Moje wyniki MRI

Inne, kontrolne, wyniki, interpretacje itp.

Moderator: Beata:)

milenka
Posty: 195
Rejestracja: 2009-08-28, 23:13
Lokalizacja: olsztyn

Postautor: milenka » 2010-03-12, 11:24

potencjaly mialam robione dwa razy w normie sa. tylko ciekawa jestem jak to jest ze zmiany sa w glowie nie ma w szyjnym a sa w piersiowym np,
mila

primosz
Posty: 375
Rejestracja: 2009-09-21, 13:42
Lokalizacja: LBN
Kontaktowanie:

Postautor: primosz » 2010-03-12, 12:50

nie mam pojecia,nie spotkalem sie z jakimkolwiek info na ten temat
wydaje mi sie,ze w ogole MR kregoslupa przy diagnozowaniu SM jest niezbyt czestym badaniem albo nawet bardzo rzadkim.moze tylko wydaje mi sie to

z drugiej str.,to jakies szukanie na sile potrafi tylko wykonczyc czlowieka.lezalem kiedys w szpitalu z czlowiekiem,ktory byl w podobnej sytuacji.dostawal sterydy itd. ale lekarze nie byli w stanie powiedziec mu co lecza,mimo roznych badan.niby leczenie objawowe ale sami nie wiedzieli,co to.facet z wyksztalceniem farmaceytucznym,wiec tymbardziej zirytowany tym,ze musial czekac nie wiadomo na co i po prostu zyc.niestety,nie mam kontaktu z nim,wiec nie wiem,jak zakonczyla sie ta historia

lilianka
Posty: 296
Rejestracja: 2009-12-02, 18:01
Lokalizacja: poznań

Postautor: lilianka » 2010-03-12, 14:50

Tak to ciekawe jest. Mnie ostatnio robiono MRI głowy i odcinka szyjnego-wszędzie zmiany, więc na wypisie ze szpitala napisano, że "do przemyślenia" jest zrobienie MRI odcinka piersiowego. Nie wiem, czy mam iść po skierowanie i szukać TAM też zmian? :-? Za chwile okaże się, że cała jestem usiana zmianami demielinizacyjnymi :P :shock:
"Większość ludzi nie poznałaby dobrej muzyki nawet gdyby podeszła ona do nich i ugryzła ich w dupę." Frank Zappa

primosz
Posty: 375
Rejestracja: 2009-09-21, 13:42
Lokalizacja: LBN
Kontaktowanie:

Postautor: primosz » 2010-03-12, 15:26

moze dostalas prace domowa,hehe
mysle,ze nie musisz isc poskierowanie a to z tego wzgledu,ze masz juz diagnoze i dostalas leki,wiec chyba nie ma takiej potrzeby

Me_Lilo
Posty: 532
Rejestracja: 2009-04-21, 10:29
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Me_Lilo » 2010-04-06, 22:45

Milenka - strasznie tutj panikujesz.
Niestety nie jesteśmy lekarzami..możemy Ci dac tylko swoje rady i to co my przezywamy.
Ja np.mam zmiany w mózgu niespecyficzne, prążki w punkcji i podwyższone potencjały wzrokowe..a nikt nadal nie postawił mi diagnozy iw cale stawiac nie chce..
Jeśli nic się u Ciebie nie zmienia w obrazie, neurologicznie jest ok..to zamknij chwilowo ten rozdział w życiu i żyj spokojnie bez myśli o chorobie!
Nie ma sensu tarcic nerwów i zdrowia:)
Lekarze wiedza co robią..po prostu kontroluj się raz na pół roku u neurologa..a jesli źle się poczujesz - to jedź na izbę przyjęć:)
No i zawsze możesz pogadać z nami:)
"Nabywając koty, nabywasz gratis wierne serduszka"


Wróć do „Badania diagnostyczne w SM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości