Teoretyczna przyczyna SM (MS) - C.C.S.V.I.

Dla osób, które interesują się metodą leczenia niewydolności żył szyjnych.

Moderator: Beata:)

kalokagatia
Posty: 26
Rejestracja: 2010-07-10, 09:07
Lokalizacja: wielkopolska

Postautor: kalokagatia » 2010-07-13, 16:01

;-) Dzieki; u mnie tez tak było, pierwszy dzień totalny out, a przez następne zauważyłam brak sinych stóp choć jeszcze czerwone i mogę pić gorące herbaty w ciągu dnia!
Tak było pierwsze 10 dni,później pogorszenie na 3-4 dni i dzisiaj już stan z przed pogorszenia, ale fakt nie wiem czy infekcja czy naturalny cykl po zabiegu.

Nie ukrywam,że boję sie trochę, że ten balonik nie spełni swojej roli i jak mam zastoje w polepszeniu, nasuwa sie pytanie czy działa :roll:

I tak pomyslałam, że zrobie sobie USG u siebie w mieście na dniach,bo kontrola dopiero za jakieś 3 m-ce.
:-D Z pozdrowieniami :mrgreen:
kalokagatia

kalokagatia
Posty: 26
Rejestracja: 2010-07-10, 09:07
Lokalizacja: wielkopolska

Postautor: kalokagatia » 2010-07-14, 08:22

Dopiero teraz zobaczyłam wiadomość od amilo :-P No właśnie chce iść na to USG u siebie tylko słyszałam,że nie każdy radiolog umie odczytać przepływ z żył ale może będzie dobrze :6: A Ty jesteś po czy przed zabiegiem??? POzdrawiam
kalokagatia

mareksl
Posty: 56
Rejestracja: 2009-12-26, 21:39
Lokalizacja: Gniezno

Postautor: mareksl » 2010-07-14, 14:44

czesc ... daje znac, ze zyje i pamietam o tym forum ... w koncu to z netu ostatniej zimy czerpalem info do mojego zabiegu 1.marca /stentowanie zyly lewej, balonikowanie prawej/

technicznie nie umiem juz updatowac mojej ankiety ... napisze tu: ze mna nic lepiej - gorzej chodze po chacie, mecze sie szybciej, zawroty wieksze, mniej ostro widze, gorzej znosze ciepło, a odretwienie /konczyny, dolne partie brzucha i plecow/ oraz poranne zaburzenia erekcji - nadal trwaja ... wystarczy :( ... ot, mój postepujacy sm rzadzi i dzieli ...

co robie ze soba? ... nic ... beznadziejna rezygnacja ... neurolodzy doradzaja mi solumedrol w szpitalu i rehabilitacje ... nigdzie nie pojde ... rehabilitacji 'rodzinnej' mam od lat dosyc /staram sie kustykac po domu i robic przy sobie i opiece nad kątami sam/ ... taka juz ta moja filozofia ... otoczenie tez bezradne

tylko szkoda, ze mieszkanko mam za ciasne, by moim wozkiem elektr. podjechac tu i tam ... ech, az odechciewa sie zyc :-(

pozdrawiam i trzymam kciuki za dobra forme innych kompanów losu po zabiegu :-)

Awatar użytkownika
renia1286
Posty: 14352
Rejestracja: 2009-06-20, 09:28
Wiek: 59
Lokalizacja: Warmia

Postautor: renia1286 » 2010-07-14, 15:17

Marku, przykro mi bardzo, że nie czujesz żadnej poprawy.
Ja za Ciebie i siebie [też mam postępujący SM ], wierzę że będzie lepiej, tylko trzeba dużo więcej czasu, niż u innych-niestety. Jestem zdecydowana na zabieg, nie oczekuję
cudu, zatrzymanie choroby było by dla mnie satysfakcją. Ja myślę, że w zaawansowanym stadium choroby musi minąć ok pół roku, żeby odczuć poprawę.
To jest , tylko moje zdanie a wiara, że zabieg Ci [nam ] pomoże mnie nie opuszcza.
Trzymaj się , po każdej burzy wychodzi słońce :-)
Nie potrzebuję skrzydeł by latać, potrzebuję ludzi, dzięki którym nie upadnę.

quba
Posty: 454
Rejestracja: 2008-04-30, 13:04
Lokalizacja: hm

Postautor: quba » 2010-07-14, 15:45

mareksl pisze:technicznie nie umiem juz updatowac mojej ankiety ...


niestety, założycielka forum z dziwnych powodów odebrała nam tę możliwość.

nie jest to wporządku wobec forumowiczów, każdy z nas powinien mieć prawo w każdym czasie wykasować/ zedytować swoje posty, szczególnie, że dotyczą tak delikatnej materii jak choroba.

do tego niemożliwia prowadzenie ankiety ze stratą dla zainteresowanych zabiegiem udrażniania.

szkoda.

Krysiolek
Posty: 77
Rejestracja: 2010-01-11, 18:15
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Postautor: Krysiolek » 2010-07-14, 17:16

Mareksl z tego co mi wiadomo z Twojej ankiety, miałeś-zrobione-balonikowanie w lewej żyle a w prawej stenta i nie pojechałeś na wizytę kontrolną. Dlaczego to piszę? Będąc na zabiegu w Katowicach, była ze mną kobieta na wózku, która miała robioną powtórkę zabiegu po 2 miesiącach od balonikowania, teraz ma włożone dwa stenty. Być może u Ciebie zapadła sie ta żyła balonikowana i wymaga to powtórki.
Życzę zdrówka i nie rezygnuj z walki o lepsze samopoczucie, zastanów sie nad tym co napisałam :-)

Iffonka
Posty: 2251
Rejestracja: 2008-06-30, 09:39
Lokalizacja: Ozimek
Kontaktowanie:

Postautor: Iffonka » 2010-07-15, 13:23

quba pisze:niestety, założycielka forum z dziwnych powodów odebrała nam tę możliwość.


niestety spowodowali to sami forumowicze, obrażając siebie wzajemnie, a potem zmieniając posty. To jest jedyny temat, w którym ograniczona możliwość edytowania postów sprawia mały problem, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ankietę wypełnić drugi, czy trzeci raz, zaznaczając ile czasu upłynęło od zabiegu, kogo to interesuje na pewni poradzi sobie z uporządkowaniem informacji.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-07-15, 13:47

W niedługim czasie sprawa ankiety zostanie rozwiązana i każdy z pewnością

Iffonka pisze:poradzi sobie z uporządkowaniem informacji.


Temat edycji jest sprawą zamkniętą.
Obrazek

Rem
Posty: 1629
Rejestracja: 2008-08-05, 11:21
Lokalizacja: PL

Postautor: Rem » 2010-07-15, 14:27

quba pisze: nie jest to wporządku wobec forumowiczów, każdy z nas powinien mieć prawo w każdym czasie wykasować/ zedytować swoje posty


I tu się niestety mylisz. Nie powinno się poprawiać już wysłanych postów bo to byłoby właśnie nie w porządku, gdyż powstałby wielki zamęt jak już miało to miejsce na tym forum dzięki niesfornym forumowiczom o czym powiedziała Iffonka.

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2010-07-17, 12:19

dziś na onecie jest taki artykuł: stwardnienie rozsiane leczone balonem.
o to link:
http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzi ... index.html

bialykit
Posty: 5
Rejestracja: 2010-03-15, 13:28
Lokalizacja: warm-mazur

Postautor: bialykit » 2010-07-25, 10:13

Witam :) czytam forum i nigdzie nie spotkałem się z tematem leków poprawiających elastyczność żył, np. diosminex. Co o tym sądzicie?

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2010-07-25, 10:24

bialykit raczej takiego tematu tu nie ma, ale niedługo szykuje mi się wizyta kontrolna, mogę zapytać doktora prowadzącego co sądzi o tym leku, czy należałoby stosować? Dam oczywiście znać na forum jaka była odpowiedź.

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2010-08-03, 12:45

dziś rano dostałem telefon, na szybko załatwiałem lekarz rodzinnego żeby mieć skierowanie i tabletki. W piątek mam zabieg :-)

zibide
Posty: 53
Rejestracja: 2009-03-27, 12:52
Lokalizacja: radom

Postautor: zibide » 2010-08-03, 13:21

Zycze poprawy po zabiegu,u mnie prawie po miesicu po ,0 poprawy,ale czekam..

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2010-08-03, 13:24

David, również życzę, aby Tobie się udało. Nie wiem, jak mocno są u Ciebie zaawansowane zmiany neurologiczne, ale mam nadzieję, że będzie poprawa.
Obrazek


Wróć do „CCSVI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 118 gości