Olej lniany - cudowne uzdrowienie?

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
anula;)
Posty: 6100
Rejestracja: 2010-02-11, 16:59

Postautor: anula;) » 2013-05-03, 11:56

quba pisze:....ja mam rowniez przyrodnicze wyksztalcenie i takze doktorat.
twoj wybor.czy chcesz miec na forum ludzi takich jak my.czy nawiedzonych szarlatanow.


:lol: No tak... To ja poproszę o jakies bliższe namiary na to ...kim jesteś Qbusiu-Kobieto...Wiesz...w necie to i ja mogłabym mieć niejeden doktorat - merytorycznie dopasowany do niejednego forum tematycznego :lol:
Skoro nie widzisz niczego złego w ujawnianiu danych innych użytkowników ,to może tak sam/a -z otwarta przyłbicą, a ? :lol:
Ja przepraszam, że się wetnę, ale gdyby Beata spełniała Twoje .. prośby, ( ba! żądania!) - to nie mielibyśmy co czytać...
quba pisze:Brak mozliwosci edycji, w tym skasowania własnych postów, jest zamachem na wolnosc i nie w porządku wobec forumowiczów...


Sama pamiętam jak w pw prosiłam Cię ...Kubusiu :-D , żebyś nie ustawiał/a w postach ich automatycznego znikania po np. 2 tygodniach ;-) :lol: Nie tak było? Strasznie bolał Cię fakt braku możliwosci edycji swoich postów po określonym czasie...Przeczytałam dzisiaj 29 stron Twoich postów,i....wiele się zmieniło ...prawda? Spojrzenie na chorobę i sposoby leczenia też ..różności Ty sam/a polecała/aś,eś... ;-)
Jedynym sposobem na Ciebie było cytowanie całości wypowiedzi, bo gdy ktoś odpowiedział pod Twoim postem, a ten sobie znikał, to wyglądało jakby jakiś wariat sam ze sobą pisał :lol:

Nie zmienia to faktu, że wiele Twoich postów jest cennych ...bo merytorycznych. Przez te 5 lat na forum wiele się wydarzyło, i nie warto się zaperzać z byle powodu ...
Jedno co nas łączy, to choroba, i Wszyscy chcemy sobie jakoś pomóc. Wchodzenie w interpersonalne spory...na tym forum-jest po prostu nie na miejscu.. Sama zrozumiałam to po czasie i dlatego wiem o czym piszę. ;-)

Pozdrawiam życząc miłego dnia, i mądrych...przemyślanych refleksji...Bo czy warto ?..sobie i innym...??? Czasami jeden post może dla kogoś okazać się bezcenny.. Na miarę poprawy samopoczucia ...a o cóż więcej nam chodzi??? Tomakina post też. Mnie pomógł - i to mi wystarcza. :-)
Jakie jest zadanie forum? Wymiana informacji,dzielenie się wiedzą..a także walka na...argumenty ! :lol: I tego Wam życzę ...
Iwona Łojewska.
Ostatnio zmieniony 1970-01-01, 01:00 przez anula;), łącznie zmieniany 2 razy.
.... niech nad waszym gniewem nie zachodzi słońce!... :rece2: EF 4

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 61
Lokalizacja: Podkarpacie

Postautor: homag » 2013-05-03, 12:34

quba pisze:są rzeczy, których nie potrafisz zauwazyc.
Skoro nie potrafisz ocenić merytorycznej jakości postów,

A skąd o tym wiesz..? Zarzucasz mi brak umiejętności czytania..na podstawie czego..?

