Jak myślicie czy jest w tym ziarenko prawdy

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zuzu10
Posty: 48
Rejestracja: 2017-04-02, 18:16

Jak myślicie czy jest w tym ziarenko prawdy

Postautor: zuzu10 » 2020-04-19, 20:09

Metoda Kinsleya
https://ktociewyleczy.pl/wiedza/problem ... a-kinsleya

Przeczytajcie i powiedzcie co o tej metodzie myslicie

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka

homag
Posty: 9019
Rejestracja: 2010-02-10, 17:44
Wiek: 60
Lokalizacja: Podkarpacie

Jak myślicie czy jest w tym ziarenko prawdy

Postautor: homag » 2020-04-21, 16:31

Zuzu10, bardzo szeroko wszystko ujęte i tak mam wrażenie ogólnikowo. Powiem szczerze, że nie chciałoby mi się "bawić" w takie leczenie. Tropów do zbadania mnóstwo, a to wszystko, gdyby tak dokładnie poszukać na forum, było już chyba opisywane w różnych wątkach przez forumowiczów. No i niektóre z metod, nie bardzo do zastosowania w PL. Dieta, suplementacja jak najbardziej, wskazana dla wszystkich i tutaj można sobie jak zawsze pomóc. Nie wiem na ile można wiarygodnie traktować podane ilości chorych, którym pomógł dr. Kinsley.
Wojtek

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Jak myślicie czy jest w tym ziarenko prawdy

Postautor: Ann » 2020-04-22, 06:14

Dla mnie też strasznie to sskomplikowane :szalony2: . Choruję już prawie 30 lat I trochę cudownych terapii obiło mi się o uszy. Gdyby była taka cudowna, to jakaś firma farmaceutyczna by to już dawno wykorzystała. Moja pierwsza neuro wiele lat temu ostrzegała mnie że sm przyciąga wielu hochsztaplerów wykorzystujących remisję choroby jako efekt ich kuracji. Nie chcę nikogo oskarżać, bo nie wiem co o tym myśleć, ale zgadzam się z przedmówcą że lepiej zachować swój zdrowy rozsądek - prowadzić higieniczny tryb życia na tyle na ile jest to możliwe w naszych realiach :yes:
Anka

Awatar użytkownika
zuzu10
Posty: 48
Rejestracja: 2017-04-02, 18:16

Jak myślicie czy jest w tym ziarenko prawdy

Postautor: zuzu10 » 2020-04-24, 20:52

Wiem że ostrożność jest wskazana jak najbardziej bo można sobie bardziej zaszkodzić niż pomóc po prostu byłam ciekawa czy ktoś z chorych przyjął tę metodę

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 96 gości