Zielony szejk - naturalne witaminy

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

elmirka
Posty: 94
Rejestracja: 2011-02-11, 08:40
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: elmirka » 2011-09-14, 09:02

Od jakiegoś czasu strasznie łapały mnie skurcze w nogi i nie mogłam sobie z tym poradzić,bo żadne tabletki nie działały.Dzisiaj piąty dzień piję zielonego szejka i o skurczach już zapomniałam.Polecam każdemu,bo to duża dawka witamin i nie tylko.Poza tym polecam osobom,które chcą pozbyć się kilku kilogramów.Jak wypijam takiego szejka na śniadanie ,to do obiadu nie chce mi się jeść.Poczytajcie sobie w internecie ile zalet ma picie takiej zieleniny.Myslę,że to lepsze niż jakaś chemia kupiona w aptece.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2011-09-14, 09:29

elmirka pisze:.Jak wypijam takiego szejka na śniadanie ,to do obiadu nie chce mi się jeść.

Elmirko wiem, internet, ale jednak Twoje spostrzeżenia są bardziej wiarygodne. Napisz więc może jakiś przykładowy przepis na taką mieszankę.
Pozdrawiam serdecznie.

Ps. Oddzieliłam Twój post od tematu magnezu i jego suplementacji w SM ;-)
Obrazek

miKaKa
Posty: 246
Rejestracja: 2009-03-17, 11:01
Lokalizacja: lubelskie

Postautor: miKaKa » 2011-09-14, 15:53

Ja pije soki ze świerzo wiciśnietych warzyw i owoców - burak, marchew, jabłko, seler to podstawa a reszta sie zmienia np. ananas, brzoskwinie, śliwki itd. Dzisiaj dodałam rzepę ale to był błąd bo tego nie dało sie wypic kiedys dodałam natkę selera i tez było okropne. Po tych sokach(tak mi sie wydaje że to po tym) przytyłam 8kg w rok ale mnie to nie przeraza bo byłam chuda a teraz wage mam ok. Moze akurat koktajle działaja na odchudzanie. :-)

elmirka
Posty: 94
Rejestracja: 2011-02-11, 08:40
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: elmirka » 2011-09-14, 19:47

Na zielone szejki przez te kilka dni mieszałam nać z selera,pietruszki,pora,sałatę.Do tego dodawałam jabłko,śliwkę,pomarańczę,nektarynkę,banana,ogórka pomidora,winogrono-jednak nie wszystko na raz,tylko każdego dnia inną mieszankę,żeby smakowało.Do tego jakieś nasiona,kiełki,albo orzechy.Na kolejne dni mam już brokuł,jarmuż i kapustę pekińska oraz kiełki ciecierzycy.Trzeba dodawać owoce,żeby uzyskać dobry smak wedle uznania.Mi np.bardzo smakuje z selerem,trzeba tylko dobrać odpowiednio składniki.Dodaję tez troszkę wody,żeby była odpowiednia konsystencja.
Możliwości jest sporo więc można kombinować,bo ważne jest,aby nie mieszać ciągle takich samych składników tylko je zmieniać.
Do tego zaczęłam jeszcze gotować na parze.Zobaczymy jaki będzie efekt.
Mam nadzieję,że chociaż jednej osobie zasmakuje i będzie zadowolona z picia szejków witaminowych.


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości