Flawonoidy

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

exelus
Posty: 1
Rejestracja: 2010-02-23, 23:39
Lokalizacja: Wąsowo

Flawonoidy

Postautor: exelus » 2010-02-23, 23:57

Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z was próbował zastosować dietę z flawonoidami. Jestem ciekawy jakie przynosi to efekty, ponieważ ostatnio dowiedziałem się o takim cudownym suplemencie diety zrobionym z warzyw i owoców, który pomaga różnym ludziom w równych schorzeniach. Ciekawi mnie czy w przypadku stwardnienia rozsianego ten preparat daje rade.

proszę o opinie.

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-03-12, 13:29

exelus jestem ciekawa czy brałeś flawonoidy i oczywiście jakie były efekty?

Wczoraj dostałam 2 słoiczki tych suplementów. Wiem, że branie nie zaszkodzi, bo to "zbiór" witamin.

Składniki:
* czarna jagoda,
* czarna porzeczka,
* czarny bez,
* ciemne winogrono,
* burak ćwikłowy,
* rokitnik pospolity,
* żeń-szeń,

Tak to wygląda: :arrow:

Obrazek

Mam brać 3x dziennie 20 min przed posiłkiem. W smaku i wyglądzie przypomina dżemik. :-)
Podobno stawia ludzi na nogi już po miesiącu. ;-) Jestem ciekawa efektów, bo ja podchodzę do tego typu suplementów z lekkim przymrużeniem oka. ;-) Jednak mam te słoiczki i nie chcę, by się zmarnowały. Na wiosnę dobrze się też wzmocnić. :-)

A może ktoś coś słyszał na ten temat lub brał te suplementy?...

kujaw
Posty: 141
Rejestracja: 2010-05-29, 20:04

Postautor: kujaw » 2011-03-13, 22:59

a nie lepiej zjeść po prostu kilo jagód :?:

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-03-14, 06:20

Pewno, że lepiej zjeść kilo buraków, jeżyn, porzeczek... :-D
Nie ma to jak owoce i w dodatku świeże, leśne jeszcze samemu nazrywane . 8-)

Warto jednak sobie poczytać: :arrow: http://stwardnieniesmrozsiane.ok1.pl/vi ... flawonoidy
Szczególnie to co podał Rob.

przytulia
Posty: 2780
Rejestracja: 2007-08-16, 13:59
Lokalizacja: wiecie skąd

Postautor: przytulia » 2011-03-16, 08:49

Taki słoiczek dżemu bioflawonoidowego kosztuje 135 zł.
Ile za to można kupić owoców w Ekologicznym sklepie?
Może i nie wiadomo, czy te owoce są ekologiczne, ale czy wiadomo jak robiony i z czego jest dżem.
Jeśli juz , to kupiłabym tabletki w aptece. Dla przykładu cenowego
http://www.suplementy-online.eu/details-29.html
http://www.aptekazielarska.pl/p6648-Bio ... letek.html

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-03-16, 09:19

ewa m pisze:Taki słoiczek dżemu bioflawonoidowego kosztuje 135 zł.


To fakt kosztuje tyle... :lol: Szok. :shock:
Podobno ma zdziałać cuda. ;-)

Do dżemiku się już przyzwyczaiłam, podobno za 2 tygodnie mam przejść osłabienie. Skoro jeszcze do sezonu owocowego trochę czasu to można się wzmacniać. ;-)
Tabletki z pewnością o wiele tańsze, ale odpocznie żołądek od tej chemii. :-P

PS. Moje subiektywne zdanie: nie zaszkodzi, nie pomoże, ale przecież nie wyrzucę jak już dostałam i nawet mi zasmakował ten dżemik. :lol:

Ewcia poczytam sobie ulotki flawonoidów w tabletkach.
THX. :-)

obi997
Posty: 40
Rejestracja: 2009-01-30, 23:20
Lokalizacja: Opole

Postautor: obi997 » 2011-06-13, 11:42

Jakieś spostrzeżenia po zażyciu tego "cudownego" dżemiku?

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2011-06-15, 15:20

Brak spostrzeżeń, bo ze względu na obecne leczenie (antybiotykoterapia) nie mogę spożywać "cudownego" dżemiku.

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-02-02, 01:13

O, nawet nie wiedziałam, że przy antybiotyku nie można. Musiałam widać coś przegapić, albo miałam niedostateczne informacje.
No więc ja zażywałam i po przerwie zamierzam wrócić. Nie, spektakularnych efektów nie było (no dobra, prawie żadnych nie było) ale brałam toto w ciąży, a miałam doła i ogólnie fatalnie się odżywiałam, a dzieć urodziła się z 10. I nie ważne, że zaraz potem anginę dostałam - szybko z niej wyszłam. Potem przestałam brać, bo cena, bo ta angina, bo rzut, choć niewielki też się pojawił. Ale teraz po rzucie i nijak nie chcącym się wyleczyć przeziębieniu uznałam, że może warto się tym wzmacniać... mimo wszystko. A i starszemu Dzieciu zasmakowało, ostatnio już bierze łyżeczkę od tego i na lodówkę wskazuje. Bo dzieciom, mimo, że małe, to daję. Oczywiście odpowiednio zmniejszoną dawkę. A że teraz zaziębione jesteśmy wszystkie, to odgrzebałam resztki specyfiku i zamawiam kolejne słoiczki. Od osób zażywających a nie handlujących tym specyfikiem słyszałam dobre opinie. I wygląda na to, że jeśli zaszkodzi to chyba tylko na kieszeń, więc i tak lepsze od leków na SM.
A w owoce i warzywa też inwestuję. I to niekoniecznie w ziemniaki pod postacią czipsów. I czosnek i cebulę też jemy...

Monix
Posty: 41
Rejestracja: 2013-07-02, 19:19
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Monix » 2013-07-06, 16:25

obi997 pisze:Jakieś spostrzeżenia po zażyciu tego "cudownego" dżemiku?


ja napiszę o swoich spostrzeżeniach i wrócę do swojej pracy (wiem, jestem gadułą)

Flavon biorę już chyba 3 lata, może 2. Na początku czułam się mocniejsza, a teraz wiem, że jak mi będą pobierać krew do badania, to wyniki będę mieć super. I jestem pewna, że to zasługa Flavonu.
M.

Dobro jest większe, ale zło jest głośniejsze.

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-07-07, 08:19

Gdzie można kupić ten cudowny dżemik? Czy to jest to:
http://allegro.pl/show_item.php?item=33 ... 71e1e483bb

Monix
Posty: 41
Rejestracja: 2013-07-02, 19:19
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Monix » 2013-07-07, 12:09

Tego się nie kupuje w sklepie, na allegro też bym się bała.
Sprzedają to w sprzedaży osobistej, jak kosmetyki Avonu czy Oriflame. Chyba jeszcze jest zakaz do wprowadzenia tego do aptek, ponoć aptekarze się burzą...

Znam kobietę, która ma to wystawione na półce w sklepie. I słońce na to mocno świeci, a to traci swoje właściwości. Dlatego nie kupiłabym.

Jest tego chyba 6 różnych słoiczków, są smaczne. Ktoś pytał czy nie można zjeść kilograma jagód. Pewnie można, ale w słoiczkach są różne owoce i w różnych kombinacjach. Ja jem co 2 godziny łyżeczkę Flavonu, obecnie korzystam z 4 różnych po 2 razy dziennie. Na początku trudno było się do tego przyzwyczaić, ale dało się. Jak będziesz potrzebować, to mogę podać Ci kontakt do osoby, która to sprzedaje i która się na tym zna.

Pozdrawiam z Wrocławia :)
M.

Dobro jest większe, ale zło jest głośniejsze.

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-07-07, 14:31

Jasne, podaj mi kontakt, choć nie demonizuj tak tego allegro. Tam sprzedawany jest produkt firmy: http://www.superflavon.pl/

Flawonoidy też znalazłam: http://www.flawonoidy.ibg.pl/flawonoidy-dla-doroslych/

Ale na allegro chyba najtaniej - 100zł. I podałam linka do allegro, czy taki flakonik dżemiku jest znany tym, co już zażywają dżemik. W drugim linku nie widzę jak wygląda dżemik, i cena znana chyba dopiero po telefonicznym porozumieniu :13:

Monix
Posty: 41
Rejestracja: 2013-07-02, 19:19
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Postautor: Monix » 2013-07-07, 15:03

masz rację, demonizuję Allegro... nie popatrzyłam na to, co przysłałaś, a wymądrzam się... Przepraszam.
Ale ja flavon biorę z takich słoiczków: http://www.google.pl/search?q=flavon&tb ... 83&bih=653

a zresztą porozmawiaj z Olą i czekam na wieści :)
Monika
M.

Dobro jest większe, ale zło jest głośniejsze.

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-07-07, 15:27

Ja też biorę flavon z tych słoiczków. I kupuję na allegro. I nie przeceniam wpływu flavonu na moje zdrowie. Owszem, mimo fatalnej diety w drugiej ciąży Młodsza urodziła się zdrowa, bo o flavonie pamiętałam. I nawet karmię tym Młode, oczywiście w odpowiednio zmniejszonych dawkach. I też im się zdarza przeziębić, jako i mnie się zdarza, i rzuty mi się zdarzają. Ale wolę kupować przez serwisy aukcyjne niż bezpośrednio, choć wiem, że oszuści się zdarzają. Tak, wiem to z autopsji.


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 245 gości