Bioenergoterapia

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

Jaga2013
Posty: 55
Rejestracja: 2013-01-31, 21:55
Lokalizacja: Katowice

Bioenergoterapia

Postautor: Jaga2013 » 2013-02-06, 17:06

Nie wiem co dolega mojej córce, ale rozmawiałam z osobą chorą na SM, że bioenergoterpia zatrzymuje SM. Czy ktoś z was próbował tej metody i czy móglby polecić kogoś sprawdzonego, najlepiej ze Sląska. :-)

Ania W.
Posty: 6335
Rejestracja: 2009-07-11, 17:19
Lokalizacja: Głogów /dolnośląskie

Postautor: Ania W. » 2013-02-08, 11:57

Moja znajoma chora na sm chodziła do Tadeusza Ceglińskiego, przyjeżdżał do mojego miasta.
Wiem, że w Tychach zbudował hotel Piramida i tam przyjmuje.

Poszukaj w google adresu hotelu.

Serdecznie pozdrawiam.

tomakin
Posty: 316
Rejestracja: 2008-12-08, 09:18
Lokalizacja: jelenia góra
Kontaktowanie:

Postautor: tomakin » 2013-03-15, 00:47

Wyznaczono nagrodę miliona dolarów za JEDEN udowodniony przypadek, w którym bioenergocośtam pomogło. Nagroda wyznaczona kilkanaście czy kilkadziesiąt nawet lat temu, do tej pory oferta jest aktualna. Oczywiście żaden oszust nie zgłosił się po ten milion - wiedzą oni, że nie będą w stanie przed kamerami, w obecności lekarza udowodnić że ich "moce" działają. Wolą zwykłych ludzi skubać na kasę.

zagoplanka
Posty: 55
Rejestracja: 2013-04-17, 15:18
Lokalizacja: kruszwica

Postautor: zagoplanka » 2013-06-10, 10:19

Osobiście nie wierzę w tego typu terapię,według mnie to wyciąganie pieniędzy od ludzi ciężko chorych którzy daliby wiele by poczuć się lepiej.
zagoplanka

Jolcia
Posty: 3827
Rejestracja: 2010-03-28, 13:56
Wiek: 63
Lokalizacja: okolice Poznania
Kontaktowanie:

Postautor: Jolcia » 2013-06-10, 10:31

zagoplanka pisze:Osobiście nie wierzę w tego typu terapię,według mnie to wyciąganie pieniędzy od ludzi ciężko chorych którzy daliby wiele by poczuć się lepiej.
ja też nie wierze

menfis
Posty: 47
Rejestracja: 2008-03-22, 17:43
Lokalizacja: łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: menfis » 2013-06-10, 21:53

Ja też nie wierzę, ale z czystej ciekawości chciałem się was zapytać czy ktoś słyszał o gościu z Brazylii(John of God). Dziasiaj przybiegł do mnie sąsiad z nowiną, że ten kolo naprawdę uzdrawia ;-) Podobno Discovery chanel nakręciło o nim jakiś film gdzie wypowiadają się lekarze potwierdzając jego uzdrowienia. Doczytałem też, że ktoś z polski z SM również u niego był(ktoś z Torunia chyba)

elka
Posty: 170
Rejestracja: 2010-08-18, 19:15
Lokalizacja: Polska

Postautor: elka » 2013-06-11, 08:17

Ach, były czasy, że byłam zdrową osobą z diagnozą sm. Chodziłam na wysokich butach i uwielbiałam przetańczyć całą noc. Do momentu, aż poszłam do bioenergoterapeuty. Po kilku sesjach sparaliżowało mnie na kilka miesięcy ( czterokończynowo ). Od tamtego czasu jestem już osobą niepełnosprawną, czasem chodzę o kulach, czasem tylko o lasce, bywa, że nie potrzebuję pomocy. Nie dam głowy, że to bioenergoterapeuta coś we mnie zepsuł ( oprócz "modlitw" robił mi masaż, itp ), bo w tym samym czasie odstawiłam też interferony po 3 latach brania. Ale, gdybym mogła cofnąć czas, nigdy bym nie skorzystała z tych usług.

Awatar użytkownika
Jukka
Posty: 2012
Rejestracja: 2012-12-15, 22:17
Lokalizacja: z miasta
Kontaktowanie:

Postautor: Jukka » 2013-06-11, 10:08

Właśnie elka, to o czym piszesz jest powodem, dla którego nie udałabym się do bioenergo. Nie ze strachu, że taki okaże się zwykłym hochsztaplerem, bo nie ma żadnego "daru", b ja wierzę, że niektórzy ludzie pewne uzdolnienia posiadają. Ja się właśnie boję, że trafię na takiego, który owszem pewne "moce" posiada, ale niekoniecznie potrafi nad nimi zapanować.

angel
Posty: 41
Rejestracja: 2008-02-11, 10:18
Lokalizacja: Wrocław

Postautor: angel » 2013-06-11, 10:30

ja jestem zadowolona z mego bio, genialny człowiek i specjalista. bierze dosłownie grosze (20 zł za sesję raz na 2-3 miesiące, jedynie na początku terapii nieco częściej musiałam go odwiedzać). mnie i mojej rodzinie bardzo pomógł/pomaga, więc nie muszę daleko szukać dowodów.
jest też zdania, że w moim wypadku to nie SM. inna terapeutka, która przyjmuje przy kościele katolickim jest tego samego zdania. poznałam osobę w podobnej sytuacji, której udało się dowieść pomyłkę lekarzy i badań (kwestia złych przeciwciał, z którymi rodzi się 5% populacji, taki "bonus", przez który wychodzą błędne wyniki badań. niestety, dokładnie tego teraz nie wytłumaczę, muszę zbadać sprawę), ale nie o tym teraz. pożyjemy - zobaczymy ;)

oczywiście, nie mam zamiaru nikogo przekonywać do bioenergoterapii. mnie pomaga i to się dla mnie liczy :)

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-06-11, 10:39

elka pisze:w tym samym czasie odstawiłam też interferony po 3 latach brania

to jest powód pogorszenia; nie jest to wątek interferonu ale prawda jest taka, że leczenie sm'u to albo słaby efekt albo pogorszenie po braniu leku, którego i tak nie można do końca życia brać. I też wiem, że ludzie po zaprzestaniu interferonu jeżdżą na jakąś chemię (mita-coś tam) żeby nie dopuścić do czterokończynowego niedowładu.
A ja tam wierzę, że jest moc, która może uzdrowić człowieka tylko, że w przypadku sm energo chyba nie wie co naprawić. Nowotwory potrafią usunąć bo mają nacelowany obiekt. A W SM MHM CO ZROBIć?
Ja korzystam tylko gościowi powiedziałam, że ma mnie zaczarować na optymistyczne myślenie bo pesymizm mnie rujnuje w tej chorobie.

menfis
Posty: 47
Rejestracja: 2008-03-22, 17:43
Lokalizacja: łódzkie
Kontaktowanie:

Postautor: menfis » 2013-06-11, 21:26

Więc nikt nie wie nic na temat człowieka z Brazylii??

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-06-12, 13:10

menfis pisze:Więc nikt nie wie nic na temat człowieka z Brazylii??

A tak, ja słyszałam, chodzi Ci o 'Jana od Boga'?
Kurcze faktycznie brzmi obiecująco ale ja też robię się sceptyczna jeśli w grę wchodziłyby zbyt duże pieniądze, bo jednak lot i pobyt w Brazylii, to za duże dla mnie pieniądze.
Mnie tam energo wynosi 50zł na m-c więc jak nie pomoże to niewielka strata; na razie ten miesiąc trwa.

dareczek705
Posty: 437
Rejestracja: 2011-08-01, 16:14
Lokalizacja: Polska
Kontaktowanie:

Postautor: dareczek705 » 2013-06-12, 16:01

Oglądałyście na kanale TV4 jak pewien amerykański magik demaskuje tych wszystkich bioenergoterapeutów bezkrwawych chirurgów i całą resztę.To są najzwyklejsi oszuści.Ja rozumiem że człowiek chce w to wierzyć.Ale można tylko sobie zaszkodzić.


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 134 gości