Sok z NONI

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

lina
Posty: 327
Rejestracja: 2007-08-30, 23:14
Lokalizacja: a gdzietam
Kontaktowanie:

Postautor: lina » 2008-09-03, 00:04

Wiecie co, skończył mi się sok noni już ok 3 miesiace temu i jeszcze resztki tego zostały w butelce.
W ogóle to się zastanawiam co w tym soku jest takiego, że może stać długo po otwarciu w lodówce i nie widziałam żeby coś pleśniało.
eh :]

Waldziu
Posty: 391
Rejestracja: 2007-12-27, 13:54
Lokalizacja: Poznań
Kontaktowanie:

Postautor: Waldziu » 2008-09-03, 00:36

Pewnie ma dużo konserwantów :lol:

Wiesia
Posty: 2429
Rejestracja: 2008-05-22, 12:09
Lokalizacja: Chojnice

Postautor: Wiesia » 2008-09-03, 08:39

też tak pomyślałam.Konserwanty.
Wiesia żyj w zgodzie z sm

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2008-09-03, 21:04

lina mam pytanko gdzie kiupowałaś ten sok bo ja już widziałem trzy firmy produkujące go jedna z nich jest z Polski
Bob budowniczy zawsze da rade.

lina
Posty: 327
Rejestracja: 2007-08-30, 23:14
Lokalizacja: a gdzietam
Kontaktowanie:

Postautor: lina » 2008-09-03, 21:12

przez internet- Calivita
eh :]

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2008-09-03, 21:20

Ja kupiłem teraz w Aptece w Gdańsku bo przy okazji tam byłem i tam to trafiłem nazywa się nonivita, ale chcę jeszcze kupić ten ze strony noni i sprawdzić czy to chociaż ten sam smak. Ta butelka którą kupiłem jest 0,5 litra i kosztowała 48 PLN
Bob budowniczy zawsze da rade.

maria_xx
Posty: 776
Rejestracja: 2008-02-21, 14:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: maria_xx » 2008-09-03, 21:27

Smaku nie ma co porównywać - raczej stężenie. Cudów nie ma, jeśli cos ma kilkakrotnie niższą cenę, nie może zawierac tego samego. Tak czy inaczej - smacznego, i napisz, jakie są efekty.

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2008-09-03, 21:30

Powiem tak na uzdrowienie nie liczę ta butelka ze strony noni jest 3* droższa ale też zawiera 2* więcej soku. Kupię ja z ciekawości, uleczyć nie uleczy ale i nie zaszkodzi bo trucizny pewnie nie sprzedają jak już ją kupię i zdegustuję dam znać na pewno.
Bob budowniczy zawsze da rade.

lina
Posty: 327
Rejestracja: 2007-08-30, 23:14
Lokalizacja: a gdzietam
Kontaktowanie:

Postautor: lina » 2008-09-03, 21:31

oo a tamten Polinesian Noni kosztował ok 170 zł - 946 ml.
eh :]

zgredek
Posty: 1438
Rejestracja: 2008-08-13, 14:20
Lokalizacja: Łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: zgredek » 2008-09-03, 21:36

to jeszcze jedno Wam powiem moje drogie panie nie wiem czy sobie zdajecie sprawe jaki najdroższy znalazłem sok z Noni,a wieć jeśli jesteście gotowe toooooo ponad siedemset złotych tak to prawda tylko nie wiem za jaki pojemnik może beczkę haha
Bob budowniczy zawsze da rade.

lina
Posty: 327
Rejestracja: 2007-08-30, 23:14
Lokalizacja: a gdzietam
Kontaktowanie:

Postautor: lina » 2008-09-03, 21:40

:shock: <wielki lol> :lol:
eh :]

Casey
Posty: 1050
Rejestracja: 2008-08-29, 21:56
Lokalizacja: tutejsza

Postautor: Casey » 2008-09-05, 22:46

Słuchajcie, ja piję soczek (cha,cha) sok noni od dwóch lat.
Na początku piłam ten tańszy : patrz

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?ite ... 8424#photo

Produkują go w Lublinie, wiem gdzie (kiedyś tam mieszkałam), ale to jest nieważne.


Od roku, może dłużej piję taki sok:

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=431652121

Jest o wiele lepszy i o wiele droższy, a raczej inaczej powinnam to wytłumaczyć....
Kiedyś piłam ten lubelski i starczało mi go butelka na około dwa tygodnie, czyli na miesiąc 2 butle, ale kiedyś kosztował około 46 do 48 złotych, teraz taniej. Raczej można go kupić w każdej aptece w całej Polsce. Smakuje on jak zwykły sok winogronowo-borówkowy rozcieńczony wodą.

Teraz odkąd poszłam do pracy i mogę sobie na to pozwolić kupuję sok ten drugi produkowany w USA (niestety nigdy tam nie mieszkałam). Starcza mi na miesiąc. Kiedyś gdy dolar był drozszy kosztował ok.160 do180 złotych. Teraz kosztuje około 120 do 140 złotych. Nie wiem jak by podziałał na Was, ale na mnie on działa. Gdy zapomnę się go napić, rzadko, ale czasmi się zdarza od razu to czuję. Ja kupuję go zwykle na Allegro (w aptekach go nie ma). Z powodu tego cieplutkiego lata wiem, że powinnam pić go więcej, a piję rano na czczo pół godziny przed śniadaniem około 30 ml. Wracam od poniedziałku do pracy, więc chyba na początek zwiększę sobie dawkę. Pytałam się lekarzy neurologów (jestem pod opieką trzech) mówili, że nie wiedzą nic o tym soku, ale skoro mi pomaga to tylko trzeba się cieszyć.

A tak w ogóle przed wścibskimi koleżaneczkami w pracy się tajniaczę i nikomu nic nie mówię o swojej chorobie. To, że widać jak czasami mi się nogi trzęsą to zwalam to na sprawy bolących kolan. A tak w ogóle inny temat, ale skoro jestem blisko to napiszę.

Jak tylko poszłam do pracy, a było to dwa lata temu podczas wstawania z pozycji kucznej coś strzeliło mi w kolanie. Chodziłam do dwóch ortpedów, dawali mi różne spesyfiki, dwa razy robiłam USG kolana (pierwsze wyszło, że mam pękniętą łękotkę(!), a drugie wyszło, że nic nie mam pękniętego). Potem dostałam od ortopedy skierowanie na rezonans kolana i też NIC nie wyszło! Wkurzyłam się strasznie, bo chodzenie to był dla mnie straszny ból, wystarczyło gdzieś krzywo stanąć. Ale będąc u koleżanki jej mąż poradził mi, żebym kupiła GLUCOZAMINę (firmy OLIMP). Nie wierzyłam! brałam i po trzech tygodniach mi pomogło! Osiem miesięcy latania od ortopedy do ortopedy, a tu nagle po trzech tygodniach ból minął. Zainteresowana póżniej na co działa ta glukozamina znalazłam w necie (nie pamiętam strony), że ona ma bardzo dobre działanie na SM. Zatem łykam. I tak moja lekowa dietaka to rano przed śniadaniem - noni , przy śniadaniu dwie kapsułki glukozaminy, po jednej tabletce Sirdalud 4 i Magne B6. I czuję się dobrze.

Napisałam co wiedziałam, ale za mocno się rozpisałam, bo już późno.
Dobranoc zatem. Miłych snów
Co nas nie zabije to nas wzmocni
------------------------------------------
Ale i tak najbardziej nam do twarzy z uśmiechem!

Ula M
Posty: 90
Rejestracja: 2008-09-03, 20:46
Lokalizacja: UK

Postautor: Ula M » 2008-09-06, 18:33

Zastanawialam sie wlasnie,czy ten sok wogole dziala.O swojej chorobie wiem od niedawna(póltora miesiąca) i oczywiscie odrazu staralam sie znalezc na internecie co moze mi pomoc,jaka diete,witaminy i znalazłam duzo na temat soku z noni.oczywiscie na internecie bylo pieknie opisane jego cudowne działanie,wiec sie skusilam i go kupiłam.Cale szczescie tutaj w angli jest on sporo tanszy 10 funtów,czyli ok 40 zl na polskie za pól litra.Smakuje i pachnie okropmie.Soczek pije od miesiaca,jakiejs poprawy nie widze,ale nie trace wiary w jego cudowne działanie,przynajmniej na duchu troszke lepiej,ze sie cos dla siebie robi
Non omnis moriar...

maria_xx
Posty: 776
Rejestracja: 2008-02-21, 14:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: maria_xx » 2008-09-06, 20:24

A nie masz żadnych mozliwości 'normalnego' leczenia na miejscu? W UK, w przeciwieństwie do Polski, chorych na SM się leczy.

Ula M
Posty: 90
Rejestracja: 2008-09-03, 20:46
Lokalizacja: UK

Postautor: Ula M » 2008-09-07, 20:42

jak narazie tutejsza słuzba zdrowia jestem rozczarowana,poniewaz ja o swoim sm wiem od paru tyg(pojechalam do Polski na urlop w trakcie rzutu i odrazu zrobiono mi wszystkie badania) a tu w uk na rezonans musialam czekac miesiac,a obecnie czekam ponad 3 tyg na wyniki.W Polsce znalam je po 3 godzinach!!W Anglii zglosilam sie na pogotowie z podwojnym widzeniem a prawe oko praktycznie wogole mi sie nie poruszalo,bolala mnie glowa,oni zas po ogolnym zbadaniu,odaslali mnie do domu,nie dali zadnych lekow i kazali czekac na zawiadomienie na rezonans.Od wystapienia objawow minelo poltora miesiaca,wiec wyobrazcie jakie nieodwracalne zmiany mogl spowodowac nieleczony rzut.W Polsce na oddzial przyjeto mnie od reki,pani okulistka do ktorej poszlam po opinie powiedziala ze z takimi przypadkami nie mozna czekac,bo jest to problem neurologiczny i to moze byc wszystko.,po czym wypisala skierowanie.Mam tylko nadzieje,ze jak mnie zdiagnozuja tu w Angli,to to leczenie bedzie wygladac znacznie lepiej


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 103 gości