[CCSVI] Osoby po zabiegu - pogorszenie (?)

Dla osób, które interesują się metodą leczenia niewydolności żył szyjnych.

Moderator: Beata:)

kalokagatia
Posty: 26
Rejestracja: 2010-07-10, 09:07
Lokalizacja: wielkopolska

Postautor: kalokagatia » 2011-01-13, 18:39

Grzegorz76 nie wiem przy której żyle bo nawet już nie kojarzę w której miała te 2 stenty. Od tamtej pory nawet nie zadzwoniłam do jej rodziców bo się boję; mogę tylko się domyślać co przezywają. Pamiętam jak byli zaangażowani w jej poprawę, w ktorą wierzyli. Jej mama nawet myślała, że po pół roku będzie chodzić, bo na wózku była.
kalokagatia

Marff
Posty: 13
Rejestracja: 2009-12-21, 12:55
Lokalizacja: Polska

Postautor: Marff » 2011-01-14, 19:24

kalokagatia pisze:Czy ktoś wie ile osob zmarło w Polsce po zabiegu CCSVI ?
Wiem tylko o jednym zgonie teraz w grudniu chyba 18.12 ... Miała 26 lat i nie wiem co było bezpośrednią przyczyną ... Miała 2 stenty w jednej żyle ... Czy wiecie coś więcej?
To powinno być zbadane :-(


W Euromedice raczej nie prowadza takich statystyk. Bo niby skąd mają wiedzieć ile osób umarło np z powodu zakrzepu. Procedura wygląda tak że się płaci ->ma zabieg-> następnego dnia do domu. Jeśli ktokolwiek umrze to i tak nikt o tym nie będzie wiedział.

David
Posty: 6732
Rejestracja: 2009-07-16, 19:29
Lokalizacja: Śląsk :-)

Postautor: David » 2011-06-04, 22:19

zabieg miałem w sierpniu, badanie kontrolne było 11maja. od jakiegoś czasu czuję się gorzej, mam częste bule głowy i jeszcze do tego dochodzą zawroty itp itd :evil: teraz czekam czy będę miał rezonans i jak coś to jeszcze może dojdzie Solu...

miKaKa
Posty: 246
Rejestracja: 2009-03-17, 11:01
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: miKaKa » 2011-06-05, 11:10

Przykro mi David, ze czujesz sie gorzej.Mam nadzieje ze to tylko chwilowe. Być może ta pogoda zlewpływa na Ciebie. Trzymam kciuki zeby jak najszybciej sie poprawiło :588:

mareksl
Posty: 56
Rejestracja: 2009-12-26, 21:39
Lokalizacja: Gniezno

Postautor: mareksl » 2011-06-10, 15:00

cześć ... dawno nie odzywałem sie ... zabieg miałem 1.03 ub.roku ... nie odczuwam żadnej poprawy ... stale jestem zmęczony, a objawy pojawiają się nawet nowe ... wiosna wokoło, a ja w chacie ... od lata ub.r. walczę z częstomoczem dziennym /biorę Ditropan/ ... a żona ma już dość wiecznych drgawek moich w nocy i chce kupić osobną leżankę/sofkę dla siebie ! ... katastrofa ze mną ... ale psychicznie jeszcze się trzymam, bo mam Charakter ... pozdrawiam

slackware
Posty: 466
Rejestracja: 2008-08-20, 22:25
Lokalizacja: ???

Postautor: slackware » 2011-06-10, 20:04

Trzymaj się...

Zywienie Optyma
Posty: 13
Rejestracja: 2011-02-11, 03:15
Lokalizacja: caly swiat

Postautor: Zywienie Optyma » 2011-06-19, 22:09

Ja mialam MS i wyleczylam sie stosujac zywienie optymalne. Badania potwierdzaja to.

Na Naszej Klasie powstalo konto poswiecone temu tematowi.

Rozszerzenie zyl i chwilowe polepszenie swiadczy o tym, ze jednak zywienie ma ogromny wplyw na chorobe. Krew przez moment zasila mozg lepiej i tylko przez moment. Jezeli nie zaczniemy odzywiac sie lepiej to nigdy nie usuniemy przyczyny tej choroby (zlego odzywiania) i samej choroby.
ZO

aura
Posty: 1185
Rejestracja: 2008-01-11, 05:35
Lokalizacja: Koszalinskie
Kontaktowanie:

Postautor: aura » 2011-06-20, 11:01

Zywienie Optyma pisze:Ja mialam MS i wyleczylam sie stosujac zywienie optymalne. Badania potwierdzaja to.

Na Naszej Klasie powstalo konto poswiecone temu tematowi.

Rozszerzenie zyl i chwilowe polepszenie swiadczy o tym, ze jednak zywienie ma ogromny wplyw na chorobe. Krew przez moment zasila mozg lepiej i tylko przez moment. Jezeli nie zaczniemy odzywiac sie lepiej to nigdy nie usuniemy przyczyny tej choroby (zlego odzywiania) i samej choroby.


Szczerze mówiąc uwierzę jak zobaczę wyniki przed i wyniki po

Bo jak tak to jest lekarstwo na SM ???

Wiem ze dieta pomaga w samopoczuciu ale żeby leczylo SM ????

Jestem niedowiarkiem !!!!!
Proszę pomóc mi normalnie widziec,normalnie funkcjonować i psychicznie i fizycznie przy moich skromnych dochodach rentowych !!!
Głównym źródłem cierpienia są wspomnienia. - Sigmund Frend

Zywienie Optyma
Posty: 13
Rejestracja: 2011-02-11, 03:15
Lokalizacja: caly swiat

Postautor: Zywienie Optyma » 2011-06-20, 19:36

Nie ma lekarstwa.

Prawidlowe odzywianie i usuniecie przyczyny choroby to nie lekarstwo.
Jezeli jest choroba to jest jej przyczyna.
Wszystko w zyciu jest logiczne, ZO oparte jest na biochemii, kto ja zna to zrozumie.

Bardzo dawno temu ludzie znali przyczyne chorob:
Herodot - Grek, dowiedział się od kapłanów Egipskich, że od pokarmu ,który się spożywa powstają wszystkie choroby.

*Prof. Aleksandrowicz "Zdrowie jest zbyt cenne, żeby je powierzać tylko lekarzom".
"Nie ma nieuleczalnych chorób, jest tylko zbyt mało wiedzy".

W tej chwili ta wiedza jest dostępna dla każdego.
Kazdy moze sie przekonac i z niej skorzystac.
Majac SM czlowiek czuje sie jakby ciezki lancuch oplatal cialo, nie mozna sie ruszac. Odzywiajac sie poprawnie ten lancuch staje sie lzejszy i lzejszy ,az pewnego dnia spada.
Piekne uczucie, ale widze ze nie kazdy z tej wiedzy skorzysta.

Uwazalam, ze kazdy powinien wiedziec, a co kazdy zrobi to juz nie zalezy odemnie.

slackware
Posty: 466
Rejestracja: 2008-08-20, 22:25
Lokalizacja: ???

Postautor: slackware » 2011-06-20, 20:21

Zatem podziel się tą wiedzą... bo rozumiem że ją posiadasz.

Zywienie Optyma
Posty: 13
Rejestracja: 2011-02-11, 03:15
Lokalizacja: caly swiat

Postautor: Zywienie Optyma » 2011-06-20, 20:34

ZO zostalo zastosowane przez dr.Kwasniewskiego 45 lat temu i pisze:
" Obecnie już wiadomo, że stwardnienie rozsiane jest jedną z chorób z autoagresji, a te są spowodowane określonym niekorzystnym odżywianiem. Interferony powodują często groźne powikłania, nie pomagają, bo pomóc nie mogą. Obserwowano niewielkie różnice w postępie choroby na korzyść chorych leczonych betaferonem:
„należy podkreślić, że różnice między interferonem beta a placebo nie są duże” (Leki współczesnej terapii 1999r. str. 345).
Producenci leków, zwłaszcza tych drogich, często zatrudniają uczonych którzy starają się udowodnić, że te leki są lepsze w skutkach niż placebo i często udaje im się to wykazać.

Leczeniem przyczynowym chorych na stwardnienie rozsiane, najtańszym i najbardziej skutecznym jest Żywienie Optymalne wspomagane prądami selektywnymi.
W Akademii Zdrowia „Arkadia” w latach 1987-89 leczyłem w ten sposób 212 chorych na stwardnienie rozsiane chorujących średnio 12,1 lat (od 1do 32 lat). U wszystkich chorych wystąpiła poprawa, czasem wybitna np. siła mięśni kończyn dolnych wzrastała u tych którzy jeszcze chodzili w okresie 12 dni o średnio 68% (od 20 do 180%)'"

Nalezy zastosowac jeden z jadlospisow umieszczonych na Naszej Klasie "Zywienie Optymalne przeczytaj, naucz sie, zastosuj bo warto"

Poczytac strone internetowa dr.Kwasniewskiego, strone Optymalni Poznan - "Biochemia w pigulce"
Ponad 4 miliony Polakow korzystaja z dobrodziejstw ZO.
Powodzenia dla tych ktorzy chca zmienic swoje zycie.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-06-20, 21:16

Myślę, że rozsądnie będzie kontynuować ten temat >> TUTAJ <<
Obrazek

aura
Posty: 1185
Rejestracja: 2008-01-11, 05:35
Lokalizacja: Koszalinskie
Kontaktowanie:

Postautor: aura » 2011-06-20, 22:26

Tuja a można przenieść watki niektóre oczywiście tam? Temat mnie bardzo interesuje
Głównym źródłem cierpienia są wspomnienia. - Sigmund Frend

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-06-20, 22:40

W tym skrypcie nie ma możliwości przeniesienia postu/ postów do innego, istniejącego już tematu.Ten, kto go napisał może ewentualnie skopiować i wkleić do właściwego. Jeżeli zrobię to ja, to będzie wówczas mój wpis, a nie użytkownika, który go napisał. Żeby przenieść posty musiałabym założyć nowy temat.
aura pisze:Temat mnie bardzo interesuje

To napisz tam post, a temat będzie kontynuowany, bo zapewne ktoś odpowie ;-)
Obrazek

aura
Posty: 1185
Rejestracja: 2008-01-11, 05:35
Lokalizacja: Koszalinskie
Kontaktowanie:

Postautor: aura » 2011-06-20, 23:30

ok poszukam jakis poprzedni i skopiuję
Głównym źródłem cierpienia są wspomnienia. - Sigmund Frend


Wróć do „CCSVI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości