Metoda uzdrawiania Aliaksandra Haretskogo

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

medycynaludowa
Posty: 2
Rejestracja: 2012-10-01, 11:37
Lokalizacja: Swiebodzice, Poland

Metoda uzdrawiania Aliaksandra Haretskogo

Postautor: medycynaludowa » 2012-10-02, 09:45

W Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej uzdrawia się 26-letni pacjent z Anglii chory na stwardnienie zanikowe boczne (ALS). Choruje on na ALS od 3 lat. Przy postępujących zaburzeniach ruchowych występujących przy tej chorobie śmierć następuje w przeciągu 2-5 lat. W ciągu ostatnich 100 lat z tej choroby uleczyły się tylko 2 osoby. Ten pacjent ma szansę na to, by stać się trzecią uzdrowioną z tej choroby osobą. W ciągu 7 dni intensywnych zabiegów jego układ nerwowy zregenerował się na tyle, że zaczął on chodzić bez konieczności podtrzymywania go przez osoby trzecie. Po upływie 12 dni uzdrawiania jest on w stanie sam wstawać i siadać.
W środę 3 października 2012 roku (18. dzień od daty rozpoczęcia uzdrowienia pacjenta) o godzinie 15:00 w Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej odbędzie się spotkanie naukowe na temat „Efektywności metod uzdrawiania stwardnienia rozsianego i innych chorób nieuleczalnych” z udziałem wyżej wymienionego pacjenta. Wstęp wolny. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
Europejska Akademia Medycyny Ludowej
Ul.Plac Dworcowy 2C, Świebodzice 58-160
Tel.+48 661122876
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez medycynaludowa, łącznie zmieniany 1 raz.

medycynaludowa
Posty: 2
Rejestracja: 2012-10-01, 11:37
Lokalizacja: Swiebodzice, Poland

Stwardnienie rozsiane (SM) i choroba Parkinsona są uleczalne

Postautor: medycynaludowa » 2012-10-12, 14:58

W Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej przeszedł program uzdrawiający 26-letni pacjent z Anglii chory na stwardnienie zanikowe boczne (ALS). Choruje on na ALS od 3 lat. W ciągu 7 dni intensywnych zabiegów jego układ nerwowy zregenerował się na tyle, że zaczął on chodzić bez konieczności podtrzymywania go przez osoby trzecie. Po upływie 12 dni uzdrawiania jest on w stanie sam wstawać i siadać. Film o wynikach uzdrowienia tego pacjenta w Europejskiej Akademii Medycyny Ludowej można zobaczyć na naszej stronie internetowej www.medycynaludowa.com czy http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... fA3EnzKR1U

Zofia
Posty: 1
Rejestracja: 2012-10-31, 12:40
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: Zofia » 2012-10-31, 12:57

Dzień dobry. Mogę potwierdzić, że metoda Pana Aleksandra działa, ponieważ sama na własne oczy widziałam postępy w leczeniu wcześniej wspomnianego Przemka. Tak więc polecam Akademię, bo sama byłam na kuracji u Pana Aleksandra.

Awatar użytkownika
Beata:)

-#Administrator
Posty: 9398
Rejestracja: 2009-02-09, 14:24
Lokalizacja: Toruń

Postautor: Beata:) » 2012-10-31, 13:06

Pisałam już do Pana pw, że jedna informacja wystarczy. Podnoszenie tematu poprzez założenie i pisanie z innego, nowego konta - to nie jest dobre wyjście.
medycynaludowa/ Zofia - jeśli będą osoby zainteresowane, to pokażą się tutaj ich wpisy. Proszę nie reklamować metody na siłę, gdyż ma to wręcz odwrotny skutek.
Obrazek


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości