Rozmowa z Ryszardem Wiercińskim

Dla osób, które interesują się metodą leczenia niewydolności żył szyjnych.

Moderator: Beata:)

Jaga2013
Posty: 55
Rejestracja: 2013-01-31, 21:55
Lokalizacja: Katowice

Rozmowa z Ryszardem Wiercińskim

Postautor: Jaga2013 » 2013-02-27, 11:53

Jakiś czas temu obejrzałam ten film. Teraz obejrzałam go ponownie i zastanawia mnie jakie macie zdanie o tym co on mówi, o metodach leczenia SM i przyczynie SM jako o źle działającym układzie krwionośnym a nie neurologicznym.
Czy ten pan mówi prawdę czy nie?

Halina
Posty: 2372
Rejestracja: 2009-01-06, 11:51
Lokalizacja: śląskie
Kontaktowanie:

Postautor: Halina » 2013-02-27, 13:32

Myślę,że ma sporo racji, ale sprawa jest bardziej skomplikowana i nie u wszystkich sprowadza się do wadliwych żył w obrębie czaszki i kręgosłupa. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wśród operowanych osób są przypadki kiedy zabiegi nie przyniosły żadnych efektów, są osoby u których poprawa stanu zdrowia się utrzymuje i takie, u których po jakimś czasie wszystkie objawy wróciły. Krótko mówiąc - wszystko trzeba dokładnie jeszcze raz przemyśleć

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-02-27, 19:31

Gdzieś się zetknęłam z opinią (acz nie oznacza to, że ją podzielam), że SM=niedrożne żyły w obrębie czaszki i kręgosłupa a jeśli te żyły są drożne to oznacza, że choroba to na pewno nie jest SM.
Zetknęłam się też z ludźmi, którym po zabiegu na krótko się poprawiło a potem wróciło do stanu poprzedniego.
Więc jednak póki co operować się nie zamierzam. Choć może mi kiedyś odbije i zbadam sobie te żyły, czy są drożne czy nie.


Wróć do „CCSVI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości