Jak złagodzić objawy SM ?

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

brahmi
Posty: 15
Rejestracja: 2009-05-18, 23:25
Lokalizacja: Katowice

Postautor: brahmi » 2014-11-27, 17:30

Frederick Klenner w ubiegłym wieku leczył ludzi chorych na stwardnienie rozsiane. W mojej ostatniej wypowiedzi w tym poście podałem link do pliku "KlennerProtocol_forMS.pdf" ;-) Warto zapoznać się.

brahmi
Posty: 15
Rejestracja: 2009-05-18, 23:25
Lokalizacja: Katowice

Postautor: brahmi » 2015-01-06, 08:52

Umieściłem linki do filmów (z polskimi napisami) wyjaśniających niszczący wpływ alkoholu. Każdy o tym wie, ale te filmy pokazują więcej. Wystarczy niewielka ilość alkoholu, aby zdegenerować człowieka.

https://www.youtube.com/watch?v=d-CARkS0zKY - niszczy mózg

https://www.youtube.com/watch?v=gjNC3fVyknk - powoduje utratę zdolności twórczych

Jak wiadomo alkoholu używa się do odtłuszczania. No to wyobraźcie sobie - jak alkohol zadziała na osłonki mielinowe, które zbudowane są z kwasów tłuszczowych i które ochraniają włókna nerwowe przed uszkodzeniem.

brahmi
Posty: 15
Rejestracja: 2009-05-18, 23:25
Lokalizacja: Katowice

Jak złagodzić objawy SM ?

Postautor: brahmi » 2018-06-27, 20:11

Witajcie !!! :-)

Dawno mnie tu nie było :-) Leków na SM nadal nie biorę, do neurologa nie chodzę. Ostatni neurolog, u jakiego byłem to z medycyny pracy i powiedział, że jest OK. Nie miałem żadnych objawów SM poza tymi, które wyżej opisałem. Od paru lat jest dobrze.

Zapomniałem napisać o najważniejszym. Pomogło mi to, że zwróciłem się o pomoc do Boga.
Wy też powinniście przypomnieć sobie, że jest Bóg i na Nim zawsze można polegać.
Polecam zobaczyć film o człowieku, którego Bóg wyleczył:
Link usunięty - Admin

Pozdrawiam :-)

prosiak1947
Posty: 80
Rejestracja: 2018-05-18, 17:33

Jak złagodzić objawy SM ?

Postautor: prosiak1947 » 2018-09-03, 19:15

Brahmi a co z dietą bezglutenową?Ja stosuję ale nie wiem czy mi pomaga.Poza tym D3 B12 niacyna i codziennie szybkie spacery 20 min i schodzenie po schodach.

brahmi
Posty: 15
Rejestracja: 2009-05-18, 23:25
Lokalizacja: Katowice

Jak złagodzić objawy SM ?

Postautor: brahmi » 2019-03-29, 19:51

Jakby ktoś z Was chciał porozmawiać ze mną, zapraszam e-mail do mnie: vitalize@wp.pl :-)

Awatar użytkownika
zuzu10
Posty: 48
Rejestracja: 2017-04-02, 18:16

Jak złagodzić objawy SM ?

Postautor: zuzu10 » 2020-04-25, 12:55

Hej
To chodzenie po schodach to masakra po 10 min.spaceru nie mam sił wrócić do domu bo nogi odmawiają posłuszeństwa i nie mam pojęcia co zrobić by mniebsuchały

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Jak złagodzić objawy SM ?

Postautor: Ann » 2020-04-30, 22:23

Usiąść :wink: , mam to samo plus opadająca stopa I kłopoty z równowagą, spacery poszły w odstawkę odkąd po upadku złamałam górne jedynki :girlhaha:. Wystarczy mi spacer po Biedronce. Niestety, podróże też już tylko z tv. Taka choroba :szalony2:
Anka

brahmi
Posty: 15
Rejestracja: 2009-05-18, 23:25
Lokalizacja: Katowice

Jak złagodzić objawy SM ?

Postautor: brahmi » 2022-01-29, 22:07

Witajcie
Od roku 2014 nie miałem żadnych objawów SM, rzutów itp. aż do roku 2021. W 2021 w listopadzie zachorowałem na COVID-a, który spowodował u mnie paraliż obu rąk i utratę wagi około 5kg (przez 10 dni mało jadłem, nie miałem apetytu). Pani z SANEPID-u powiedziała mi, że koronawirus może też atakować układ nerwowy. Gdy już zacząłem lepiej czuć się i wychodzić z tej grypy COVID-owej, zająłem się rękami. W kilka dni usunąłem ten paraliż rąk. Nigdy nie brałem leków na SM i w tym przypadku również.

Na tym forum ten mój post "Jak złagodzić objawy SM" wyświetlony został na chwilę obecną 22 tys. razy i tylko dwie osoby napisały do mnie - na wskazanego wyżej w tym poście mail-a. Nikt nie chce z tym powalczyć... :-)

Dla tych, którzy myślą, że jestem oszustem:
- jestem uczciwym człowiekiem, mam udokumentowaną diagnozę SM
- za darmo nie ma nic
- nie jestem w stanie pomóc chorym poprzez napisanie tutaj na forum, do każdego człowieka należy podejść indywidualnie - każdy je


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości