Laminine

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

LenaCD
Posty: 4
Rejestracja: 2016-08-29, 13:50
Wiek: 33

Laminine

Postautor: LenaCD » 2016-10-30, 12:37

Witajcie
Czy ktoś słyszał, a może stosował lek Laminine? Ostatnio mój okulista wspomniał, że ma kilku pacjentów biorących właśnie te tabletki i podobno efekty są nie tylko w samopoczuciu, ale również w wynikach badań. Zastanawiam się czy warto spróbować.

kamilakonieczna
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-09, 10:13

Laminine

Postautor: kamilakonieczna » 2016-11-02, 08:12

Jeżeli popatrzysz na specyfikację suplementu diety który nazywa się laminina to odkryjesz że jest to cudowny lek na wszystko który stworzony jest z białka kurzych jajek w 8 tygodniu po zniesieniu - tak przynajmniej podaje teoria. Laminina to nic więcej niż składnik podstawowy komórek naszego organizmu i tutaj autorzy starają się całą teoria oprzeć na właśnie tym związku. Laminina to dobro na całe zło - sporo było już takich preparatów.
Immunomodulin od (8.11.2016) :serce:

LenaCD
Posty: 4
Rejestracja: 2016-08-29, 13:50
Wiek: 33

Laminine

Postautor: LenaCD » 2016-11-03, 12:36

Bardzo dziękuję za odpowiedź :wink: s znasz może kogoś kto stosował i uzyskał pozytywne działanie?

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Laminine

Postautor: blanka » 2016-11-03, 17:05

LenaCd - moje zdanie na temat lamininy jest takie samo jak zdanie Kamili kosmitki .Mam problemy ze wzrokiem , wiec przeczytałam uważnie to co dałas o tym leku i przede wszystkim jego skład - tak jak pisze Kamila kosmitka ten " cudowny " lek to suplement . Stawiałabym raczej na suple dostępne w aptekach - znacznie tańsze , diete bogata w buraki ,jagody , omega 3..itp .. .Również czekam na jakiś skuteczny lek przy zaniku nn wzr . choć szczerze mówiąc watpie ,ze taki się pojawi . Nawet przeszczep kom. macierzystych nie powoduje regeneracji nieczynnych komórek nerwów nie tylko wzrokowych . Ale medycyna idzie do przodu - wiec wszystko przed nami :wink:
Pozdrawiam Was Dziewczyny :)
Blanka

kamilakonieczna
Posty: 43
Rejestracja: 2016-05-09, 10:13

Laminine

Postautor: kamilakonieczna » 2016-11-03, 20:50

blanka pisze:Source of the post LenaCd - moje zdanie na temat lamininy jest takie samo jak zdanie Kamili kosmitki .Mam problemy ze wzrokiem , wiec przeczytałam uważnie to co dałas o tym leku i przede wszystkim jego skład - tak jak pisze Kamila kosmitka ten " cudowny " lek to suplement . Stawiałabym raczej na suple dostępne w aptekach - znacznie tańsze , diete bogata w buraki ,jagody , omega 3..itp .. .Również czekam na jakiś skuteczny lek przy zaniku nn wzr . choć szczerze mówiąc watpie ,ze taki się pojawi . Nawet przeszczep kom. macierzystych nie powoduje regeneracji nieczynnych komórek nerwów nie tylko wzrokowych . Ale medycyna idzie do przodu - wiec wszystko przed nami :wink:
Pozdrawiam Was Dziewczyny :)


Czemu kosmitka? :rece2:
Immunomodulin od (8.11.2016) :serce:

LenaCD
Posty: 4
Rejestracja: 2016-08-29, 13:50
Wiek: 33

Laminine

Postautor: LenaCD » 2016-11-03, 20:58

Hehe właśnie też zauważyłam 'kosmitka'. :)
Czyli w razie gdyby choroba okazała się nje być łaskawa pozostaje slepota?
Narazie jestem wstanie pracować ale nie będę ukrywać, że w ciągu dnia patrzenie w monitor jest dla mnie nie dość, że mało komfortowe (odczuwam jakby dziwny ucisk w oczach) to jeszcze mam wrażenie jakby ktoś świecil mi latarka po oczach.. Wszystko przeswietlone.
Kurcze tak się ludzilam nadzieja, że uda mi się choć w jednym oku zregenerować te nerwy..

Awatar użytkownika
blanka
Posty: 7000
Rejestracja: 2012-09-07, 17:02
Wiek: 50
Lokalizacja: tarnowskie góry

Laminine

Postautor: blanka » 2016-11-04, 18:45

kamilakonieczna pisze:Source of the post Czemu kosmitka?
- o rany ! Wiesz ,sama się zastanawiałam dlaczego "kosmitka" :szalony2: . Czytając którys z pierwszych Twoich postów nie wiedzieć czemu przeczytałam KamilaKo...i jakoś zostałas mi kosmitką :crazy: .Dopiero teraz mnie oświeciłyście ,sorry . :zaszokować:
Blanka


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości