Strona 1 z 1

Laminine

: 2016-10-30, 12:37
autor: LenaCD
Witajcie
Czy ktoś słyszał, a może stosował lek Laminine? Ostatnio mój okulista wspomniał, że ma kilku pacjentów biorących właśnie te tabletki i podobno efekty są nie tylko w samopoczuciu, ale również w wynikach badań. Zastanawiam się czy warto spróbować.

Laminine

: 2016-11-02, 08:12
autor: kamilakonieczna
Jeżeli popatrzysz na specyfikację suplementu diety który nazywa się laminina to odkryjesz że jest to cudowny lek na wszystko który stworzony jest z białka kurzych jajek w 8 tygodniu po zniesieniu - tak przynajmniej podaje teoria. Laminina to nic więcej niż składnik podstawowy komórek naszego organizmu i tutaj autorzy starają się całą teoria oprzeć na właśnie tym związku. Laminina to dobro na całe zło - sporo było już takich preparatów.

Laminine

: 2016-11-03, 12:36
autor: LenaCD
Bardzo dziękuję za odpowiedź :wink: s znasz może kogoś kto stosował i uzyskał pozytywne działanie?

Laminine

: 2016-11-03, 17:05
autor: blanka
LenaCd - moje zdanie na temat lamininy jest takie samo jak zdanie Kamili kosmitki .Mam problemy ze wzrokiem , wiec przeczytałam uważnie to co dałas o tym leku i przede wszystkim jego skład - tak jak pisze Kamila kosmitka ten " cudowny " lek to suplement . Stawiałabym raczej na suple dostępne w aptekach - znacznie tańsze , diete bogata w buraki ,jagody , omega 3..itp .. .Również czekam na jakiś skuteczny lek przy zaniku nn wzr . choć szczerze mówiąc watpie ,ze taki się pojawi . Nawet przeszczep kom. macierzystych nie powoduje regeneracji nieczynnych komórek nerwów nie tylko wzrokowych . Ale medycyna idzie do przodu - wiec wszystko przed nami :wink:
Pozdrawiam Was Dziewczyny :)

Laminine

: 2016-11-03, 20:50
autor: kamilakonieczna
blanka pisze:Source of the post LenaCd - moje zdanie na temat lamininy jest takie samo jak zdanie Kamili kosmitki .Mam problemy ze wzrokiem , wiec przeczytałam uważnie to co dałas o tym leku i przede wszystkim jego skład - tak jak pisze Kamila kosmitka ten " cudowny " lek to suplement . Stawiałabym raczej na suple dostępne w aptekach - znacznie tańsze , diete bogata w buraki ,jagody , omega 3..itp .. .Również czekam na jakiś skuteczny lek przy zaniku nn wzr . choć szczerze mówiąc watpie ,ze taki się pojawi . Nawet przeszczep kom. macierzystych nie powoduje regeneracji nieczynnych komórek nerwów nie tylko wzrokowych . Ale medycyna idzie do przodu - wiec wszystko przed nami :wink:
Pozdrawiam Was Dziewczyny :)


Czemu kosmitka? :rece2:

Laminine

: 2016-11-03, 20:58
autor: LenaCD
Hehe właśnie też zauważyłam 'kosmitka'. :)
Czyli w razie gdyby choroba okazała się nje być łaskawa pozostaje slepota?
Narazie jestem wstanie pracować ale nie będę ukrywać, że w ciągu dnia patrzenie w monitor jest dla mnie nie dość, że mało komfortowe (odczuwam jakby dziwny ucisk w oczach) to jeszcze mam wrażenie jakby ktoś świecil mi latarka po oczach.. Wszystko przeswietlone.
Kurcze tak się ludzilam nadzieja, że uda mi się choć w jednym oku zregenerować te nerwy..

Laminine

: 2016-11-04, 18:45
autor: blanka
kamilakonieczna pisze:Source of the post Czemu kosmitka?
- o rany ! Wiesz ,sama się zastanawiałam dlaczego "kosmitka" :szalony2: . Czytając którys z pierwszych Twoich postów nie wiedzieć czemu przeczytałam KamilaKo...i jakoś zostałas mi kosmitką :crazy: .Dopiero teraz mnie oświeciłyście ,sorry . :zaszokować: