Teoretyczna przyczyna SM (MS) - C.C.S.V.I.

Dla osób, które interesują się metodą leczenia niewydolności żył szyjnych.

Moderator: Beata:)

Zbynio
Posty: 10
Rejestracja: 2011-03-29, 17:12
Lokalizacja: z netu

Postautor: Zbynio » 2011-07-08, 22:25

Elżbieta pisze:
Zbadaj żyły w dobrej klinice. W filii Medicover Rysiek zapłacił 120 zł. Rozmawiałem z nim:
http://www.ccsvi-ms.pl/fo...6e8c0dce5e98ab0 . Nie masz nic do stracenia.
Zbynio


Nurtuje mnie tylko jedna rzecz, ciągle piszesz o rewelacjach zabiegu, dobrze, masz prawo, tylko dlaczego tak wybiórczo. Z tego co wiem, to Bogusław miał już jeden zabieg i również wtedy do pewnego czasu pisał o rewelacjach, nagle wszystko ucichło, żyły się zatkały. Teraz miał znowu zabieg, znowu rewelacja, a teraz cisza. Czyżby się znowu zatkały? Najpierw wychwalaliście Ameds pod niebiosa, nie można było złego słowa powiedzieć o nich. Teraz wychwalacie Medicover, ciekawa jestem jak długo, jak coś Wam nie będzie pasowało to znowu zaczniecie ich wyzywać od korupcyjnych neurosów. Na ich miejscu bym się bała.

A tak na marginesie, żeby zaraz na mnie gromy nie poleciały, to nie mam nic wspólnego z farmą, neurologami (oprócz tego, że czasami do nich chodzę i kupuję witaminy, które też produkuje farma).

Wtedy jak Bogusławowi się pogorszyło to właśnie był aktywny. Teraz, to już chyba zapomniał, że miał S.M. i wyjechał sobie z córkami na wakacje. AMEDS promocja zabiegu 10.000 pln + przygotowanie rezonans, USG 2.900 pln = ponad 13.000 pln bo dochodzą noclegi. To jest firma komercyjna. Medicover to szpital. Kto chwalił AMEDS pod niebiosa?. Na dodatek równolegle AMEDS promuje interferon...
Było na Polsacie i na forum dali posta, aby stosować to równolegle. Mnie bardzo mocno się pogorszyło po interferonach. Oni tam z profesorem Kotowiczem współpracują. To ten spec od interferonów. Byłem długo nieobecny. Tu AMEDS zalogował się z serweru amedsu i bronili jako forumowicz... AMEDS. Czy to zostało wyjaśnione, bo obiecali wyjaśnienie.
Zbynio
Choruję na S.M. 15 lat. Od 10 lat jestem więźniem w swoim ciele.

Elżbieta
Posty: 58
Rejestracja: 2007-11-20, 19:17

Postautor: Elżbieta » 2011-07-10, 01:25

Zbynio pisze: Kto chwalił AMEDS pod niebiosa?


Dobrze, chciałeś to Ci podam kilka przykładów wychwalania Amedsu:

"Gratuluję. Teraz będzie tylko lepiej. Wreszcie na dodatek jest porządny szpital."

"jakie to musiało być niesamowite uczucie widzieć , lekarzy przybijających sobie piątkę po wykonaniu udanego Twojego ( osobistego ) zabiegu"

"Przekazuję info w imieniu Ryśka - pierwszego Polaka po zabiegu.
Dziś ukazał się wywiad z Ryśkiem w Dzienniku Łódzkim. Trochę ta dziennikarka przesadziła pisząc, że Rysiek czuje się jak nowonarodzony."



"Co do osoby Dr Mariana S., to mam podobne wrażenia, jak większość moich poprzedników. Postać bardzo miła, kompetentna i mądra. A małomówność Doktora wynika chyba z Jego zajętości, po części może z nieśmiałości."

"Powiem tak. Lekarze super, dr Ludyga bardzo komunikatwyny (każdemu odpowiadał cierpliwie na po raz 1000 zadane to samo pytanie, podziwiam), razem z dr Simką często zaglądali na salę. Pielęgniarki bardzo miłe i uczynne."

To tylko niewielka część wypowiedzi zarówno z forum niezależnego, jak i z ok1.
Jak widać są bardzo pozytywne. Ja nie neguję tych wypowiedzi, ani tej metody, każdy ma prawo wyboru. Neguję tylko podejście niektórych osób, które najpierw chwaliły a teraz krytykują. Jeśli znowu jakaś klinika zacznie robić zabiegi jeszcze taniej i na dodatek dobrze, bo w końcu inni też się będą uczyć, to co wtedy, znowu oszczerstwa?

A tak na końcu, żeby nie było, że mam powiązania z Amedsem, bo nie mam ani z Amedsem, ani z żadną inną kliniką. A jeśli ktoś chce sobie zrobić zabieg, to na pewno sobie przeczyta ile to kosztuje i sam zdecyduje, gdzie woli to zrobić.
Nie rób z tego forum drugiego nieżaleznego, na którym trzeba mówić jednym głosem, bo inaczej zostaje się zjedzonym. Tutaj można pisać o wszystkim niezależnie od poglądów.

zibide
Posty: 53
Rejestracja: 2009-03-27, 12:52
Lokalizacja: radom

Postautor: zibide » 2011-07-10, 10:58

Elżbieta pisze:
Zbynio pisze: Kto chwalił AMEDS pod niebiosa?


Dobrze, chciałeś to Ci podam kilka przykładów wychwalania Amedsu:

"Gratuluję. Teraz będzie tylko lepiej. Wreszcie na dodatek jest porządny szpital."

"jakie to musiało być niesamowite uczucie widzieć , lekarzy przybijających sobie piątkę po wykonaniu udanego Twojego ( osobistego ) zabiegu"

"Przekazuję info w imieniu Ryśka - pierwszego Polaka po zabiegu.
Dziś ukazał się wywiad z Ryśkiem w Dzienniku Łódzkim. Trochę ta dziennikarka przesadziła pisząc, że Rysiek czuje się jak nowonarodzony."



"Co do osoby Dr Mariana S., to mam podobne wrażenia, jak większość moich poprzedników. Postać bardzo miła, kompetentna i mądra. A małomówność Doktora wynika chyba z Jego zajętości, po części może z nieśmiałości."

"Powiem tak. Lekarze super, dr Ludyga bardzo komunikatwyny (każdemu odpowiadał cierpliwie na po raz 1000 zadane to samo pytanie, podziwiam), razem z dr Simką często zaglądali na salę. Pielęgniarki bardzo miłe i uczynne."

To tylko niewielka część wypowiedzi zarówno z forum niezależnego, jak i z ok1.
Jak widać są bardzo pozytywne. Ja nie neguję tych wypowiedzi, ani tej metody, każdy ma prawo wyboru. Neguję tylko podejście niektórych osób, które najpierw chwaliły a teraz krytykują. Jeśli znowu jakaś klinika zacznie robić zabiegi jeszcze taniej i na dodatek dobrze, bo w końcu inni też się będą uczyć, to co wtedy, znowu oszczerstwa?

A tak na końcu, żeby nie było, że mam powiązania z Amedsem, bo nie mam ani z Amedsem, ani z żadną inną kliniką. A jeśli ktoś chce sobie zrobić zabieg, to na pewno sobie przeczyta ile to kosztuje i sam zdecyduje, gdzie woli to zrobić.
Nie rób z tego forum drugiego nieżaleznego, na którym trzeba mówić jednym głosem, bo inaczej zostaje się zjedzonym. Tutaj można pisać o wszystkim niezależnie od poglądów.
:564: :564: :564:

Tomo81
Posty: 102
Rejestracja: 2009-05-30, 06:28
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Tomo81 » 2011-07-10, 20:05

A co ma dr Ludyga i dr Simka do AMEDS? Coś mi się wydaje ze ktoś tutaj myli Ameds i Euromedic.

Elżbieta
Posty: 58
Rejestracja: 2007-11-20, 19:17

Postautor: Elżbieta » 2011-07-10, 23:07

Tomo81 pisze:A co ma dr Ludyga i dr Simka do AMEDS? Coś mi się wydaje ze ktoś tutaj myli Ameds i Euromedic.


Ok, masz rację, chodziło mi jedynie o to, że najpierw był Ameds i Euromedic a teraz jest Medicover. A co będzie potem? Ja nie neguję ani jednej kliniki ani drugiej, bo nie mam porównania, stwierdzam jedynie, że front się zmienił, w zasadzie to dobrze. Przez to podnosi się poziom usług a obniża cena. Ale nie widzę powodu dla którego miałabym nazywać kogokolwiek przekupnym neurosem, czy coś w tym stylu.
Ja też jestem zdania, że są dobrzy i źli lekarze i o tym trzeba pisać, ale nie szukać teorii spiskowych. Czy nie wystarczy napisać, że w tej klinice jest to i to, świetny personel i tak dalej, a nie doszukiwać się jakiś złych intencji wszystkich lekarzy. Ja znam neurologów, którzy są za zabiegami, ale znam też świetnych naczyniowców, którzy uważają, że to głupota i co oni też chcą wcisnąć interferon??

koczi230
Posty: 1808
Rejestracja: 2009-08-04, 21:57
Lokalizacja: Lublin

Postautor: koczi230 » 2011-07-11, 12:37

Drodzy przedpiszący,EUROMEDIC przetarł szlak,chwała mu za to ,AMEDS dtworzył konkurencję,do dzisiaj jeszcze medycy od żyłek,neuro ...twierdzą że CCSVI
to banialuki stworzone na potrzebę wsparcia esemowatym.
;-)
co w duszy,to i w oczach

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-07-13, 11:12

Dla wszystkich zainteresowanych :arrow:Sprawozdanie ze spotkania z dr Schelling
Obrazek

koczi230
Posty: 1808
Rejestracja: 2009-08-04, 21:57
Lokalizacja: Lublin

Postautor: koczi230 » 2011-07-13, 11:53

Beatko,dzięki za link :11:
co w duszy,to i w oczach

Odyseusz
Posty: 102
Rejestracja: 2010-09-15, 12:41
Lokalizacja: dolnysląsk

Postautor: Odyseusz » 2011-07-13, 12:44

No i jesteśmy w domu, zyły szyjne to efekt wtórny choroby

Zbynio
Posty: 10
Rejestracja: 2011-03-29, 17:12
Lokalizacja: z netu

Postautor: Zbynio » 2011-07-13, 21:35

[quote="Elżbieta"][/quote]
Nie bardzo chyba rozumiesz, więc powtórzę:
Euromedic: 10.000 pln z góry, MRI 30 km w Zabrzu. Trzeba być rano o 8 i następnego dnia o 7 opuścić łóżko. Nie usuwają deformacji jak jest wysoko. Są przykłady. Uszkadzają zastawki. Wychodzą z założenie o ludziach i drzewach.
AMEDS cena promocyjna: 10.000 pln + przygotowanie 2.900 pln + noclegi.
Medicover. Usuwają deformacje przeoczone w Katowicach. Super komfort. Cena za pakiet, czyli badania przygotowawcze, 3 dni 2 noclegi 8.000 pln. Przy wykupionym abonamencie 92 pln miesięcznie 6.800 pln za pakiet.
Nie będę tego komentował. Wnioski nasuwają się same.
Mnie interferon, na który wydałem krocie posadził na wózek.
Ludzie są przeważnie na rentach i każdy tysiąc ma wielkie znaczenie.
Zbynio
Choruję na S.M. 15 lat. Od 10 lat jestem więźniem w swoim ciele.

Awatar użytkownika
ania.m
Posty: 816
Rejestracja: 2007-06-30, 19:38
Lokalizacja: K-ce

Postautor: ania.m » 2011-07-13, 21:59

Zbynio pisze:Nie bardzo chyba rozumiesz,

ciekawe! przecież każdy może rozumieć/interpretować po swojemu i mieć swoje zdanie na dany temat.

Zbynio pisze:więc powtórzę

ile można :/ w koło Macieju :/

Zbynio pisze:Wnioski nasuwają się same.

oczywiście, że nasuwają - wg mnie jesteś zwolennikiem firmy do robienia kasy zw.Medicover :P

Zbynio pisze:Mnie interferon, na który wydałem krocie posadził na wózek

ojej, a ja myślałam, że to choroba sadza na wózek! :roll: no cóż, znowu różna interpretacja :lol:



wg mnie, każdy leczy się tam, gdzie chce i za ile chce. a coś przereklamowanego [tak jak teraz Medicover - widzę, że wg Ciebie jest cacy i w ogóle the best - "super" reklamę zrobiłeś powyżej] jest dla mnie czymś kiepskim. inaczej nie trzeba byłoby tego zachwalać non stop.
a może masz udziały w tej firmie? 8-)
**Nunca Diga Nunca**
http://aktiv-med.pl :good:

Elżbieta
Posty: 58
Rejestracja: 2007-11-20, 19:17

Postautor: Elżbieta » 2011-07-13, 23:26

Zbynio pisze:Nie bardzo chyba rozumiesz, więc powtórzę:


W przeciwieństwie do Ciebie rozumiem, bo umiem czytać ze zrozumieniem, jak widać nie każdy to potrafi, wszyscy Ci piszą, że wybór kliniki to jego sprawa i wybór leczenia również, a Ty dalej przekonujesz wszystkich do tej jednej jedynej kliniki i do wyboru jednego słusznego leczenia.

ania.m pisze:wg mnie, każdy leczy się tam, gdzie chce i za ile chce.


Dzięki Aniu, ale niestety niektórym to nawet gdybyś chciała oliwą nalać to do głowy to i tak nie pojmą. :1:

Bartek
Posty: 7
Rejestracja: 2010-06-23, 10:08
Lokalizacja: Białystok

Postautor: Bartek » 2011-07-25, 20:30

Siemka :-( Słuchajcie , tak czytam to forum i informacje na temat wszystkich tych klinik i mam takie pytanie... czy słyszeliście o chociaż jednej osobie która miała zabieg w Katowicach a potem poprawkę w Medicover i czy tej osobie się poprawiło po tym drugim zabiegu?Czy żyła po poprawce się już nie zapadła?

Teraz krótka historia mojej styczności z Euromedic.
Opiszę całą prawdę jak było a niech każdy z was wyciągnie wnioski i wyrobi sobie zdanie.Dodam jeszcze tylko, że jestem bardzo wdzieczny i zawsze już będę za miłą obsługę i cały personel który towarzyszył mi podczas pobytu w szpitalu w Katowicach(poprawiło się kilka spraw)
Więc tak, pierwszy zabieg miałem w Katowicach w marcu,czułem się po nim naprawdę fajnie, w domu robiłem nawet kilka samodzielnych kroków a przypomnę że jeżdżę na wózku od kilku lat.Później było już tylko gorzej...
Poczułem któregoś dnia ok po miesiącu od pierwszego zabiegu, że moja żyła się zapadła wszystko co poprawiło się po pierwszym ``uwolnieniu`` nie cofnęło się ale na pewnym etapie postępy poprostu się zatrzymały. Nie mogłem ruszyć dalej,nie mogłem zrobić już kilku kroków.Wróciłem na wózek.Umówiłem się na badanie żył w Katowicach i okazało się że miałem rację.Lekarz powiedział mi że jedyne co mogą zrobić to poprawkę zabiegu że nie ma gwarancji na poprawę ale szansa jest.Drugi zabieg nie przyniósł żadnych rezultatów.ZERO.Po zabiegu pytałem lekarza jak poszło itd a on mi na to że:ma pan tak cienkie żyłki że nawet stent tu nie pomożę.Tu nic nie da się zrobić.
(Nie mam o to pretensji - mam taką żyłę i tyle trudno, ale dlaczego on nie powiedział mi o tym przed drugim zabiegiem który kosztował mnie 6 tysięcy?)
To było nie fair.I jeszcze jak by tego było mało lekarz chciał mnie umówić po zabiegu za jakiś miesiąc na venobrafię oczywiście płatną. Odmówiłem.
Teraz mam wielkiego doła nie wiem już co robić.Czuję się beznadziejnie,słabo się ruszam, nawet na wózku ciężko mi siedzieć.Do szpitala mnie nie chcą przyjąć bo nie mam rzutu.Może ktoś z was ma coś na polepszenie samopoczucia?Może jakieś ćwiczenia w domu?Cokolwiek będę wdzięczny za wszystkie wskazówki.
Ps proszę o odpowiedź na moje pytanie na początku wiadomości:-)
pokonamy SM :)

koczi230
Posty: 1808
Rejestracja: 2009-08-04, 21:57
Lokalizacja: Lublin

Postautor: koczi230 » 2011-07-25, 21:40

Bartku.
Dzięki za przedstawienie Swojego stanu zdrowia jak i odczuć po zabiegach
Wiadomości przydadzą się w podjęciu decyzji o poddaniu się zabiegowi
;-)

amilo
Posty: 40
Rejestracja: 2010-01-15, 21:44
Lokalizacja: Rybnik
Kontaktowanie:

Postautor: amilo » 2011-07-27, 00:39

Witaj Bartku.
Jestem też po dwóch zabiegach i po chwilowej poprawie dwa razy nastąpił powrót do poprzedniego samopoczucia.
Po roku od stentowania przepływy ponoć nie są najgorsze (tak wykazały trzy kolejne Dopplery, ale stan mój jest coraz gorszy).
Od pewnego czasu zauważyłem, że wyraźnie poprawia mi się po leżeniu z podwyższeniem nóg - naprzemian z podniesieniem tułowia (głowy) nawet po kilku powtórkach (przez parę minut).
Jak sięgam pamięcią zawsze poszukiwałem pozycji horyzontalnej przed zachorowaniem. Kładłem się na podłodze, usuwałem grubsze poduszki z mojego łóżka nieświadom, że może związane to być z przepływami krwi przez mózg.
Lekarz prowadzący mnie w Euromedic, na te obecne odczucia powiedział mi, że niektórzy z pacjentów tak mają, a niektórzy wręcz odwrotnie gorzej czują się w pozycji leżącej.
Teraz wręcz jako normę przyjmuję położenie się kilkukrotne w ciągu dnia nawet na krótko, jeśli za długo to efekt jakby mniejszy.
Pozdrawiam.


Wróć do „CCSVI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 299 gości