Leczenie hortensją

Medycyna niekonwencjonalna, dieta, suplementy itp.

Moderator: Beata:)

Awatar użytkownika
zuzu10
Posty: 48
Rejestracja: 2017-04-02, 18:16

Leczenie hortensją

Postautor: zuzu10 » 2020-05-28, 12:01

Od niedawna piję nalewkę z hortensji i biorę suplement chang shan jem dużo owoców warzyw jajek ćwiczę biorę witaminę D. B12 cynk brałam najpierw interferon później Tecfidere obecnie przerwałam leczenie bo nie czułam się po nim dobrze miałam więcej rzutów słaba byłam po odstawieniu leków i przejściu na zioła samopoczucie mam i wiele leprze chyba leków mój organizm miał dosyć i zaczął się buntować muszę oczyścić organizm z tych toksyn uważam że leczenie alternatywne jest leprze niż ta chemia co podają bo i organizm
bardziej osłabiony i nie ma sił do walki z SM a to nie o to chodzi prawda trzeba ratować się inaczej bo nikt za nas tego nie zrobi i trzeba być pozytywnie nastawionym do życia i nie myśleć o najgorszym to moje zdanie

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka

Ann
Posty: 1100
Rejestracja: 2015-11-15, 18:27

Leczenie hortensją

Postautor: Ann » 2020-05-28, 22:55

Zuzu10, podobno najbardziej pomaga nam to w co wierzymy że nam pomaga, stąd pewnie tyle różnych opinii na temat skuteczności rozmaitych kuracji. A Twoja kuracja brzmi świeżo I pachnąco, jak pomaga to stoduj I dawaj znać jak się czujesz :) . Trzymam kciuki za Ciebie :daćróże:
Anka

Awatar użytkownika
zuzu10
Posty: 48
Rejestracja: 2017-04-02, 18:16

Leczenie hortensją

Postautor: zuzu10 » 2020-05-29, 10:54

Buziaki dla ciebie [FACE THROWING A KISS][FACE THROWING A KISS][FACE THROWING A KISS] na pewno napiszę o swoich doświadczeniach związanych z kuracją

Wysłane z mojego Redmi 5A przy użyciu Tapatalka


Wróć do „Leczenie alternatywne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 80 gości