MR - możliwe błędy

Inne, kontrolne, wyniki, interpretacje itp.

Moderator: Beata:)

Persefona
Posty: 432
Rejestracja: 2008-09-25, 20:46
Lokalizacja: Zabrze

Postautor: Persefona » 2010-03-31, 16:25

awania pisze:dzięki za namiar... A jak sądzisz, może lepiej do radiologa?


Moim zdaniem lepiej u radiologa, i to też takiego, który specjalizuje się w MRI, bo radiologia to też duuuuuuuża dziedzina i jest w niej wiele podspecjalności.

awania
Posty: 119
Rejestracja: 2010-03-15, 11:22
Lokalizacja: polska

Postautor: awania » 2010-03-31, 16:34

też tak sądzę... Będę szukać. Jakoś mi to spokoju nie daje.
A ogólnie to mam cholerny kryzysik. Czekam na tą resztę badań, zaczynam się czuć jak kretynka. Gdyby nie to białko w płynie m-r to chyba sama uwierzyłabym, że po prostu mam coś z psychiką nie halo i stąd te wszystkie objawy. Na dodatek jestem POTWORNIE zmęczona. Cały czas prawie, może z wyjątkiem dwóch, trzech pierwszysch godzin dnia. Chce mi się robić różne rzeczy, zabieram się i wysiadam po chwili. Normalne, fizyczne zmęczenie od byle czego. wczoraj musiałam jakiś czas ponosić mojego niemowlaka;) bo niespokojny był cokolwiek i po tymże czułam się jak zombi. I chodziłam jak zombi.
Chyba to zmęczenie i niepewność pt.: "a cóż mi właściwie jest" powoduje, że mam zjazd psychiczny...
E tam, sorry, że się tak żalę;))

o
Posty: 259
Rejestracja: 2009-12-15, 10:40
Lokalizacja: nigdzie

Postautor: o » 2010-04-01, 14:22

awania, po co nosić, po prostu połóż się razem na łóżku, nie zmęczysz się, a czas miło spędzicie na zabawie. Wiem, co to zmęczenie, już moje starsze dziecię patrzy na mnie z ukosa co jak się tak szybko męczę, ale to nie moja wina nic nie zrobię.
ooooo


Wróć do „Badania diagnostyczne w SM”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości