoim miejscu :-)
później badała mnie Pani ordynator z Ligoty i dała mi w skali EDSS 1.5 ale nie zgadzam się z nią i według mnie jest jakieś 3.
doktor zmienił mi tabletki, już nie biorę Ticlo tylko Acenocumarol. dostałem też skierowanie na badania "INR" 2razy w tygodniu, tylko na mojej wiosce tych badań w szpitalu nie można zrobić :evil: i będę musiał chodzić prywatnie :-P

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2010-09-08, 15:45

David to pierwszą wizytę masz za sobą. :-)świetnie, że wszytko dobrze.
Z tego co piszesz widzę, że po wakacjach trochę się zmieniło i zostały wprowadzone nowości...

David pisze:.
doktor zmienił mi tabletki, już nie biorę Ticlo tylko Acenocumarol.

Czy ten lek jest na receptę?
Bierzesz przy tym polocard?

David pisze: dostałem też skierowanie na badania "INR" 2razy w tygodniu


Możesz napisać dokładniej co to za badania?
Ja pierwszy raz słyszę i jak do tej pory nic dr nie wspominał.

A i chyba zmienili lekarza neurologa, bo piszesz, że badała pani ordynator.

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2010-09-08, 16:24

Ania W. pisze:
Czy ten lek jest na receptę?
Bierzesz przy tym polocard?


Acenocumarol jest na receptę, i też mam brać nadal Polocart.

Ania W. pisze: chyba zmienili lekarza neurologa, bo piszesz, że badała pani ordynator.


Z tego co dziś się dowiedziałem od Pani doktor to przyjmuje tam paru neurologów

Ania W. pisze:
David pisze: dostałem też skierowanie na badania "INR" 2razy w tygodniu


Możesz napisać dokładniej co to za badania?
Ja pierwszy raz słyszę i jak do tej pory nic dr nie wspominał.


Ja też nie wiem co to są za badania, w piątek idę je zrobić i jak coś to później dam znać…
te badania są po to że on wyniku będzie dalej zależała moja dawka leku Acenocumarol.
jak odbiorę wyniki badania to mam zadzwonić do doktora i powie mi jaką mam brać dawkę leku... i tak chyba będzie co parę dni :-?


Doktor Kostecki mówił że przez to że mam stent to zmienią mi leki, na początku była mowa że będę musiał przyjeżdżać do nich ale później na szczęście ucichło to i będę mógł u siebie robić badania :-)


Wróć do „CCSVI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości