Mumio rewelacyjnie skuteczne

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

Anna1965
Posty: 1
Rejestracja: 2011-10-04, 08:56
Lokalizacja: Warszawa

Mumio rewelacyjnie skuteczne

Postautor: Anna1965 » 2011-10-04, 09:05

Polecam kurację z mumio. Podaję Wam opis tego specyfiku:
Mumio - Pradawny tajemniczy środek leczniczy na wiele chorób

Ta zagadkowa substancja jest uważana i ceniona od wieków, za swoje wspaniałe właściwości lecznicze.
Posiada unikalny skład chemiczny; witaminy z grupy B, olejki eteryczne, sterydy, kwas hipurowy i benzoesowy, oraz ponad 50 mikroelementów; chrom, krzem, glin, żelazo, magnez, sód, fosfor, bar, wapń, potas, srebro, miedź, cynk, tytan, ołów, nikiel, bizmut, cynę, siarkę, wanad, beryl, mangan. .etc
Tubylcy nazywa mumio "Krwią Gór" lub "Łzami Gór".
Ponieważ występuje tylko w kilku miejscach, jest bardzo trudno ją zlokalizować, od wieków miejsca jej zbiorów są ściśle strzeżoną tajemnicą. Przez wiele lat, eksport mumio z Rosji był zabroniony, mumio było i jest uważane za narodowy skarb.
Ta rosyjska broń przeciw chorobom, nie ma sobie równej. Mumio w Rosji zostało dokładnie przebadane i oficjalnie licencjonowane do użycia medycznego. Jest ono tam bardzo znanym i szeroko stosowanym środkiem leczniczym wielu schorzeń.
My oferujemy naturalne oczyszczone oryginalne Mumio z Rosji i Kirgizji w płynie, dokładnie takie samo, które używane jest na dalekim wschodzie od wieków.
Przy:
chorobach nowotworowych, w tym także:
•białaczka,
•rak kości, kręgosłupa, osteoporoza,
•rak macicy, rak prostaty,
•rak przewodu pokarmowego,
•rak płuc i piersi,
•rak węzłów chłonnych (limfatycznych) i tarczycy.
Inne zastosowania :
•wrzodach przewodu pokarmowego, -wrzody żołądka i dwunastnicy,
•chorobach wątroby , nerek i trzustki.
•chorobach serca, nadciśnieniu i niedociśnieniu, żył i tętnic.
•różnych odmianach gruźlicy,
•procesach zapalnych, anginie, katarze, przewlekłych stanach zapalnych dróg oddechowych, ostre i przewlekłe bronchity, , zapalenia płuc.
•nadkwasocie i niedokwasocie żołądka,
•zapaleniu ucha środkowego i przytępionym słuchu,
•żylakach,
•cukrzycy, bólach głowy, migrenach, padaczce, półpaścu i trądziku,
•astmie,
•reumatyzmie, złamaniach kości, stanach pourazowych, dyskopatia, (przyspiesza regenerację tkanki).
•egzemie i łuszczycy,
•bezpłodności mężczyzn i kobiet,
•procesach zapalnych u kobiet, nadżerkach szyjki macicy i pochwy,
•hemoroidach,
•ropiejących ranach, poparzeniach, zainfekowanych ranach, uszkodzeniach skóry, poparzeniach, odleżyny, łojotokowe zapalenie skóry.
•do kuracji odmładzających,
Badania kliniczne i analityczne potwierdziły, że przyspiesza regenerację skóry, likwiduje podrażnienia, odbudowuje jędrność skóry oraz chroni ją przed przedwczesnym starzeniem się, wzmacnia włosy, działa korzystnie przy swędzeniu skóry głowy, pomaga w zwalczaniu łupieżu, niszczy gronkowca złocistego.

sekretmumio@gazeta.pl
http://kobiecawiedza.blogspot.com

jaszczurka
Posty: 588
Rejestracja: 2009-01-25, 00:37
Lokalizacja: chwilowo ok.Rabki

Postautor: jaszczurka » 2011-10-06, 08:21

Eeeee,a ja durna myslałam,że tu chodzi o to,że jak się zdrowo pośmieję z kabaretu Mumio,to mi będzie lepiej.

elmirka
Posty: 94
Rejestracja: 2011-02-11, 08:40
Lokalizacja: Wielkopolska

Postautor: elmirka » 2011-10-06, 09:26

Właśnie wczoraj dostałam przesyłkę z mumijo.Nie piję juz kawy i alkoholu więc myślę,że mogę zaczać kurację.Zobaczymy jaki będzie efekt.Najbardziej zaciekawiła mnie opcja,że oczyszcza,rozszerza i uelastycznia naczynia krwionośne,likwiduje skrzepy i eliminuje zatory oraz polepsza pracę mózgu i układu nerwowego.Mumijo stosuje się rozpuszczone w różnych płynach w zależnosci od dolegliwosci.
No i jest w porównaniu z innymi lekami tanie,bo opakowanie 30 tabletek kosztuje 10zł.
Jeśli ktoś już zażywał to bardzo proszę o informację o odczuciach.

Aśka
Posty: 1192
Rejestracja: 2009-12-03, 15:06
Lokalizacja: stąd

Postautor: Aśka » 2011-10-06, 11:16

elmirka, ja biorę od tygodnia Mumio(2 x dziennie rano i wieczorem,pól godzinny przed posiłkiem,rano na czczo) Na razie za krótko to zażywam, aby mówić już o efektach działania ,ale wierzę,że Mumio pozytywnie wpłynie na zdrowie.Tabletki połykam w całości popijając przegotowaną wodą.Można też te piguły rozpuszczać w małej ilości wody i wypić.
Jeśli chodzi o kawę to zbyt ją lubię ,aby odstawić(poza tym mam baaaardzo niskie ciś.)Alkohol to co innego,czytałam,że mocno koliduje z Mumio,osłabia jego działanie, więc bez żadnego żalu mogę nie pić żadnych %.

Te tabletki biorę:
http://www.agelada.pl/product.php?id_product=10

krowa
Posty: 74
Rejestracja: 2011-05-07, 13:51
Lokalizacja: wodzislaw

Postautor: krowa » 2011-10-06, 11:46

O rany, pierwsze słyszę o tym specyfiku! To się je?

Aśka
Posty: 1192
Rejestracja: 2009-12-03, 15:06
Lokalizacja: stąd

Postautor: Aśka » 2011-10-06, 11:51

nalya, to się łyka jak tabletki popijając wodą.Można też ropuścić w wodzie i wypić ten roztwór, ale nie chce mi się bawić w rozpuszczanie tego)Ja także usłyszałam niedawno o Mumio, ale postanowiłam spróbować tego suplementu,tym bardziej,że nie jest drogi.

dareczek705
Posty: 437
Rejestracja: 2011-08-01, 16:14
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Postautor: dareczek705 » 2011-10-07, 21:43

rozmawiałem dzisiaj z panią neurolog na temat mumio i mi powiedziała że ten lek należy grupy leków które nie zaszkodzą ale też nie pomogą więc leczcie się dalej tym czymś bo prawda jest taka że jeżeli ktos w coś uwierzy to szklanka wody mu pomoże jak to mówią wiara czyni cuda życzę powodzenia

Aśka
Posty: 1192
Rejestracja: 2009-12-03, 15:06
Lokalizacja: stąd

Postautor: Aśka » 2011-10-07, 22:41

dareczek705, wiadomo,że po Mumio nie będzie jakiś super efektów w postaci nagłego wyzdrowienia(zresztą po żadnym leku nie ma cudów), bo to jest suplement,uzupełnienie diety,dostarczenie organizmowi pewnych witamin i minerałów.

A wiara rzeczywiście potrafi czynić cuda :-D

dareczek705
Posty: 437
Rejestracja: 2011-08-01, 16:14
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Postautor: dareczek705 » 2011-10-08, 16:25

proponuje jeść dużo owoców to uzupełnisz witaminy i minerały mam pytanie dlaczego kupujecie mumio w internecie przecież jest w każdej aptece 30zł 60tabletek chyba apteka pewniejsza niż internet a cena chyba wychodzi na 0

Aśka
Posty: 1192
Rejestracja: 2009-12-03, 15:06
Lokalizacja: stąd

Postautor: Aśka » 2011-10-08, 17:34

Darku ja Mumio kupiłam w normalnej aptece, a wkleiłam tego linka, bo nigdzie indziej nie mogłam znaleźć w necie zdjęcia tego Mumio,w tym opakowaniu jakie biorę.

dareczek705
Posty: 437
Rejestracja: 2011-08-01, 16:14
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Postautor: dareczek705 » 2011-10-08, 20:11

i jak pomaga ? jeżeli to dobre smakowo to też sobie kupię na razie to ja myślę na kogo oddać jutro swój głos na razie wiem na kogo nie głosować na pewno będzie to ten konus ******** nie ubrażając konusów l

Wszystkich obowiązuje cisza wyborcza, nas też. Pomijam już nawet brak związku z tematem.
Ostatnio zmieniony 2011-10-08, 20:20 przez dareczek705, łącznie zmieniany 1 raz.

Aśka
Posty: 1192
Rejestracja: 2009-12-03, 15:06
Lokalizacja: stąd

Postautor: Aśka » 2011-10-09, 01:35

Na razie biorę to niewiele ponad tydzień, więc raczej za wcześnie, by mówić czy jest dobrze ;-) Na pewno nie jest gorzej :-D
A co do smaku to jest to gorzkie, ale nie o smak tu chodzi...ważne aby miało to jakiś pozytywny wpływ na zdrowie,to tylko suplement diety więc na pewno nie zaszkodzi...

dareczek705
Posty: 437
Rejestracja: 2011-08-01, 16:14
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Postautor: dareczek705 » 2011-10-09, 11:57

zapytałem czy jest ci lepiej po tych tabletkach kiedyś leżąc w szpitalu lekarz się mnie zapytał czy jest mi lepiej a ja mu odpowiedziałem że lepiej nie mówić stwierdził że nie będzie ze mną gadał i wydał polecenie takiej młodej lekarce żeby ze mną rozmawiała tak na marginesie to był ordynator zapytał jak ona to zrobiła żez nią rozmawiam normalnie a ona tylko jak już go nie było mówi tak bo ja mam podejście do ludzi a wogóle jest z niej dobry człowiek

czy ja dobrze widziałem napisałaś o 1,30 nie możesz spać czy co?
Ostatnio zmieniony 2011-10-09, 12:11 przez dareczek705, łącznie zmieniany 1 raz.

Aśka
Posty: 1192
Rejestracja: 2009-12-03, 15:06
Lokalizacja: stąd

Postautor: Aśka » 2011-10-09, 14:43

Darku,nie to,że nie mogę spać....raczej nie chcę spać ;-) W końcu jest sobota,więc można sobie dłużej posiedzieć w nocy, bo rano nie trzeba nigdzie wstawać :-D Poza tym zawsze byłam nocnym Markiem 8-)

A w ogóle to fajnie odpowiedziałeś temu lekarzowi :lol: hehehe :lol:

dareczek705
Posty: 437
Rejestracja: 2011-08-01, 16:14
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Postautor: dareczek705 » 2011-10-09, 14:57

to w w tygodniu musisz wstawać?


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 305 gości