Nie krytykuję i nie oceniam Twojej wiedzy ( nie mam do tego prawa ), czy poziomu Twoich postów, ich merytorycznej części, bo są na wysokim poziomie, lecz to, że nie powinieneś w ten sposób pisać do Beaty. Robi ona więcej dla tego forum, niż wielu z nas może się wydawać.
I nie pisz do mnie jak do dziecka i nie chwal się tym jak wiele forum Tobie zawdzięcza.
To niemęskie. :-)

Jestem tutaj z tego samego powodu co i Ty, i tak samo jak Ty chciałbym być zdrowy, ale nikt nie ma prawa wyciągać czyjeś prywatności, bez jego zgody, na forum, bez względu na to czy jest doktorem, profesorem, czy też ukończył podstawówkę, bo to niesmaczne.



Pozdrawiam wszystkich chorych. :-)
Wojtek

Awatar użytkownika
zosiasamosia
Posty: 5081
Rejestracja: 2011-07-26, 12:28
Lokalizacja: Całkiem fajna ;)

Postautor: zosiasamosia » 2013-05-03, 12:35

Wątek Oleju lnianego został już wystarczająco zaśmiecony, uwagi personalne zupełnie nie na miejscu. Na chwilę obecną mamy tu już wszystko - oprócz oleju - oczywiście.
Tłumaczyć, sugerować i prosić to na chwilę obecną mija się z celem, dlatego każdy kolejny post, który nie będzie dotyczył oleju lnianego będzie usuwany bez podawania przyczyny.

P.S. Dla niepocieszonych i uciemiężonych regulaminem i ogólnie przyjętymi zasadami poruszania się na forum dodam tylko, że udział w dyskusji FORUM jest dobrowolny.
.........jest coś, co Nas łączy....... :wink:

AlicjaXYZ
Posty: 262
Rejestracja: 2012-12-27, 22:03
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: AlicjaXYZ » 2013-05-03, 19:08

Szkoda, że ktoś taki jak QUBA OPUSZCZA FORUM /:

gosc
Posty: 189
Rejestracja: 2010-02-25, 11:24
Lokalizacja: Jelenia Gora

Postautor: gosc » 2013-07-21, 08:42

Pije olej juz pol roku dodatkowo biore tabletki Choliny 250mg. i Inositol 250 mg. co drugi dzien Magnez i nie jem miesa juz pol roku.
Mialam w grudniu Rezonans magnetyczny i blizny wielkosci orzecha wloskiego. Tydzien temu bylam na rezonansie i jedna z wielkich blizn zniknela a druga jakby sie podzielila na 3 mniejsze, niektore male blizny calkowicie zniknely. Sam neurolog byl zaskoczony.
Tak wiec rada Tomakin pomogla.
Tomakin myslisz ze po pol roku moge brac Choline co drugi dzien? Jak biore ja codziennie to czuje sie jakby bylo czegos za duzo w organizmie dlatego zaczelam brac co drugi dzien i jest lepiej :)
Pisales tez cos o urodynie ale ona wystepuje w drozdzach boje sie zjadac surowe drozdze bo mozna zlapac drozdzyce a nie potrzebuje nowej choroby wystarczy mi juz stwardnienie.

arronia
Posty: 240
Rejestracja: 2011-06-11, 11:06
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: arronia » 2013-07-22, 19:37

gosc pisze:Pisales tez cos o urodynie ale ona wystepuje w drozdzach boje sie zjadac surowe drozdze bo mozna zlapac drozdzyce a nie potrzebuje nowej choroby wystarczy mi juz stwardnienie.

Drożdże można "zamordować" przed zjedzeniem.
Albo usmażyć z cebulką i majerankiem (jak dla mnie paskudztwo).
Albo zalać wrzątkiem (dosypywałam rosołu instant i smakowo było dla mnie zupelnie OK).
Albo jeszcze jakoś inaczej...
It doesn't get any easier; you just go faster.

gosc
Posty: 189
Rejestracja: 2010-02-25, 11:24
Lokalizacja: Jelenia Gora

Postautor: gosc » 2013-07-22, 21:02

Arronia ta pierwsza opcja z cebula nie wchodzi w gre. A jak myslisz gdyby je zalac wrzacym mlekiem ? Dodac miodu i wypic :)


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 138 gości