Co z tym CCSVI?

Dla osób, które interesują się metodą leczenia niewydolności żył szyjnych.

Moderator: Beata:)

niezniszczalny
Posty: 16
Rejestracja: 2015-09-27, 17:04

Co z tym CCSVI?

Postautor: niezniszczalny » 2015-09-27, 17:24

Miałem kilkuletnią przerwę od zainteresowania SM i w związku z tym czy moglibyście mi mniej więcej nakreślić na jakim etapie jest CCSVI, szczególnie u nas w Polsce? Widzę, że nie ma prawie w ogóle nowych wpisów pacjentow poddanych zabiegowi, a pamiętam, że wcześniej był wielki boom na CCSVI. Czy coś się zmieniło? Okazało się, że jednak nietrafiona ta teoria?

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Co z tym CCSVI?

Postautor: Beata:) » 2015-09-27, 21:02

niezniszczalny pisze:Source of the post wcześniej był wielki boom na CCSVI.

Był, jakiś czas temu, dłuższy czas.
niezniszczalny pisze:Source of the post Okazało się, że jednak nietrafiona ta teoria?

Teoria jak każda inna. Była, a resztę można poczytać na Forum i wysnuć własne wnioski.
Pozdrawiam :)
Obrazek

kamilakonieczna
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-09, 10:13

Co z tym CCSVI?

Postautor: kamilakonieczna » 2016-10-20, 22:06

Temu tematowi poświęcone jest osobne forum (inne niż to) ale nie będę się narażała i wstawiała konkurencyjnego linka :) chyba, że admin pozwoli. W każdym razie, jak każda metoda znajdzie przeciwników i zwolenników.
Immunomodulin od (8.11.2016) :serce:

kujawek
Posty: 2
Rejestracja: 2016-10-17, 20:57

Co z tym CCSVI?

Postautor: kujawek » 2016-10-25, 20:48

Ja wiem, o którym forum piszesz, ale w pewnym momencie tamto forum zaczęło brzmieć dość sekciarsko i schizofrenicznie. Dziwi mnie, źe już nikt nie opisuje swoich przypadków tutaj, na forum SM, mimo iż SMki ciągle robią sobie poszerzanie żył.


Wróć do „CCSVI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości